Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Elly Stefanov 24th June 2013 17:58

5Прикачено(и)
Аз засега пускам няколко снимки преди / след, да видите на този етап разликата, като ми прати доктора ясните снимки от кабинета му ще се снимам пак. Опитах се да докарам същите пози :naked:

Най-голямия ми проблем беше като се усмихна - тогава орловия ми нос ставаше ужасен!

Pufpaf 24th June 2013 18:07

Аз виждам две различни жени, ако снимките са отделно няма да позная, че си ти и на двете - преди и след ! Просто перфектно се е получило и то дори и без да спада носа. Има за какво да се радваш, а сега виждам на 3та снимка колко добре ти е повдигнал носа и как добре ти е намалил ноздрите, просто перфектна работа, този хирург си го бива ей !

Elly Stefanov 24th June 2013 18:15

Благодаря Пуфпаф, той върха ще пада още надолу и ще стане прав, но дори и така се харесвам :) Днес колегите ми ахнаха като дойдох на работа. Направо цялото ми изражение се е променило.

Мечта 24th June 2013 20:52

Ели, когато разгледах снимките, щях да пиша, после видях, че Пуфпаф вече е писал - две различни жени.
Аз наистина не бих казала, че това са снимки на един и същи човек, ако не знаех! Огромна разлика в излъчването.
И преди и след корекцията си ми еднакво симпатична, но мисля, че самооценката на второто момиче вече е на мястото си.
Чувствам се много вдъхновена / може би заради снимките/ и защото знам, че ти е първа операция. Дай Боже на всички ни такъв резултат!

Elly Stefanov 25th June 2013 00:12

Дано всички а получите мечтаните нослета! Аз това обеснявам тука наляво и надясно - моя нос по рождение е къс и малък, но вследствие на едно жестоко падане го счупих, родителите ми не ме заведоха на доктор и ето го резултата. Та в моите собствени предтави за себе си винаги съм си се предтавяла с къс малък нос и после като ме застигне реалността със снимките настъпваше страшно разочарование за мен.

Сега ми дойде и самочувствието, вече не изтръпвам като се снимам :) в анфас засега разликата е малка, но полупрофилите и профилите ми са коренно променени.
Ако някой има въпроси за др Дилбер или за Истанбул с радост ще помагам. Аз ще хоя чак септември за преглед.

tyiro 25th June 2013 05:11

Много добри резултати Ели, браво на Дилбер

tyiro 25th June 2013 05:21

Имам един off topic въпрос , като ходите в Истанбул от къде си пазарувате дрехи , че и аз мисля да ходя на там и мисля да съгласувам полезното с приятното :)

ai6erasimova 25th June 2013 06:21

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 789455)
Сега.. остър като игла няма да стане! :-)
Дилбер ги съобразява с лицето на човека, и един с един не си приличат. Т.е. не работи по калъп.

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 789519)
Айше имам един въпрос Дилбер ще работи ли на 13 07 и как му е графика в този ден Ели просто нямам думи толкова е изпипан носа ти като спадне ще стане още по хубав Много е хубаво това че пишеш тук и качваш снимки информацията е много полезна

Toy mi spomena 4e ste zamine nyakide 12 ve4erta pak ste go pitam ti ako si resila da idvas nemojesli da idvas na 12 prez denya da si tuka pak ste go pitsm dnes koga misli da patuka i si ste pisa tova e moya nomer o0905312487950 ako ima nesto moje da mi se obadis nyama nikakiv problem

Elly Stefanov 25th June 2013 08:26

Цитирай:

Първоначално написано от tyiro (Публикация 789532)
Имам един off topic въпрос , като ходите в Истанбул от къде си пазарувате дрехи , че и аз мисля да ходя на там и мисля да съгласувам полезното с приятното :)

Аз бях в един от кварталите и ходих в местния мол, но след летището по посока центъра видях няколко големи магазина на техние местни марки - LC Wikiki, De Facto, Collezione, Kotton и за обувки - Flo. Търсете тези марки, аз си купих няколко чифта сандали и кецове от Фло и изкупих Котон :)

На етикетите ще видите две цени - със и без ДДС. Когато плащаш в момента на покупка с кеш или карта, не плащаш ДДС и нещата идват двойно по-евтини от тука ;)

rimi 25th June 2013 16:52

Цитирай:

Първоначално написано от tyiro (Публикация 789532)
Имам един off topic въпрос , като ходите в Истанбул от къде си пазарувате дрехи , че и аз мисля да ходя на там и мисля да съгласувам полезното с приятното :)

Тайро ти на консултация ли отиваш в Истанбул


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:35.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.