Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Elly Stefanov 26th June 2013 12:54

Цитирай:

Първоначално написано от ai6erasimova (Публикация 789600)
Ti kak si ina4e vsi4ko ok li

Добре съм, благодаря! Носа ми спада и става много хубав, секретите ми почти напълно изезнаха, но продължавам да си правя по 1 - 2 пъти на ден промивки с морска вода и онова мазното против засъхване.

Резорбиращите конци започнаха да падат, тази сутрин си изкарах един :)

На пипане вече усещам нормалано моста на носта и не усещам толкова изтръпнал и върха. За колко време падат резорбиращите конци? И кога мога да започна да си духам носа и да кихам нормално?

ai6erasimova 27th June 2013 22:36

Imali jelayesti za estetika na nos da pisat jelaestite

Ачелия 28th June 2013 08:02

Здравейте ,прекрасни момичета!Всеки път когато влезна в тази тема оставам безмълвна за перфектните ви резултати.Искам да кажа на всички момичета и момчета,които все още се чудят дали да се оперират в България да не го правят,тук нашите хирурзи се справят с някакви малки проблемчета,затова или си стойте с грозните нослета или бягайте в чужбина!Именно поради тази причина искам да помоля вас момичета,които имате някаква комуникация с докторите в Турция,които са ви оперирали,да ги попитате за някой добър неврохирург,тъй като сестра ми е с четири несполучливи операции на дискова херния и е много зле в момента.Нуждае се от операция със стабилизация,но не желае отново да експериментират върху нея тук в България нашите "специалисти".Съжалявам и се извинявам предварително че спамя и не е по темата,но немога и незнам как по друг начин да намеря информация за турските неврохирурзи,освен тук да ми помогнете!Благодаря ви предварително!!! :sos:

want 28th June 2013 08:12

Aчелия, колкото и да е добър хирурга, няма никакво значение, ако състоянието не сестра ти не позволява, нова операция или подобрение. Ето примерно аз съм с дискова херния, но са ми казали, че и операция няма да ми помогне....така че не ти трябва доктор а направо чудо.

ai6erasimova 28th June 2013 09:09

Az iskam da vi pomogna operasiyona sestra sim v istanbul i poznavam i ratota s tyah moje da se svirjem i da doydete na pregled da va vidi az iskam da vi pomogna

Paffalot 28th June 2013 10:02

Цитирай:

Първоначално написано от ai6erasimova (Публикация 789716)
Az iskam da vi pomogna operasiyona sestra sim v istanbul i poznavam i ratota s tyah moje da se svirjem i da doydete na pregled da va vidi az iskam da vi pomogna

Здравей Айшерасимова. Много се радвам за твоята отзивчивост. Ще се радвам адцки много, ако е възможно да се обадиш до кабинета на Илхан, за да си запазя дата за операция при него. Ще съм ти адски благодарен ако е възможно да направиш това за мен, ще ти се отблагодаря щом дойда в Турция !! Бих се радвал ако може да се чуем, но не съм в България в момента, така че нека да се чуем по скайп. Изпратил съм ти съобщение на лични :))))

Paffalot 28th June 2013 10:09

Искам да се обърна към всички съфорумници тука, с молба за съвет. Вие сте по наясно и имате повече опит с ринопластиката. Въпроса ми е дали е удачно да си направя опрация сега през летните месеци ( става въпрос Юли и Август). Чел съм някъде, че топлите периоди не са най добрия избор за време на операцията. Но ако си стоя в хотела с климатика на студено, си мисля че би трябвало да е окей. Причината е че след това заминавам за дълго за работа в чужбина и тогава ще е по-трудно да организирам всичко това.

Моля ви посъветвайте ме, за да мога евентуално да бързам да си насрочвам дата за лятото, преди да са ги заели.

Elly Stefanov 28th June 2013 12:40

Здравей, аз се оперирах преди 12 дена и за мен това беше по-добрия избор, защото през зимата и студените месеци съм перманентно хремава и носа ми тече обилно. Аз мисля, че това за операциите през зимни месеци е някаква приумица на нашите специалисти, не мисля, че в Турция се съобразяват с това. Има две неудобтсва - ако ходиш по жегите носа ти се подува, та поне първите 4 дена, докато си с лонгета избягвай да ходиш по жегите по обяд. Второто е, че месец не трябва да ходиш на плаж, ако това има значение за тебе, на мен лично не ми пречи :)

Rabiosa 28th June 2013 14:27

За всички, които искат да се свържат с Илхан, дала съм преди в темата телефон, ще го напиша пак- 00905326459438. Това е личният му номер, може да се разберете на английски. Доколкото знам са наели и човек в кабинета, който говори английски, така че пробвайте първо там - 0090 216 355 5005. Ако някой има проблем и не може да се свърже или не знае английски, ще помагам- може да пишете на лични на мен или на zara_6666 :girl_kiss2:

ai6erasimova 28th June 2013 15:39

Цитирай:

Първоначално написано от Paffalot (Публикация 789717)
Здравей Айшерасимова. Много се радвам за твоята отзивчивост. Ще се радвам адцки много, ако е възможно да се обадиш до кабинета на Илхан, за да си запазя дата за операция при него. Ще съм ти адски благодарен ако е възможно да направиш това за мен, ще ти се отблагодаря щом дойда в Турция !! Бих се радвал ако може да се чуем, но не съм в България в момента, така че нека да се чуем по скайп. Изпратил съм ти съобщение на лични :))))

Pri negoli iskas da hodis as nego li4no ne go poznavam as poznavam dilber mn dobre ako iskas moga i na nego da se obadya koga mislis da idvas dr dilber prosto strahotno gi prabi mndobir moya nomer 0090 5312487950 -kogato iskas moje da mi se obadis da se razberem i ste te utedim nyama problem vednaga moje da te zapisim


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:22.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.