Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

want 3rd July 2013 15:11

Цитирай:

Първоначално написано от кукумицинка (Публикация 789958)
Elly Stefanov, много добре ти е станало нослето, честито! Не мисля обаче, че счупването, за което си писала, е главният виновник за формата на носа ти преди операцията. По-скоро си е ген това висване.

Ти пък като че ли не си свикнала :) Тук всяка втора казва, че си прави операцията не защото има нужда от нея а просто имала нужда от изправяне на носната преграда или пък като малка и е бил чупен :)

кукумицинка 3rd July 2013 15:22

Цитирай:

Първоначално написано от want (Публикация 789959)
Ти пък като че ли не си свикнала :) Тук всяка втора казва, че си прави операцията не защото има нужда от нея а просто имала нужда от изправяне на носната преграда или пък като малка и е бил чупен :)

Е, моят също се оказа счупен, но и без счупването пак би бил грозен :) Ако направя втора операция (събирам и пари за всеки случай), ще е от чиста суета вече, защото каквото и лоши мнения да има за Джамбазов напоследък, в момента си дишам прекрасно, а все още не съм забравила какво беше преди операцията.

Elly Stefanov 3rd July 2013 16:05

Цитирай:

Първоначално написано от кукумицинка (Публикация 789958)
Не мисля обаче, че счупването, за което си писала, е главният виновник за формата на носа ти преди операцията. По-скоро си е ген това висване.

Цитирай:

Първоначално написано от want (Публикация 789959)
Ти пък като че ли не си свикнала :) Тук всяка втора казва, че си прави операцията не защото има нужда от нея а просто имала нужда от изправяне на носната преграда или пък като малка и е бил чупен :)

Не че дължа обяснение на някой за решението си за операция, но:
1. Не, не ми е ген, напротив, сега вече приличам на останалата част на семейството си (отново).
2. Ако имах нужда само от козметична промяна (в което не виждам нищо лошо по приницп), бих се замислила за пластичен хирург, а аз изрично търсех УНГ лекар. Имах ужасни проблеми с дишането, които за щастие вече са решени. А естетическата промяна е само един голям бонус към това, защото наистина ми беше ужасен комплекс, особено ако се снимам до майка ми и братовчедите ми.

Знам, че природата на всеки е дала едно и ощетила от към друго, но при мен носа сам си го докарах до това положение.

Нелка 3rd July 2013 17:43

Хора, не усещатели кога стават излишни коментарите ви? "Много хубав носа, обаче..." Типично в български стил - трябва да се хване Бай Ганьо за нещо, не може комшията да е по-добре от него..!!

Първо, че няма никакво значение в следствие на какво носът е какъвто е. Второ - смешно е да си оправдаваш ринопластиката с катастрофа, също толкова смешно е да се изказваш и да даваш мнения неподготвен!

Ели е една от малцината, които публично постват снимки тук "преди" и "след" и е застанала с истинското си име. Направо ми е смешно за какво се хващате, че човек наистина трябва да заема отбранителна позиция! Още повече, че не е Емилия фолк-дивата и не е длъжна да си измисля причини за риното. Щом твърди, че не е ген, значи не е. Не разбирам какъв ви е проблема?


Аз никакъв ген нямам! Само едни очи. Всичко друго ми е коригирано или постигнато с много труд и пот. Ако някой дойде и ми каже в прав текст "Много си хубава, ама нямаш ген", няма да споменавам къде ще ме заболи. Такова изказване се прави единствено и само с цел на някой да му стане тъпо. Не виждам каква друга цел би имало. Ако греша, и има нещо градивно в тази констатация, попраете ме!

want 3rd July 2013 17:48

Нелке, като става дума за ген , мисля че сме го коментирали с тебе, че по принцип българката не се слави с фин нос, за това и толкова момичета си правят операции.
Не знам какво е имала предвид кукумицинка но ген за мен означава точно това :)
Лично мен не ме интересува кой поради какви причини си е правил операция, но както и самата ти каза, много е смешно, когато някои момичета вземат да се оправдават с катастрофи и не знам си какво :) сякаш някой ще им се смее :)

Нелка 3rd July 2013 17:57

Българката не само, че няма "хубав ген" за нос, ами е и малко злобничка.. Все трябва да огледа и прецени гена на конкуренцията... ;)
Какво като нямаме хубави гени? Добър външен вид се постига много по-трудно ако нямаш ген, отколкото ако имаш. И тогава, като ти направят комплимент, е редно да кажеш "Благодаря! Много се потрудих, много изстрадах, но най-накрая заслужих да изглеждам както се чувствам, ака - красива!" :)
А ако Бог ти го е дал, ти каква заслуга имаш?

Най-вероятно Кукуминцинка не е вложила този смисъл в изказването си. Най-вероятно въобще не се е замислила. Но факта, че Ели зае отбранителна позиция, (всеки би заел в тази ситуация) ме издразни. И без това се изисква голяма смелост да постваш снимки тук, яд ме хваща, когато засягаме хората, които са имали тази смелост. Защото ако не бяха те (аз в частност), този форум би бил абсолютно безполезен. Пълен само с анонимни хора, които нищо съществено не казват...!

Нелка 3rd July 2013 18:01

Цитирай:

Първоначално написано от want (Публикация 789965)
Лично мен не ме интересува кой поради какви причини си е правил операция, но както и самата ти каза, много е смешно, когато някои момичета вземат да се оправдават с катастрофи и не знам си какво :) сякаш някой ще им се смее :)

Между другото не мисля, че това е случая с Ели. Ако тя, или аз, или който и да е, ни беше страх от подигравки, нямаше да постваме снимки тук!

want 3rd July 2013 18:04

Никога не съм се замисляла кой как е получил носа си, циците или пък задника си , по скоро изпитвам итерес към това :) Който има пари и желание може да получи всичко. Иначе си права, може да нямаме гени но за това пък да живеят пластичните операции :)

want 3rd July 2013 18:05

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 789967)
Между другото не мисля, че това е случая с Ели. Ако тя, или аз, или който и да е, ни беше страх от подигравки, нямаше да постваме снимки тук!

Оооо аз не бих постанала моя снимка след първата операция :) Няма човек който да не покаже някаква реакция при вида на зурлата ми и честно казано искам да си го спестя :)

Нелка 3rd July 2013 18:07

Цитирай:

Първоначално написано от want (Публикация 789968)
Никога не съм се замисляла кой как е получил носа си, циците или пък задника си , по скоро изпитвам итерес към това :) Който има пари и желание може да получи всичко. Иначе си права, може да нямаме гени но за това пък да живеят пластичните операции :)

Ама все пак се намираме във форум за пластична хирургия! :naked:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:02.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.