Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

want 3rd July 2013 18:08

Ми да де , за това и е смешно да се дават каквито и да било обяснения или пък да се искат такива :) За всички е ясно че сме тук защото не харесваме нещо в себе си и търсим начин да го променим :)

Нелка 3rd July 2013 18:13

Цитирай:

Първоначално написано от want (Публикация 789969)
Оооо аз не бих постанала моя снимка след първата операция :) Няма човек който да не покаже някаква реакция при вида на зурлата ми и честно казано искам да си го спестя :)

Аз имам само фотошопирани снимки след Джамбазовата намеса. Още повече, че с времето носът ставаше все по-зле.. Непосредсвено преди Дилбер се нащраках в пълния си блясък.. тези снимки съм ги поствала само за малко публично тук. Точно след като някой, не помня кой беше, ми изкочи с репликата "Ай кво го плюеш Джамбазов, не помниш ли каква огромна маса от хрущяли беше носът ти преди него?" И се проклех, че някога изобщо съм решила да си преглътна суетата и да постна снимки тук с идалистичната идея да помогна на някой и да му го спестя... След като постнах снимките след Дж , разбира се, коментиращата се скри.. Защото пред снимките и Боговете на оценките в този форум, мълчат...

За това , обещавам, че ще се репча на всеки, който се опитва по някакъв начин на личностна основа да засегне някой, който е публикувал снимки тук! Защото тоно това са важните хора - те "говорят" с факти! Не анонимните , които никога няма да преглътнат суетата си с цел да помогнат на накой!
Амин!

Elly Stefanov 3rd July 2013 18:27

2Прикачено(и)
И две снимки от днес - 18-ти ден от операцията. Аз да ви кажа, не виждам голяма разлика, въпреки че според приятеля ми спада всеки ден. На мен ми се иска да се събудя утре и всичко да е приключило :) Виждат ми се в ноздрите две червеникави черти, където бяха конците.

want 3rd July 2013 18:31

Ели, колкото повече се оправдаваш толкова по зле :)
Макар , че какъв бил носа на майка ти и баща ти няма никво значение :) Може носа ти да прилича на носа на баба ти, дядо ти , чичо ти или някой друг от семейството ти :)
Факт е че нито майка ми, нито баща ми, нито сестра ми имаха моя нос, но ето че моя не беше хубав и нямам намерение да търся каквото и да било извинение за това :) Аз също мога да ти пусна снимки от детските ми години където носа ми е като копче, а в последствие придоби съвсем друга форма :) Падането може да ти деформира носа, но не и да ти го удължи ;)

Радвай се на новия си нос и престани да се оправдаваш :)

Pufpaf 3rd July 2013 18:33

Ели ти си от тези хора, които ме карат да се чувства "малък", респекта и уважението е най малкото, което можеш да получиш от мен, за това което правиш и през което си преминала и се радвам за теб, че лошите моменти са вече зад гърба ти !
Аз и преди го казах, малко са хората, които биха си пуснали снимки още от болничната стая дори, а по този начин помагаш толкова много на другите, като мен, които тепърва ще минем по този път ! :2003:

Elly Stefanov 3rd July 2013 18:40

Мерси, Пуф Паф :) Не се оправдавам, бе хора :) Родителите ми допуснаха грешка, че се нараних и не ме заведоха на лекар. Исках да илюстрирам как можете да спестите на децата си 3000 евро и няколко години депресия с навременни реакции. Няма за какво да се оправдавам, нищо лошо не съм направила. Стана ми тъпо от изказването на кукумицинка, че съм нямала ген. Тя не ме познава, никога не ме е виждала, но реши, че нямам ген? Или може би е доктор и може да даде компетентно мнение за последиците от травми върху човешкия организъм?

Както и да е, махам поста с детската снимка, и без това е много личен спомен, не искам да го използвам за да се "оправдавам".

sunbun 3rd July 2013 18:47

Цитирай:

Първоначално написано от want (Публикация 789969)
Оооо аз не бих постанала моя снимка след първата операция :) Няма човек който да не покаже някаква реакция при вида на зурлата ми и честно казано искам да си го спестя :)

Но,не спестяваш нищо на другите които са имали смелост,въпреки притесненията си,каква е точно целта ти в този форум....

Нелка 3rd July 2013 18:50

Само информативно - носът може да стане по-дълъг при счупване!
Ако ви е толкова важно - разровете се в нета!

Ели, няма смисъл. Няма и значение! истината е, че си един от малкото хора тук, който имаше късмета и акъла, да направи осъзнат и обмислен избор и да получи прекрасен нос от веднъж! Изглеждаш прекрасно! Не за 18-ти ден, а по принцип! Дерзай! :lips:

кукумицинка 3rd July 2013 18:56

Оле, тук големи обяснения. Съжалявам, че си се почувствала зле, наистина. Какво имах предвид - ти си много хубава жена, с много характерна форма на очите - големи, широки, някак левантийски, и с плътни хубави устни пак много характерни. Те обикновено вървят в комплект с подобен по форма нос. За мен по-скоро е тип етнически нос, затова някак и предишният ти нос ми изглежда хармоничен с останалите ти черти, въпреки че сега носът ти е много по-хубав. Разбира се, че може и да е от счупването, ти най-добре си знаеш. За детските снимки не знам какво да кажа - носът се оформя в истинския си вид някъде към пубертета. Бебета и малки деца с гърбави грозни носове не се сещам да съм виждала. Племенникът ми например в момента е с чипо детско носле и меки черти, но като порасне, най-вероятно ще има нос, подобен на този на баща му, т.е. сравнително дълъг и тънък, с малка гърбица и като цяло ще има остри черти, отсега се усеща, че прилича на него.
Всеки си има някакъв ген. Но аз лично по-трудно бих живяла с мисълта, че имам нещо, което не харесвам в следствие на травма, отколкото, че просто съм го наследила. Т.е., по-скоро успокояващо си мислех, че ще ми е становището за теб.

keery 3rd July 2013 19:14

Цитирай:

Първоначално написано от want (Публикация 789947)
Kакво ти има на кожата ? Ако е с пъпки или възпалена, съвсем нормално е да отложи операцията.

Според дерматолози много разширени венички , може би следствие на предишната . И на места изглежда зачервена .


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:22.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.