Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

ai6erasimova 5th July 2013 13:56

Ok da ti dam moya nomet oo905312487950 moje da mi se obadis kogato iskas zapovyaday kogato resis asim tuka ste ti pomogna daje zaedno moje da idem nyama nikakiv problem fec da ti dam aysherasimova ai6erasimova@abv.bg

Elly Stefanov 6th July 2013 08:35

Цитирай:

Първоначално написано от Savi (Публикация 790054)
Здравейте,момичета и момчета:) Отдавна не съм влизала във форума виждам много нови добри резултати.Ели много хубаво носле се е получило честито и със здраве да си носиш! Тъй като обмислям вече сериозно вариант и аз се подложа на ринопластика при Дилбер и искам да се информирам повече и да ви задам няколко въпроса. Интересуваме в каква валута се плащат операциите и в кеш ли се плаща? Дали да си обменя парите от Бг или мога да тегля от банкоматите там.Малко страшно ми се струва да нося толкова пари кеш в себе си,затова искам да знам как сте процедирали и вие,които вече сте минали по този път.Ще бъда много благодарна,ако споделите,може и на лични:)

Здравей, на мен док ми даде цена в Евро и лири, там еврото е много скъпо и за в момента цената на лирата пада постоянно. Най-умното нещо, ковто можеш да направиш, е да вземеш евро от БГ и там да обменяш в лири - ще спечелиш много от разликата. Ние примерно, за 200 евро взимахме 550 лири, сега курса е още по-добър. Непременно обменяйте в чейндж бюра, курса е по-добър от банките!

На доктора платих в евро, зарадва се :)

Успех и не се притеснявай, и ние носихме кеш в себе си, няма нищо страшно.

Elly Stefanov 6th July 2013 08:37

За банкоматите няма проблем да теглиш, пуска лири и ти чарджи сметката по националния курс. Най-добре плащай с кредитна карта където кожеш. Ние по магазини и места за хранене плащахме само така и е супер удобно ;)

Savi 6th July 2013 12:04

Благодаря,Ели много ми помогнахте с Нелка :) Разсееха се някой мои притеснения!Друго си е когато вече преминалите по този път хора те информират!Благодаря ви,чистосърдечно!Сега се заемам с финансовата част на нещата и се надявам най-после и аз да мога да осъществя тази моя мечта!

Rabiosa 8th July 2013 21:39

2Прикачено(и)
Минаха 2 месеца от моята ринопластика. Пускам две снимки и искрено се надявам носа да се вижда добре, защото светлината е малко кофти.
Прикачен файл 758 Прикачен файл 759

Pufpaf 8th July 2013 21:53

Ааааааааа не не мога повече :2007: направо ми спря дъха и тва е сериозно, не знам дали се вижда добре носа, но в такива моменти си губя речника, приказка си и аз съм много щастлив, че съм се родил в тази страна, нека някой да ми каже, че българските жени не са най красивите на света а ! :2015:

Savi 8th July 2013 22:21

Rabiosa страхотна си и нослето много ти отива!!!

Rabiosa 8th July 2013 22:45

Много ви благодаря! Носът още се подува, спада.....и така постоянно, но да се надявам, че зимата съвсем ще спадне.

Нелка 9th July 2013 00:15

Страхотна си! Признавам си, изобщо не гледам носа! Самото ти излъчване вече е на човек, който възприема себе си по друг начин! За този пламък в очите и точно тази усмивка си е струвало всичко, през което мина! :girl_kiss2:

Rabiosa 9th July 2013 01:08

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 790201)
Страхотна си! Признавам си, изобщо не гледам носа! Самото ти излъчване вече е на човек, който възприема себе си по друг начин! За този пламък в очите и точно тази усмивка си е струвало всичко, през което мина! :girl_kiss2:

:girl_kiss2: Определено съм съгласна, че излъчването ми е съвсем друго, още повече, че ти ме знаеш отпреди операцията. Обаче, да му се не види, не мога да кажа, че си е струвало всичко ,през което минах. Все си представях, че ще се успокоя един ден, ама йок!!! Можеше да стане от първия път!!! Яд си ме е и това е! Ама поне накрая съм доволна...с това се успокоявам...


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:32.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.