Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

diliana_mihaylov 1st April 2013 22:26

Надявам се да ми е първа и последна. Стискам ти палци и дано и твоята да е последна операция. Аз в БГ вече и филър няма да си сложа. От последния път имам около 10 големи и видими топчета. След 20 години, когато нашите лекари натрупат опит може би бих им ползвала услугите отново. Разочарована съм и не бих поверила лицето си на лекар в БГ.

rimi 1st April 2013 22:58

Чували ли сте нещо за Purelogicol чист колаген Дали няма да е добре да се пие преди операцията за да се подхрани и заздрави добре кожата

rimi 1st April 2013 23:07

Дилияна ти беше ли на консултация или само по интернет си комуникирала с клиниката. Приготвяш ли се вече купи ли си билети? Само да те попитам ти пушиш ли ,защото аз пуша и там ми казаха да ги спра преди операцията за мен това е направо кошмарно от както се мъча да не пуша, през цялото време ми се пуши.Към кой хотел си се ориентирала ние ще сме в Левент

Нелка 2nd April 2013 00:06

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 785012)
Дилияна ти беше ли на консултация или само по интернет си комуникирала с клиниката. Приготвяш ли се вече купи ли си билети? Само да те попитам ти пушиш ли ,защото аз пуша и там ми казаха да ги спра преди операцията за мен това е направо кошмарно от както се мъча да не пуша, през цялото време ми се пуши.Към кой хотел си се ориентирала ние ще сме в Левент

Това за цигарите е стандартна молба.
Обаче аз лично ти гарантирам, че няма никакво отношение към опарацията - аз не пуша, но бях много по-синя и подута от момичето, с което бях в една стая - тя излезе да пуши с Димитров 5 минути преди да влезе в операция...

А, още нещо - Дилбер ми погледна в носа с лупа и вика, че съм пушила... ;) Не знам кво се вижда там. Аз обаче имам някакви алергии, които събират доста секрети по носоглътката, може това да е видял..

Просто го намали колкото можеш. Но не се стресирай, всичко е до организъм. Те са длъжни да ти го кажат това.

rimi 2nd April 2013 09:13

Нелка Дилбер в коя болница оперира. Ти как си, вълнуваш ли се вече и колко дни ти казаха да останеш след операцията. Доктора какво ти е обяснил ще има ли лонгета,тампони. Извинявай за многото въпроси ама и мен ме тресе вече една паника.

Нелка 2nd April 2013 11:37

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 785027)
Нелка Дилбер в коя болница оперира. Ти как си, вълнуваш ли се вече и колко дни ти казаха да останеш след операцията. Доктора какво ти е обяснил ще има ли лонгета,тампони. Извинявай за многото въпроси ама и мен ме тресе вече една паника.

Rimi, въобще не се вълнувам! В период съм, в който имам хиляди проблеми на главата и за ринопластиката не идва ред да мисля..
А и носът ми си седи запушен... Давам си още 3 дни и ако не се оправи, канселирам.

Дилбер оперира в Lile Hastenesi - една болница съвсем близо до кабинета му в Avcilar. Видях я само отвън, добре изглежда. Не е от най-тузарските, но е новичка и спретната.
Каза ми, че оптимално се остава 10 дни, при много много екстремни случаи на липса на време може да се тръгне на 5-ти ден, защото той маха тампоните на 4-ти ден. При което аз щях да припадна, защото всички знаем, че най-неприятното от цялата хамалогия, са тампоните. Обаче ми обясни, че са някакви силиконови, през които се диша. Вече не се използвали обикновените марли, който нас ни тъпчат в носовете.
Лонгетата е задължителна. Ама тя не пречи.

Теб те тресе, защото ти отложиха часа и още повече се насъбира напражението.
Само да те питам, ти кога беше на консултация с Авшар? Т.е. колкото време минава от консултацията при него и операцията?

rimi 2nd April 2013 14:06

На 8 март ми беше консултацията и ми предложиха да си избера дата. Аз си избрах 01. 04 и те ми казаха че няма проблем. Нелка защо не отидеш на лекар ако трябва един антибиотик да изпиеш за да се оправиш.

Elly Stefanov 2nd April 2013 16:27

Здравейте, дами, да ви споделя моя начален опит :) От този форум разбрах за турските хирурзи и наистина бях очарована от линковете, които Нелка беше пуснала в първия си пост, най-вече зашото имам нос като на момичет оот линковете и си представям резултат като нейния, който за съжаление не видях никъде в БГ :( Последвах линка към Фейсбук страницата на доктор Дилбер и му писах едно много кратко съобщение на английски да го питам за цена за рино (на мен ще ми е първо) и дали може да оправи счупен нос, от който не мога да дишам - не можах на английски да му обясня, че ми изкривена носната преграда вследствие на счупването. Както и да, мина почти седмица и др. Дилбер ми отговори! Копирам тук текста на съобщението му за всички заинтересовани:
Hello,we have just seen some of your pictures on your facebook.After operation sure that you will be having such a good and healty nose .But we need to ask some questions about your health that is why it would be much better if you come here then we will be able to advice you the best choice on the operation.
Also you should send us your front and profile pictures and also a profile view looking down under the nose as well…Please e-mail them muhammetdilber@hotmail.com with any questions you may have.
And that will cost like that Ethica Hospital 6000 TL . and Acıbadem Bakirkoy Hospital 8000TL. and also Nisantasi American Hospital 10.000 TL. so the cost is up to you and your choice…
By the way,free of charge to discuss in details…We look forward to hearing from you .

Мога да дам и превод. Очарована съм, че си е напраавил труда да ми гледа снимите в профила и да ми напише такова обяснение в отговор на мооите три реда :):) С нетърпение очаквам да споделите опит за него, ако някой може да пусне линк към другия лекар - Явшар? Ще ви дам допълнително, когато му пратя снимки. Планувам две ходения до Истанбул - за консултация на живо и за самата операция - дали са достатъчни?

rimi 2nd April 2013 16:49

Две ходения до Истанбул са напълно достатъчни аз съм така,първия път бяхме за консултация и сега вече имам дата за операцията само дето от тогава едни херпеси, едни пъпки, Нелка незнам дали и аз ще успея и този път. Мен не ме притеснява друго ама сме превели парите и то всичките и така ако се отлагат нещата дали може да изгорим на края толкова ми е притеснено. До колкото разбирам цената е различна в зависимост от болницата в която оперират, Авшар явно оперира в най скъпата.

Elly Stefanov 2nd April 2013 17:00

Аз смятам да попитам каква е разликата в болниците и смятам да се огранича до най-евтината. Също искам да го попитам какво включва цената, само операцията или някакви медикаменти или престой? Изобщо имам доста въпроси, най-добрата ми приятелка се съгласи да превежда и дори може да отидем заедно (happy). Стискам палци да се оправите момичета и да не отлагате повече :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:33.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.