Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

nosle 8th April 2015 22:04

Здравейте, тъй като Айше вече не работи с др. Дилбер някой може ли да ми каже към кого да се обърна, някоя мед. сестра която работи с него?

sweet_dreams 9th April 2015 12:41

Impossible, наистина е неудобно да се пътува по няколко пъти... Но е хубаво, че поне графикът му е по-разреден и не е проблем да се запише консултация. Пък знам ли, ако отидеш на консултация, може и да те оперира в някой от следващите дни, ако има възможност... Иначе консултацията се плаща, но пък би трябвало да е подробна, правят ти изследване на "nose bone, cartilage and breathing way" - така ми писаха :D и после фотошоп на очаквания резултат...

beatles96 12th April 2015 16:05

Здравейте, малко по-назад някой беше попитал за информация относно Ümit Taşkın, но така и нямаше отговор. Искам да помоля, ако някой знае нещо за този хирург, да сподели,защото ми го препоръчаха, а не намирам никаква информация за него. Благодаря ви.

yoube 12th April 2015 21:22

Predvaritelno se izvinqvam za latinicata za purvi i posleden put mi e. ;) Znachi za Гьоксел Абдулкадир i az se bqh navil po edno vreme no mneniqta za nego bqha dosta protivorechivi ot dosta dobri rezultati do karashti klientite mu posle da hodqt na reviziq i se otkazah ot nego. ,,pumpkin,, zavisi pri koi doktor i v koq klinka shte si, zashtoto Istanbul e dosta golqm, nqma da ti e mnogo udobno da putuvash v sledoperacionno sustoqnie, dori da si s pridrujitel, zatova kato se ugovorish s opredelen doktor i za klinikata pishi mi na lichni da te orientiram. Inache povecheto doktori sa dosta razbrani i moje da se ugovorite operaciqta da e na sledvashtiq den ako vi odobrqt na konsultaciqta, sushto kato men. ,,Beatles,, imash suobshtenie na lichni.

kati_25 13th April 2015 11:08

Каква е цената на консултация при д-р Дилбер?

usmivka111 17th April 2015 09:48

Привет,въпрос към оперираните от Дилбер, пък и други, след колко време върхът на носа си става отново мек. Аз съм на 9 месеца и ми е още много твърд. Знам че е индивидуално, но все пак

kiki85 23rd April 2015 15:34

Консултацията при Дилбер е 200ТЛ, което е около 135лв.

Di1234 28th April 2015 21:03

Преди месец ходих на консултация при Дилбер и нямаше такса за консултацията. Айше вече не работи с Дилбер, но Зюлейха ( знае български ) се познава с него и може да ви запише час и ако я помолите дори ще дойде с вас да ви превежда. На мен и доколкото знам и на други не е вземала пари за превод. Като отплата можете да отседнете в апартамента, който отдава под наем с/у 20евро на ден ( не съм много игурен за цената ) Апартамента е на много удобно място, чисто е и два етажа над апартамента на Зюлейха. Личните ми впечатления са, че е много добър и отзивчив човек. Който иска може да се свърже с нея по вайбър: +905382755152 ( да и пратите поздрави от Диян )

Set 7th May 2015 16:50

Здравейте :) Някой знае каква е цената на ревизията при Дилбер?

kiki85 19th May 2015 13:30

Здравейте. Имам въпрос... ако не желая да нося голяма сума пари в брой, какви са другите варианти. Ако имам сметка в бг банка мога ли оттам да си дръпна парите, или чрез някаква карта. Ако някой знае за някаква конкретна опция на определена банка моля да сподели, тъй като не съм пътувала в чужбина и си нямам и понятие от тези неща.
А за цената на консултацията да кажа... така преди време (по-малко от месец, два) писах на др. Дилбер. Той ми отговори веднага. Пишеше, че цената на консултацията е 200ТЛ, а за първа операция около 8000ТЛ, като тази цена варира в зависимост от сложността разбира се. Също така сподели, че е необходим престой от 10 дни в Истамбул.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:08.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.