Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Последната книга която прочетох ? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4510)

MiCskillZ 9th July 2008 15:25

Цитирай:

Първоначално написано от chokladkaka
Паулу Коелю пише едни и същи неща във всичките си книги. :(

бях почнал да чета "11 минути" не видях развитие и зпрях, но "Алхимикът" и "Вероника Решава да умре" ми харесаха

3y3ka 9th July 2008 15:27

Цитирай:

Първоначално написано от MiCskillZ
...но "Алхимикът"... ми харесаха

:2043:
Тази и "Вещицата от Портобело" много ми допаднаха, а за останалите не мога да коментирам, защото съм чела само тези. :wink:

Единственото, което знам със сигурност е, че половината ми приятелки са прочели всичките му книги, майка ми и леля ми...няма да ги коментирам. :girl_haha:

chokladkaka 9th July 2008 15:32

Цитирай:

бях почнал да чета "11 минути" не видях развитие и зпрях, но "Алхимикът" и "Вероника Решава да умре" ми харесаха
Именно, и на мен ми харесваха първите книги, които прочетох, "Алхимикът" и "Край река Пиедра седнах и заплаках", но после всичко започна да се повтаря. Сега предполагам, че дори и те не биха ми харесали, все пак съм ги чела преди 5-6 години и тогава ме впечатляваха донякъде.

еМ ДжИ 9th July 2008 15:50

Цитирай:

"Вероника Решава да умре"
А на мен ми се стори страшно тъпа, ама всеки с вкуса си (казал Шаро и се близнал под опашката)

selvaggia 9th July 2008 15:54

Цитирай:

Първоначално написано от chokladkaka
Паулу Коелю пише едни и същи неща във всичките си книги. :(

Абсолютно съм съгласна!Той си има едни любими изречения,дето не пропуска да си ги напише във всичките книги! "Войнът на светлината" му е хубава -от време на време като ми е криво си отварям ей така на произволна страница и си прочитам нещо :D И още една с отделни разказчета,която обаче си я купих от Италия и на български я няма май- и тя става за целта.
Иначе последната,която прочетох е "Животът на Моравия"- мн интересна и по нетипичен начин написана биография.

Mirami 9th July 2008 16:25

Селваджа, ти говориш за "Come il fiume che scorre", и аз си я купих, но според мен е най-ужасната му книга. Направо си е късмет, че не са я публикували още в България.
Впечатлих се само от първата му, която прочетох - Единадесет минути - явно първоначалният ефект е положителен, но оттам нататък се убедих, че няма нищо ново за казване.

А кой е написал биографията на Моравия?

selvaggia 9th July 2008 17:41

Да, strangenick2,за нея говоря. Що бе,на мен пък ми хареса...ама вкусове разни... :D

chokladkaka 27th July 2008 13:45

"Истории за кронопи и фами" - разкази на Кортасар. Много ми харесаха, много странни "разкази" от по половин-една страничка, но силно въздействащи и не напълно безсмислени. :lol:

vafli4ka 27th July 2008 13:48

Дж.Р.Р.Толкин "Хобит"

mitoman 28th July 2008 06:47

Тайните записки на Александър Сергеевич Пушкин


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:44.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.