Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Въпроси към оперираните 3 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13010)

simona.p 31st March 2017 13:26

Здравейте, предстои ми операция за увеличаване на бюста след 10 дни и ми е необходимо да си закупя съответния сутиен за след операцията. Разбрах, че този сутиен на Триумф в момента го няма на пазара и чак юни месец ще има подобен (заместител). Бихте ли ми препоръчали какъв друг подобен сутиен би ми влязъл в същата употреба?

rosario23 3rd April 2017 08:58

simona.p , сутиена на Триумф си го купих преди две седмици от магазин за бельо в кулите на Софарма, на втория етаж до фитнеса.

tanita моята операция беше в петък при д-р Динев - повдигане и увеличаване. Не мога да кажа какво се е получило, защото е много рано.

ina.ina 6th April 2017 17:29

Честито, Розарио!
Със здраве да си ги носиш! :D

rosario23 11th April 2017 13:08

Благодаря! От години мечтаех за тази операция и вече е факт. За съжаление ще трябва да изчакам да минат празниците, за да ми махнат конците.

IceCream78 13th April 2017 08:13

консултация при доц. Романски
 
Здравейте! Бихте ли ми казали как сте си записали час за консултация при доц. Романски в Александровска болница. Не мога да се свържа на неговия телефонен номер от сайта на болницата. Звъннах на номера на старшата сестра и доколкото разбрах се определя по един ден в месеца, в който той приема без записани часове. Моля, дайте малко подробности как са организирани прегледите при доцента. Предварително благодаря.

zozalina 13th April 2017 14:16

IceCream пиши ми на пощата anelka_a_d@abv.bg

Asya Asenova 18th April 2017 17:13

Цитирай:

Първоначално написано от NoImage (Публикация 811146)
Момичета мина и моята операция. Искам да пропусна всички отрицателни емоции които ми се насъбраха защото съм много притеснена. Както ви бях обяснила и на снимката ми от предните постове се вижда че на лявата гърда имах провисване. С двата различни импланта според доктора всичко щеше да се оправи, да ама не.......
днес ми е трети ден и направо съм полудяла като се поогледах. Моля ви кажете си мнението , за мен това е непоправимо , на ясно съм че в началото гърдите изглеждат зле .............. но чак пък толкова?? Според мен на лявата ми гърда(която беше малко по голяма и по виснала отново е по голяма и по кофтито е че отново според мен си виси? Моля ви кажете какво мислите. Ще се побъркам . Намирисва ми на втора операция.
http://prikachi.com/images.php?images/79/9068079C.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/80/9068080o.jpg

не съм мислила че ще изглеждат тооооолкова ужасно :((((((
а за отношението и обслужването ще разкажа после че сега това ми е най спешно .....благодаря ви предварително

Здравей!Аз се оперирах май месец мин.година.
По същия начин ми беше едната гърда и сега почти година след операцията..положението е същото.Ако желаеш,пиши ми на лично съобщение,за да ти изпратя снимки.

NoImage 20th April 2017 13:11

Цитирай:

Първоначално написано от Asya Asenova (Публикация 811331)
Здравей!Аз се оперирах май месец мин.година.
По същия начин ми беше едната гърда и сега почти година след операцията..положението е същото.Ако желаеш,пиши ми на лично съобщение,за да ти изпратя снимки.

Здравей, нещо имам проблем с личните съобщения тук са ми спрени . Пиши ми на g_ivanova1989@abv.bg и после по вайбър ще е по лесно

tanita 28th April 2017 09:38

три консултации - съвсем объркана
 
Здравейте, момичета. Направих три консултации за слагане на импланти. при мен ситуацията е, че имам леко увисване, по-скоро тип псевдоптоза. Какво казаха:
1. Динев ми предложи 495сс подмускулно за да може да се изпълни кожата.
2. Тепавичарова не е много разговорлива преди да види парите за имплантите, но каза, че под 400 сс ще е достатъчно, като предлага и двата варианта - ако е подмускулно може да се случи така, че да няма горен полюс и да си седят празни отгоре, както е и сега; ако е надмускулно, ще може да направи някакъв горен полюс. Каза, че при мен и двата варианта са вървежни, защото имам доста собствена жлеза. На въпроса ми дали надмускулно не увисват повече, каза, че нямало особена разлика, защото под импланта нямало мускул да държи така или иначе, идеята му била да не стават ръбове на горен полюс при слаби момичета.
3. И трета консултация във Виа Медика при Виолин Петров и един по-млад лекар, който оперира във Франция и идва отвреме-навреме да оперира и тук (заедно) - мнението им е, че ако не искам да се помпя с големи кубици, трябва да сложа надмускулно, за да може импланта да се движи заедно със жлезата. Казаха, че ако се сложи при мен подмускулно, е голяма вероятността мускула да държи импланта горе, а жлезата ми да седи увиснала под него. Също лекарят от Франция спомена за възможност за липофилинг на горен полюс, каза че във Франция много се ползва последните няколко години. Отделно казаха, че ареолите имат нужда от намаляване, но мен понеже ме е страх да не ми останат безчувствени, засега ще се въздържа. Това можело да се направи по всяко време по-натам.

Та сега съм в ужас, не мога да взема решение къде да ходя. Тепавичарова е в доста напреднала възраст, не знам дали сегашните й операции са така добри като преди, ако има някой скорошен пациент, моля да каже мнение.

ina.ina 29th April 2017 12:47

Хм, дано се включи някой с мнение. Тук по принцип като чуем надмускулно и подскачаме, обаче при теб, щом на 2 консултации са ти предложили надмускулно, значи и това е добър вариант.
За липофилинга - не съм наясно, не съм чела/чула достатъчно, но някак си не ми е по сърце. Сигурно, защото съм запомнила, че е процедура, която иска повторение във времето и резултата (т.е. колко ще се запълни) не е никак сигурен. Може и да греша.

tanita 30th April 2017 08:07

Момичета, почти съм решила да е при Тепавичарова, защото въпреки нрава си винаги ми е вдъхвала доверие. Обаче наистина ме притеснява, че е вече в напреднала възраст, дали все още е така точна в преценката и работата си? Моля някой скорошен неин пациент да се изкаже. Благодаря. Остават ми само два дни докато ида да й занеса парите и съм притисната с времето много. Направо денонощно мисля по този въпрос...

lily.ana 2nd May 2017 09:04

Щом се притесняваш за възрастта на Тепавичарова направи една консултация със сина й..... той оперира по неин тертип "Д-р Романски"

Didi Kirova77 20th May 2017 06:29

Здравейте! Искам да ви питам на някоя от вас налагало ли и се е да и стесняват джобовете и защо? При мен се получи отпускане на тъканите и разширение на джобове.

ina.ina 22nd May 2017 07:50

Цитирай:

Първоначално написано от Didi Kirova77 (Публикация 811540)
Здравейте! Искам да ви питам на някоя от вас налагало ли и се е да и стесняват джобовете и защо? При мен се получи отпускане на тъканите и разширение на джобове.

И резултатът не е добър след това разширение на джобовете ли? Аз все съм си мислела, че отпущането на тъканите е стъпка към по-естествено изглеждащи гърди.
Колко време след операцията ти се е получило това разширение?

Didi Kirova77 24th May 2017 06:49

Някъде към третия месец. Някак си имплантите са ни към мишниците. Натам са се разширили джобовете. А аз съм две в едно,повдигане и импланти.

ina.ina 24th May 2017 08:33

Ами те, джобовете са си направени, т.е. няма как на 3 месеца джобът да се е разширил. По-скоро са ти спаднали отоците и имплантите се наместват. Най-вероятно формата на гърдите ти е такава. (В смисъл: по-добре гърдите ти да са към мишниците и зърното да ти е в средата, отколкото да са по-събрани, но зърното ти да е изместено към външния край на гърдата, т.е. към мишницата.) Ти носи ли ластична лента? А док какво казва?

lily.ana 25th May 2017 13:14

Най-вероятно джобовете са били по-широки от необходимото и след спадане на отоците има изместване на имплантите.

ina.ina 25th May 2017 14:47

Дидката я няма, та да ни каже какво казва док. Мен това ми е интересно.

Лил, Говорилнята пак е тук! Ураааа! :D

Didi Kirova77 25th May 2017 18:53

Нещо не успявах да се включа! Док. Каза че джоба е разширен и трябва да сестесно. Това е,друго няма.

Didi Kirova77 26th May 2017 05:45

Не знам какво да правя. Мисля да отида и при друг за консултация. Иначе на есен с песен пак операция. Лошото е че док.казва че резултата няма да е мн.по различен. Тоест промяната ще е мн.малка.

ina.ina 26th May 2017 07:39

Освен да отидеш и при друг на консултация, да чуеш и друго мнение.

Didi Kirova77 26th May 2017 09:09

О аз така мисля да направя. Операцията ми беше при А. Тонев,но мисля да отида при И. Стоянов. При Тонев ме прати мой мн.близък лекар и аз напълно се доверих,не че съжалявам. Явно почти винаги нещо се случва. Дано поне след втората кпрекция всичко е така както искам. А ти Ина при кого беше? Лил ти също при кого беше? А има и една жена Бюти,тя май е със същия проблем като моя?

IceCream78 26th May 2017 09:47

Цитирай:

Първоначално написано от tanita (Публикация 811410)
Момичета, почти съм решила да е при Тепавичарова, защото въпреки нрава си винаги ми е вдъхвала доверие. Обаче наистина ме притеснява, че е вече в напреднала възраст, дали все още е така точна в преценката и работата си? Моля някой скорошен неин пациент да се изкаже. Благодаря. Остават ми само два дни докато ида да й занеса парите и съм притисната с времето много. Направо денонощно мисля по този въпрос...

Танита, би ли споделила какво реши - да се довериш на Тепавичарова въпреки опасенията, които имаш за възрастта й или направи и друга консултация. И ако все пак си избрала доцентката, мина ли операцията? Доволна ли си?

ina.ina 26th May 2017 11:40

Цитирай:

Първоначално написано от Didi Kirova77 (Публикация 811570)
О аз така мисля да направя. Операцията ми беше при А. Тонев,но мисля да отида при И. Стоянов. При Тонев ме прати мой мн.близък лекар и аз напълно се доверих,не че съжалявам. Явно почти винаги нещо се случва. Дано поне след втората кпрекция всичко е така както искам. А ти Ина при кого беше? Лил ти също при кого беше? А има и една жена Бюти,тя май е със същия проблем като моя?

О, аз съм при Анастасов - в Пловдив. И то преди 5 години. Моите гърди също не са приближени, но такава си ми е анатомията. Ако сложа по-големи с цел да се ми по-приближени, то няма начин ще отидат и към мишниците. Та това имах предвид аз. :2035:

Бюти, скорошна ли е? Че не се сещам.

Didi Kirova77 26th May 2017 11:56

Не. От Бюти четох мн.стари постове.и при мен анатомията не позволява да са с малко разстояние,това ми е ясно. Но не мисля че трябва да да и така както са. Щом и док.каза че е широк джоба значи ще се шия пак. Дано наистина стане така както трябва. Все пак това си е естетична хирургия. Търсим съваршенство. Има ли някоя с отзиви са Стоянов?

lily.ana 26th May 2017 13:31

Бюти... ако е същата Бюти за която аз се сещам не е писала тук от години. Нямам спомен, но мисля че тя имаше няколко неуспешни опита за зизи...

Аз съм при Кънчо... той си има кусури, но при мен се справи бУестящо. За ИС се пишат предимно положителни коментари тук... добър избор.

Pufpaf 26th May 2017 14:56

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 811577)
Бюти... ако е същата Бюти за която аз се сещам не е писала тук от години. Нямам спомен, но мисля че тя имаше няколко неуспешни опита за зизи...

Аз съм при Кънчо... той си има кусури, но при мен се справи бУестящо. За ИС се пишат предимно положителни коментари тук... добър избор.

Има един лаф:

"Око да види, ръка да пипне"

От къде да сме сигурни, че е вярно ! Ако покажеш снимка, аз няма да гледам, е така ще си закрия очите

http://thebigrocks.com/wp-content/up...-over-eyes.jpg

ако отворя без да искам темата, аз само ще прочета дргугите които са видели за потвърждение !

paolisha 27th May 2017 03:32

Здравейте. Аз се оперирах при Стоянов и съм много доволна и от резултата и от отношението. Искам да питам кога мога да започна да мажа белезите с крем за белези?

ina.ina 29th May 2017 08:07

Диди, няма съвършено. Чарът е в малките несъвършенства. :biggrin:

Пуф, мислиш да излъжеш Лил ... висока цел си си поставил. :D


paolisha, честито! :wellcome:
Питай си док най-добре - кога, с какво.

Didi Kirova77 29th May 2017 18:41

Да Ина така е но моето несъвършенствоне е малко. А по повод снимките,не съм сигурна че искам някой да ги гледа в този им вид. Може би след поправката ще имам с какво да се похваля.

lily.ana 30th May 2017 09:37

Пуфиславе.... като покажеш твойте ше покажа и мойте.... аз на когото трябва съм показвала :1252:

ina.ina 30th May 2017 14:30

Цитирай:

Първоначално написано от Didi Kirova77 (Публикация 811592)
Да Ина така е но моето несъвършенствоне е малко. А по повод снимките,не съм сигурна че искам някой да ги гледа в този им вид. Може би след поправката ще имам с какво да се похваля.

Аз това щях да ти пиша - пусни снимки. Предполагам, че ще те харесаме и така. Щото човек се вглежда най-много в себе си. Аз пък щото не обичам операции (като че ли някой ги обича, де), та ако док ми беше казал, че промяната ще е много малка изобщо нямаше да предприема нищо. Но пък, ако друг лекар ти каже друго ... тогава не е лесно да се реши.

Didi Kirova77 31st May 2017 07:30

Само да видя как става пускането на снимки. Може ли някак на лични?

ina.ina 31st May 2017 07:37

Цитирай:

Първоначално написано от Didi Kirova77 (Публикация 811604)
Само да видя как става пускането на снимки. Може ли някак на лични?

Може: ...
Обаче да знаеш, че Лил ще ти даде по-точен коментар. :D
Получих снимките и ти писах. (да не се повтарям тук)

Didi Kirova77 31st May 2017 07:43

Готово! Чакам коментар.:(

ina.ina 31st May 2017 08:50

Цитирай:

Първоначално написано от Didi Kirova77 (Публикация 811606)
Готово! Чакам коментар.:(

На мен ми изглеждат добре, в смисъл изобщо не личи че е слагано нещо.
(То ние бая си пописахме, но да пиша и тук, че горе-долу да са наясно и четящите тук)

Айде, Лил, чакаме те. :D ;)

lily.ana 31st May 2017 16:09

Ма аз нищо не съм видяла.... на мен никой нищо не ми е пращал :lol:

Pufpaf 31st May 2017 16:33

Aма и аз нищо не съм видял, инак с радост бих изказал експертното си мнение. Просто обичам да помагам на хората, такъв съм си аз, никога няма да се променя :-P

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 811597)
Пуфиславе.... като покажеш твойте ше покажа и мойте.... аз на когото трябва съм показвала :1252:

По принцип това е лесно изпълнимо, ОБАЧЕ има един проблем, не се вижда почти нищо, щото много е обрасло, нещо като това -

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...fec2fb32e9.jpg

Аз знам, че жените много обичате стегнатите мъжки задници, не искаш ли снимка на тази част :mrgreen:

Няма спор, че гърдите са важна част за женското тяло и няма мъж, който да не харесва хубавите цици, но дупетата винаги ще са си на първо място за мен.
За жалост за тях или трябва много добър ген или здрави тренировки, а като ги има и двете и става нещо "страшно" :girl_in_love:

Но по-страшно от това по долу няма, направо си плюх в пазвата :2036:

http://www.bgdnes.bg/Article/6189348

Didi Kirova77 1st June 2017 06:57

Ами Лил дай ми и. адрес

lily.ana 1st June 2017 08:46

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 811611)
Aма и аз нищо не съм видял, инак с радост бих изказал експертното си мнение. Просто обичам да помагам на хората, такъв съм си аз, никога няма да се променя :-P

Нямам нужда от помощ :roll:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:52.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.