Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Въпроси към оперираните 3 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13010)

lily.ana 1st June 2017 08:51

Цитирай:

Първоначално написано от Didi Kirova77 (Публикация 811613)
Ами Лил дай ми и. адрес


Не мога да ти изпратя съобщение на лични.... трябва да отидеш в настройките и да разрешиш получаването на ЛС

Pufpaf 1st June 2017 13:23

Е много тъпо се получи, но не мислих, че е имало нужда да пояснявам, въпреки, че не цитирах коментара на момичето, това не го казах за теб, съжалявам ! Освен това в твоя случай за каква помощ може да говорим, трябваше да се досетиш, че не е за теб този коментар, но нищо. :roll:

ina.ina 1st June 2017 15:53

Лил, аз мога да ти ги пратя, ако Диди разреши. Мисля, че ще ти уцеля адреса. :biggrin:

Съжалявам, че малко късно се появявам, ама днес пак имах фитнес на гробищата. Ама много жега, бре ... пукнах направо!

Пуф, мисля че Лил те е разбрала.

А Ким Кардашиян си ме плаши така или иначе ...

lily.ana 2nd June 2017 08:41

Пращай Инче.... ти ми имаш Химейла :1242:

Разбрала съм те Пуфиславе.... само те закачам :wink:

ina.ina 2nd June 2017 09:12

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 811622)
Пращай Инче.... ти ми имаш Химейла :1242:

Пратих, Лил.

lily.ana 2nd June 2017 16:28

Ми не съм получила нищо...

lily.ana 3rd June 2017 09:56

На снимките в първия зип файл е само повдигането, нали? От тези, които са в профил не мога да видя нищо, а тази която е в анфас според мен е след повдигането... без импланти. Вторият файл има две снимки преди и след и там ми се струва, че са много раздалечени имплантите.... общо взето това мога да кажа от видяното.

ina.ina 3rd June 2017 12:40

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 811628)
На снимките в първия зип файл е само повдигането, нали? От тези, които са в профил не мога да видя нищо, а тази която е в анфас според мен е след повдигането... без импланти. Вторият файл има две снимки преди и след и там ми се струва, че са много раздалечени имплантите.... общо взето това мога да кажа от видяното.

Хм, Лил, аз мисля че няма снимки без импланти. Снимането в профил е мисля за да покаже, че имплантите са много настрани. Но не се вижда добре де от толкова близо, не може да се прецени много.
А втория ЗИП е симулация - преди (нейна снимка) и след (какво ще се получи според някаква програма). Доколкото разбрах Диди, тя си харесва симулацията, но не се е получило така. А аз пък не виждам голяма разлика между симулацията и реалността. Поне колкото може да се прецени от снимката в анфас от първия ЗИП. Защото тази снимка и симулацията са от различен ъгъл.
П.П. Надявам се обясненията ми да са разбираеми. :D

lily.ana 5th June 2017 11:12

ОК.... значи ако на първите снимки има импланти за мен те са надмускулно поставени.... симулацията не ми харесва, но това е лично виждане :1231:

Pufpaf 5th June 2017 13:41

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 811622)
Пращай Инче.... ти ми имаш Химейла :1242:

Разбрала съм те Пуфиславе.... само те закачам :wink:

Начи съм голям шаран, щом се хванах :2045:

Иначе това за помощта има и вярно и невярно. Принципно няма с какво да ти помагам, защото нямаш нужда, но мога да те накарам да се почувстваш много добре ако ми харесат бомбите и се изкажа положително, тогава ще се почувстваш щастлива. Което по дефиниция означава, че ще съм ти помогнал да се почувстваш щастлива !

Но такъв съм си алтруист, ко да направя, не мога да се променя :1252:

ina.ina 5th June 2017 15:42

Диди не се явява, надявам се, че не се сърди за снимките. Аз това й казах, че ми изглеждат много естествени. Което е плюс. Но пък разстоянието ... не знам, с колко може да се промени. Надявам се да пише пак.

tanita 6th June 2017 13:31

Цитирай:

Първоначално написано от IceCream78 (Публикация 811573)
Танита, би ли споделила какво реши - да се довериш на Тепавичарова въпреки опасенията, които имаш за възрастта й или направи и друга консултация. И ако все пак си избрала доцентката, мина ли операцията? Доволна ли си?

Здравейте, операцията мина, още не мога да се изкажа финално, при мен доста неща не се оказаха така, както при повечето момичета относно възстановителния период, в смисъл, минава по-тежко и бавно, с повече неприятни екстри. Това, което мога да кажа е, че отношението е неподходящо като за човек, който отива и доброволно дава една камара пари. От резултата е рано да се каже дали ще съм доволна, но мисля, че ще бъда, засега изглеждат добре (няма месец от операцията). Единствената ми забележка, но огромна, е липсата на всякаква грижа за психологическия комфорт на пациента, някакси си като в редова държавна болница, където те оставят на самотек и най-много да те овикат, ако решиш да питаш нещо. Е, може би при Комитски е по-добре, като наблюдавах неговите пациентки и неговото отношение. Аз обаче изкарах ужасни дни и нощи тревожейки се за различни неща, които ми се случваха по време на възстановяването, а колко просто щеше да е да има нормално човешко отношение и комуникация, и грижа за пациента.

zozalina 7th June 2017 12:34

Здравей Tanita :) аз също много трудно се възстанових,почти 3 месеца ходех прегърбена и не можех да се протягам.Много ама много наистина ме болеше,по едно време съжалих и направо в депресия изпаднах и още повече,че докторът ми не справи и се наложи повторна и пак има забележки.Относно Тепавичарова нямам наблюдения,но имам ринопластика при сина й,страхотен доктор и човек,само хубави неща мога да кажа за него и не спирам да съжалявам,че и мамопластиката не направих при него,а само ходих на консултация след това.По-бързо възстановяване ти пожелавам и резултата да компенсира отношението!

tanita 8th June 2017 12:31

zozalina, при мен започна едно изтръпване на ръце и крака, което най-вероятно е свързано със постоянното спане по гръб, а и преди си имах проблеми с гърба, но сега явно съвсем зле стана положението.Просто не знам как ще избутам още време докато мога да спя настрани, за момента знам, че не е препоръчително, но дори и да можеше, като легна настрани ме боли и усещам едно неприятно разтягане отвътре. Нощите са ми кошмарни, едва ги избутвам. Много се надявам поне резултата да е ок. в момента отдолу под гърдите напипвам една по-твърда част, вероятно е заради травмата около срезовете знам ли, всъщност не смея много да ги пипам и натискам все още, направо ми е страшно. Аз също изпаднах в депресия и в един момент съжалявах че се подложих на операция, но да се надявам, че травмите ще отминат, ще се радвам на хубав бюст и съжаленията ще останат в миналото. Дано няма нужда от корекции, че не знам как ще издържа още една операция.

Pufpaf 8th June 2017 12:57

Каква депресия не бива така, още преди операцията човек трябва да се настрои и да знае какво го чака. При някои е по леко, други имат повече болки, но скоро това ще е само лош спомен и ще си щастлива с едни хубави секси гърди.

За болките в гърба, може би е от това, но има значение и матрака какъв е. Задължително ако има кой да ти прави масажи на гърба, но ти трябва да правиш и гимнастика, да потренираш и мускулите на гърба и да го раздвижваш.

Но ти казваш, че и преди си имала проблеми с гърба и това ще е основната причина. Като зараснат разрезите трябва сериозно да почнеш да тренираш и със тежести, това ще ти помогне.
Казвам го от личен опит. Дископатиите могат да се оправят с тренировки !

tanita 8th June 2017 15:32

Ама то в момента аз нищо не мога да раздвижвам, веднага почва да опъва и боли, не смея. Като минат 3 месеца ще подхвана упражнения, ама пак - как така с тежести, това възможно ли е изобщо, нали не трябва гръдните мускули да се натоварват много? Да не говорим, че докато минат още два месеца ... Каквито и болки в гърба да имах преди това, изтръпвания не са ми се получавали чак.

Pufpaf 8th June 2017 16:06

Дори в момента поне през деня малко от малко трябва да опиташ да раздвижиш гръбнака, да тонизираш мускулите. Дори здрав човек може да получи болки в гърба от залежаване.
Знам, че някои хора имат по-висок праг на чувствителност, но трябва да стиснеш зъби и да се раздвижваш, това е важно и за цялостното възстановяване.

Ако няма усложнения още на вторият месец, ще може да почнеш да си тренираш, ти гърдите няма да ги натоварваш, има много упражнения които може да правиш.
Гарантирам ти, че ако почнеш да тренираш с тежести, с подходящи упражнения ще си оправиш проблемите в кръста.

Сега в никакъв случай не се залежавай, като се повиши кръвобръщението и разрезите ще ти зараснат по бързо. Нали знаеш, че докторите в болницата след операция каквато и да е гледат да вдигнат пациента на крака колкото се може по бързо и да се движи, това от огромно значение за възстановяването.

После ако имаш възможност да ходиш на фитнес, не се страхувай да тренираш с тежести, само така ще изградиш най-доброто тяло и проблемите с гърба ще се оправят.

Това изтръпване е почти сигурно от проблемите с гърба, има притискане на нерв, може да имаш и лека степен на дискова херния. Освен всичко останало, не знам на какъв матрак спиш, но и той е много важен и в зависимост от позата в която спиш. Но скоро ще може да спиш и настрани, аз спя само така, хич не мога по гръб.

Ти май преди 2-3 дни си се оперирала и е нормално сега да те боли повече, но все пак опитвай да се раздвижваш и някой ако може да ти прави масажи на гърба, само дето не може да легнеш по корем. Още няколко дена и ще си много по подвижна !

tanita 8th June 2017 16:37

Операцията беше преди 3 седмици. Не съм наясно какви упражнения могат да се правят, ще потърся в нета. благодаря.

Didi Kirova77 9th June 2017 08:18

Ина,аз няма за какво да се сърдя. Всичко е наред. Не пиша често защото нямам много време. Да гърдите ми изглеждат наистина много естествени и аз точно това исках,но както казах са много много настрани. Самият имплант е поставен така. И понеже не ми е удобно на движението на ръцете ще трябва корекция. А и мисля че когато се стеснят джобовете ще има и малко по изразен горен полюс. Нещото което исках също.

ina.ina 13th June 2017 17:07

Диди, пожелавам ти след корекцията да се харесаш и да не ти пречат. :2008:

Kyara 23rd August 2017 08:06

Привет момичета, знам, че е много индивидуално, но кога горе-долу ви спаднаха отоците и кога поизбледняха сининте? Днес ми е 6 ден от операцията и под лявата гърда все още имам синина. Общо взето там, където обикновено е банелът на сутиена.
А, и колко време носихте лентата? Вече не мога да дишам от нея...

Pilar 15th September 2017 10:24

Здравейте!

От много години ви чета и ето че дойде и моя ред да пиша.

На 11.09 ми беше операцията, вече ми е 4-ти ден, болките са по-скоро като силна мускулна треска и успявам за по час-два да поспя настрани от 3-тия ден.

Нося ластична лента, защото левият имплант е малко по-нагоре, вследствие на което зърната ми не са еднакви - лявото е по-надолу.
Пред годините тук съм виждала хиляди въпроси, научих много неща, но сега смятам да задам същите тъй като опре до теб самия колкото и да си подплатен с информация имаш едни малки (може би неоснователни) страхове "Дали пък точно при мен няма да се случи точно обратното?".

Та, има ли вероятност имплантът да не се смъкне дори и с ластичната лента или ако се смъкне зърната да не се изравнят? С хирурга ми комуникирам постоянно по вайбър, по негово мнение той вижда разлика всеки ден и няма да се наложи нова операция, а търпение и задължително носене на лента до 20-тия ден поне.

Друго ще е обаче ако и "колежки" ме успокоят.

Благодаря ви предварително!

lily.ana 15th September 2017 16:31

ОММММММММММММММММММММММММ ... не се филмирай. Много е рано да имаш притеснения. Минали са само 4 дни от операцията...

Pilar 15th September 2017 16:43

Здравей! Благодаря за отговора.

Не бих ги нарекла точно притеснения, просто си подпитвам профилактично :) Иначе гледам да се заредя с търпение и едва дочаквам да минат поне 2-3 месеца за да ги видя без синини и отоци и с по-отпусната кожа.

lily.ana 16th September 2017 12:43

Синините и отоците ще минат бързо, отпускането на кожата може да отнеме и повече от 2-3 месеца... търпение!

ina.ina 16th September 2017 12:44

:wellcome:
Честито! Гледай да не се гледаш много-много. Търпение му е майката! :D

Еее, Лил, как си? (Станахме за разцелуване, особено дет се засякохме така - по едно и също време. :D)

Pilar 16th September 2017 15:30

Благодаря ви!

И аз се опитвам да не ги гледам, че тази разлика в зърната ме тормози много и се обезкуражавам.

Pilar 17th September 2017 14:56

Момичета, тези от вас, които са носили ластична лента - усещахте ли пронизващи болки от вътрешната част на гърдите? Все едно ми отлепят тъканите, не мога да издържа с нея повече от час, а понякога и толкова ми е доста трудно, затова често я махам за по 15 минути тъй като не мога да изтърпя.

Днес специално ми е особено смотано, дойде ми до гуша от болки и недоспиване, като затворник съм в нас и въобще не се чувствам добре.

lily.ana 18th September 2017 09:20

ЦУНКИ ГУНКИ ИНЧЕ!!! :girl_in_love:

lily.ana 18th September 2017 09:23

За лентата и болките нищо не мога да кажа, защото не съм носила лента... по спомен от това, което са писали други момичета знам, че е доста некомфортно. Пробвай да я слагаш върху тениска, а не на голо (поне няма да протрива)

Колкото до реването... реви си на воля щот така се отпушваш емоционално, но наистина е много много рано още да мислиш за корекции и реоперации. Я дай снимки да видим наистина ли е толкова зле положението..

ina.ina 18th September 2017 11:49

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 811972)
За лентата и болките нищо не мога да кажа, защото не съм носила лента... по спомен от това, което са писали други момичета знам, че е доста некомфортно. Пробвай да я слагаш върху тениска, а не на голо (поне няма да протрива)

Колкото до реването... реви си на воля щот така се отпушваш емоционално, но наистина е много много рано още да мислиш за корекции и реоперации. Я дай снимки да видим наистина ли е толкова зле положението..

+1
И все пак - аз съм за нереването - я не си хаби силите за това. По-добре се ядосай, та да се измъкнеш от мисленето само за операцията и се разходи - поне малко - за да се разсееш.

Лил, :2008:

Pilar 19th September 2017 19:41

http://anastacia9999.snimka.bg/other/implants.959516

парола: 191929

Първата снимка е на 2-ри ден след операцията, последните две са от тази вечер.

lily.ana 20th September 2017 09:21

Наистина има разлика, но пак повтарям че е много рано да се шашкаш! Имай предвид, че това са 2 операции ... има и много отоци. Нека да мине месец ... месец и половина, преди да правим каквито и да било заключения.

ina.ina 20th September 2017 15:57

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 811985)
Наистина има разлика, но пак повтарям че е много рано да се шашкаш! Имай предвид, че това са 2 операции ... има и много отоци. Нека да мине месец ... месец и половина, преди да правим каквито и да било заключения.

Твърдо: +1!
Имаш доста отоци, носи си лентата (върху потник) и чакай. Малко по-нататък питай док дали да правиш и какви масажи.

Pilar 20th September 2017 19:13

Благодаря ви, момичета!


Препрочитах стари публикации от няколко теми и си втълпявам притеснения, че кривата и по-малка гърда може да е с по-тесен джоб.

Ей, мамка му, от 8 години го чета този форум и се имах за подплатена с достатъчно информация за първите месеци след операцията и смятах, че няма да се шашкам за всяка болка, неравност и други неща, но ей на. Сама не мога да се трая.

Масажите вече ги почнах, успокояват ми болките, пък и са единствените моменти, в които махам тая гад. Не ми убива на голо, нося я под дрехите тъй като не искам въпроси "Това какво е?Защо го носиш? Какво ти има?". Не ми се обяснява, че съм със силикон.

Шоки 21st September 2017 10:36

Пропуснах снимките, жалко. Кой те оперира миличка? За нервите не се притеснявай, мен като си отидох в къщи и като ме налегна един страх, че кой знае какво ще ми се случи и че направих голяма грешка то падна реване голямо и така няколко дена. Инка казва да се разходиш, ама аз не можех да мръдна по далеч от тоалетната и дивана. Едно ходене на вън ми беше огромна мъка и болка. Така че си реви спокойно. Ако искаш изпрати ми снимки на мейл - chokolad_1978@abv.bg . Аз съм малко директна и ако нещо не съм ок с гледката ще ти я кажа.

Kyara 22nd September 2017 05:28

Аз съм в същото положение май. Десният имплант седи по-високо и съответно дясното зърно е по-ниско и гледа надолу. Това вече месец след операцията. Дакторът каза, че е много рано още.
Ако искаш пиши ми на kayra.87@abv.bg, за да обменим опит и снимки.

Pilar 22nd September 2017 07:18

И на двете ви ви пратих!

Бях чела в сайта на американски хирург, че ако си левичар то левият ти имплант ще слезе по-бавно от десния и обратното. Аз съм си левичарка и точно с левия са ми проблемите.

El_83 22nd September 2017 21:23

Здравейте.
Началото на следващия месец ми предстои операция - повдигане и импланти при д-р Ильо Стоянов. Имам и асиметрия и избрахме 360 и 375 кубика Макган среден профил, кръгли. В момента съм 80В, искам чашка С. Разреза ще е тип котва, ще имам и дренажи 24ч :(
Исках по запълнен горен полюс, но мислех, че и с анатомичните ще се постигне :)
Та, исках да питам, по трудно и болезнено ли е възстановяването при операция 2в1?

Pilar 23rd September 2017 10:48

Много се съмнявам. Зависи и от твоят праг на болка, моят е нищожен и умирах от болки първия ден. Други веднага след операцията стават, пушат ядат, движат се и не усещат дискомфорт. Единственото ми постижение е, че се изправях сама от леглото на 3-тия час, но то беше защото гърбът ми ме смазваше от болка и нямах друг избор :)

Късмет!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:03.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.