Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Въпроси към оперираните 3 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13010)

lily.ana 27th April 2016 12:30

Стискам палци за изследванията.... дано да не е лошо.... може и да е грешка!

Колкото до сополивия ти нос.... наистина не е чак толкова страшно. Аз се оправях сама .... само техника трябва при ставане сутрин.... търкаляш се кат кебапче и се изправяш.... станеш ли веднъж после е лесно.

ina.ina 28th April 2016 07:29

Цитирай:

Първоначално написано от Caprice® (Публикация 808706)
Офтопик е но съм афектирана, защото ми е прясно- до вчера бях в драма за кубици, диаметри, разстояния и тн.докато не ми излязаха изследвания , сочещи към рак на шийката на матката :-(-следобяд съм за колпоскопия и биопсия като на 90% ще правя и абразио на цервикалния канал- с други думи-лошо. Тъй че , мили дами, носете си новия бюст, и му се радвайте.:2008:

И аз като Лил ти пожелавам да е някаква грешка. Защото има доста такива случаи. Пиши, затова сме тук, да те подкрепяме. Ако ти се занимава и имаш време почни да пиеш чай от корен глухарче.

Hotmamma 28th April 2016 13:00

Caprice® Искай второ мнение! Задължително пусни още една цитонамазка при друг лекар. На мен дългогодишният ми гинеколог ми постави такава диагноза преди години ( мн лоши резултати от цитонамазка и колпоскопия), направо ми каза, че съм пред умирачка и, че детето ми ще расте без майка ако се забавя още малко, определи ми дата и час за операция. Аз обаче реших да пусна още едни изследвания в държавна болница, при друг лекар и познай - цитонамазка първа група, бях здрава като бик.

TM 29th April 2016 13:47

Здравейте момичета, следя ви редовно, но за пръв път се усмелявам да пиша. Моята операция е за 10.05.2016г. Мноого чакана дата, но.... се разкашлях и гърлото ми е червено. Започнах веднага с купища витамини, отвари от билки, фервекс, инхалации и компреси. Не ми се иска отново да отменям датата( на 05.02. беше предишната но пок бях настинала). Имам 2 деца и за целта свекърва ми за втори път си пуска отпуска за да ги гледа. Ако пак се отложи за трети път няма да има кой да ги гледа. Моля помогнете със съвет - побърквам се. Знаете ли какви са рисковете по време а и след операцията ако състоянието ми си остане такова?

ina.ina 30th April 2016 07:26

Цитирай:

Първоначално написано от tanchetomarinova (Публикация 808747)
Здравейте момичета, следя ви редовно, но за пръв път се усмелявам да пиша. Моята операция е за 10.05.2016г. Мноого чакана дата, но.... се разкашлях и гърлото ми е червено. Започнах веднага с купища витамини, отвари от билки, фервекс, инхалации и компреси. Не ми се иска отново да отменям датата( на 05.02. беше предишната но пок бях настинала). Имам 2 деца и за целта свекърва ми за втори път си пуска отпуска за да ги гледа. Ако пак се отложи за трети път няма да има кой да ги гледа. Моля помогнете със съвет - побърквам се. Знаете ли какви са рисковете по време а и след операцията ако състоянието ми си остане такова?

Ако не си супер зле - температура над 38.5 - предполагам рисковете са минимални. Освен това след операцията така или иначе ще пиеш антибиотик. Но ти пак си питай в клиниката. Ако не се чувстваш добре питай в клиниката дали можеш да пиеш Бисептол 480 - на 12 часа по 2 таблетки - за 4-5 дни. Той е нещо като лек антибиотик, не мисля че ще повлияе с нещо на операцията на 10.05. Успех!

TM 30th April 2016 09:17

ani_inna много ти благодаря за съвета. Да си кажа честно ме е страх да звънна в клиниката, защото предния път за предходната насрочена дата го направих и на първите ми думи за зачервено гърло въобще не ми дадаха повече да се обеснявам, а директно ми смениха датата. Какъвто съм и карък точно сега с празниците няма и кой да ме прегледа, чак във торник, но до тогава времето до операцията съвсем се скъсява

TM 30th April 2016 13:21

Между другото момичета, да си кажете мнението и относно имплантите. Първо избрах др. Заякова. На аватара съм аз преди кърменето на второто ми дете. Не знам до колко може да добиете представа от снимката де. Преди двете си деца имах красиви кръгли гърди - единственото нещо от тялото ми, което мнооого си харесвах. След първото дете резултата от кърменето беше този от снимката на аватара. От тогава мисля за операция (сега като гледам снимката разбирам защо съпруга ми беше твърдо против, ако имах тези си цицки сега надали щях да искам импланти), но след второто дете и 2 години абсолютно кърмене (дори водичка не искаше диването) останах без НИЩО, само две кожички - слава Богу поне НЕ с особена птоза, нооо резултата е ребра с кожи - мноого грозно. Знам, че каквито и импланти да сложа никога няма да си върна бюста, който съм имала, но ми се ще да е поне подобие. Др. Заякова каза, че максимума който може да ми сложи е 375сс, и понеже искам пак да са си ми кръглички и пълни в горната част (когато имах гърди непрекъснато тъпчех и допълнително подплънки за да поизкочат още :buttslap: ) избрахме и кръгли импланти екстра хай на Натреле. Висока съм 165см, 48кг, подгръдна 75см, гръдна 83см. С благодарност очаквам мненията ви, дали не греша с профила и кубика.
И весели празници разбира се !

MartaSanchez 1st May 2016 00:34

Цитирай:

Първоначално написано от tanchetomarinova (Публикация 808750)
Между другото момичета, да си кажете мнението и относно имплантите. Първо избрах др. Заякова. На аватара съм аз преди кърменето на второто ми дете. Не знам до колко може да добиете представа от снимката де. Преди двете си деца имах красиви кръгли гърди - единственото нещо от тялото ми, което мнооого си харесвах. След първото дете резултата от кърменето беше този от снимката на аватара. От тогава мисля за операция (сега като гледам снимката разбирам защо съпруга ми беше твърдо против, ако имах тези си цицки сега надали щях да искам импланти), но след второто дете и 2 години абсолютно кърмене (дори водичка не искаше диването) останах без НИЩО, само две кожички - слава Богу поне НЕ с особена птоза, нооо резултата е ребра с кожи - мноого грозно. Знам, че каквито и импланти да сложа никога няма да си върна бюста, който съм имала, но ми се ще да е поне подобие. Др. Заякова каза, че максимума който може да ми сложи е 375сс, и понеже искам пак да са си ми кръглички и пълни в горната част (когато имах гърди непрекъснато тъпчех и допълнително подплънки за да поизкочат още :buttslap: ) избрахме и кръгли импланти екстра хай на Натреле. Висока съм 165см, 48кг, подгръдна 75см, гръдна 83см. С благодарност очаквам мненията ви, дали не греша с профила и кубика.
И весели празници разбира се !

Кръглите импланти при мен седят доста кръгли,вече трети месец мина от операцията ми и май няма да се променят.А аз си ги представях не толкова кръгли ....Иначе аз съм с по-големи размери от твоите -165см висока 55кг и подгръдна 80см имплантите са ми 385сс на натреле, но по-ниския профил и с по-малка проекция от тези на който си се спряла.

Polinka79 1st May 2016 00:37

Цитирай:

Първоначално написано от tanchetomarinova (Публикация 808750)
Между другото момичета, да си кажете мнението и относно имплантите. Първо избрах др. Заякова. На аватара съм аз преди кърменето на второто ми дете. Не знам до колко може да добиете представа от снимката де. Преди двете си деца имах красиви кръгли гърди - единственото нещо от тялото ми, което мнооого си харесвах. След първото дете резултата от кърменето беше този от снимката на аватара. От тогава мисля за операция (сега като гледам снимката разбирам защо съпруга ми беше твърдо против, ако имах тези си цицки сега надали щях да искам импланти), но след второто дете и 2 години абсолютно кърмене (дори водичка не искаше диването) останах без НИЩО, само две кожички - слава Богу поне НЕ с особена птоза, нооо резултата е ребра с кожи - мноого грозно. Знам, че каквито и импланти да сложа никога няма да си върна бюста, който съм имала, но ми се ще да е поне подобие. Др. Заякова каза, че максимума който може да ми сложи е 375сс, и понеже искам пак да са си ми кръглички и пълни в горната част (когато имах гърди непрекъснато тъпчех и допълнително подплънки за да поизкочат още :buttslap: ) избрахме и кръгли импланти екстра хай на Натреле. Висока съм 165см, 48кг, подгръдна 75см, гръдна 83см. С благодарност очаквам мненията ви, дали не греша с профила и кубика.
И весели празници разбира се !

Здравей!Моята операция е на 11.05(един ден след теб)Относно настинката,мисля,че ако не се подобриш ще ти откажат отново.Моя доктор беше категоричен,че ако съм болна или в цикъл...ще променим датата.Стискам ти палци да се оправиш,все пак има време..А,относно имплантите-добър избор.Аз съм висока 175 см.,57 кг.,с широк гръден кош и се спряхме на 485СС.Дано всичко мине добре и за двете ни..Успех ти пожелавам!

MartaSanchez 1st May 2016 00:44

Оф пак съм аз ,та да питам тук колко дълго мазахте белезите,защото първо ми писна и даже напоследък пропускам едно от мазанията и второ не виждам никаква промяна в белега?
Успех на всички с предстоящите операции;):-P

Caprice® 1st May 2016 22:57

Lily.ana, hotmamma ani_inna, благодаря за милите думи. Изследванията ми са "второто мнение",ползвах за коректив Геника, която е доста добра лаборатория в София, а на клоплоскопия бях преди празниците. Ще видим какво ще стане- дЯте имам да гледам- няма как.Поръчах си сега една гъба за имунитета http://www.iherb.com/Grifron-Maitake...-4X-60-ml/3658 ,както и правя курс с ИЗОПРЕНАЗИН. Те пък, го издърпали от мрежата :1202: та сега ще го търся по аптеките- ще го пия два месеца. Аз така или иначе го пиех по повод настинките ми , та може би е добра идея @tanchetomarinova да видиш с личния лекар какво може да каже по този въпрос. ИЗОПРЕНАЗИНА е имуностимулатор и ще те подсили преди операцията .

Caprice® 1st May 2016 22:59

Цитирай:

Първоначално написано от MartaSanchez (Публикация 808759)
Оф пак съм аз ,та да питам тук колко дълго мазахте белезите,защото първо ми писна и даже напоследък пропускам едно от мазанията и второ не виждам никаква промяна в белега?
Успех на всички с предстоящите операции;):-P

само НЕ ползвай контрактубекс, защото имам "произведение" на лицето от него. Хирурга ми каза, че от него стават сраствания и не се препоръчва.

ina.ina 2nd May 2016 07:59

Цитирай:

Първоначално написано от Caprice® (Публикация 808761)
Lily.ana, hotmamma ani_inna, благодаря за милите думи. Изследванията ми са "второто мнение",ползвах за коректив Геника, която е доста добра лаборатория в София, а на клоплоскопия бях преди празниците. Ще видим какво ще стане- дЯте имам да гледам- няма как.Поръчах си сега една гъба за имунитета http://www.iherb.com/Grifron-Maitake...-4X-60-ml/3658 ,както и правя курс с ИЗОПРЕНАЗИН. Те пък, го издърпали от мрежата :1202: та сега ще го търся по аптеките- ще го пия два месеца. Аз така или иначе го пиех по повод настинките ми , та може би е добра идея .

Капризче, само така! Напред и само напред - човек с дух може всичко да пребори. То пък и не се знае още резултата от колпоскопията. Ти имала ли си някога раничка на шийката на матката? А Гъбата и Изопринозина лекар ли ти ги препоръча или ти си реши да ги пиеш?

TM 2nd May 2016 12:00

Благодаря ви момичата!

Caprice стискам ти палци момиче, възхищавам се на хора като теб - немрънкащи, а смело опълчващи се на живота. Веднага отивам за изопреназин.
Polinka79 успех и на теб :girl_in_love:
MartaSanchez и аз от това се опасявам, бях категорична, че ще сложа капковидни импланти точно заради този риск, нооо и мъжо ми като му показвах снимки, а и знаейки как аз изглеждах естествено преди е твърдо за кръгли та да видим какво ще се получи накрая - ако оздравея до датата де :-( . За контратубекса от опит съм твърдо против. По-добре без нищо отколкото с него - ефекта ще е еднакъв. Преди 7г оперираха дъщеричката ми - 4г непрекъснато я мажех с него и мнооого ме е яд, че по него време интернет за мен не беше такова ежедневие за да имам повече информация, послушах хирурга й и не потърсих друго мазило. Вече е твърде късно за съжаление !

Лекарите почиват, а времето си върви, не знам какво да правя. В клиниката също не ми вдигат телефон. Гърлото е по-добре макар и още позачервено, но си кашлям да му се невиди. Много ме е яд, има още време, но пък кавото стане ... Момичета ако на някоя от вас и хрумне друга идея за бързо излекуване моля споделяйте :–(

Caprice® 2nd May 2016 16:53

Цитирай:

Първоначално написано от tanchetomarinova (Публикация 808768)
Благодаря ви момичата!

Caprice стискам ти палци момиче, възхищавам се на хора като теб - немрънкащи, а смело опълчващи се на живота. Веднага отивам за изопреназин.
Polinka79 успех и на теб :girl_in_love:
MartaSanchez и аз от това се опасявам, бях категорична, че ще сложа капковидни импланти точно заради този риск, нооо и мъжо ми като му показвах снимки, а и знаейки как аз изглеждах естествено преди е твърдо за кръгли та да видим какво ще се получи накрая - ако оздравея до датата де :-( . За контратубекса от опит съм твърдо против. По-добре без нищо отколкото с него - ефекта ще е еднакъв. Преди 7г оперираха дъщеричката ми - 4г непрекъснато я мажех с него и мнооого ме е яд, че по него време интернет за мен не беше такова ежедневие за да имам повече информация, послушах хирурга й и не потърсих друго мазило. Вече е твърде късно за съжаление !

Лекарите почиват, а времето си върви, не знам какво да правя. В клиниката също не ми вдигат телефон. Гърлото е по-добре макар и още позачервено, но си кашлям да му се невиди. Много ме е яд, има още време, но пък кавото стане ... Момичета ако на някоя от вас и хрумне друга идея за бързо излекуване моля споделяйте :–(

Танче, виж само как е приема на ИЗОПРЕНАЗИНА- сега го пия 3х2 дневно. Но килограми тук имат ефект, ти си по-дребна, съответно звънни поне на личния да ти каже. Особено ако не си го пила досега има кански ефект- аз помня, го пих когато кърмех, бях тъкмо спряла и имах висока температура, пих го и след 12ч.- О, чудо. Та,за който не го е пил, има " УАУ" ефекта-но,тогава ми беше 3х1 на ден, въпреки че бях повече КГ- тъй че недейете самосиндикално да го приемате, вижте с личния приема как да бъде точно.:confused: Благодаря на всички за подкрепата, вие сте ми!


Танче, и ти си при Заякова или бъркам- и аз се чудя м/у висок и ултра-висок профил? Пак Кръгли, Натрел, 430 +

TM 2nd May 2016 18:24

Caprice® утре първата ми работа ще е да мина през личната (представям си какво чудо ще е пред кабинета й след празниците) - иначе днес си го купих да е в мен и се двоумя дали да не изпия едночко довечера, а сутринта тя ще ми каже ( мисля си щом има такъв силен имуностимулиращ ефект няма ли да повлияе на организма допълнително да засили реакцията си срещу импланта като чуждо тяло - моля не ми се смейте, но колкото по-наближава мисля за какво ли не и параноята ме обзема).
При Заякова съм, капарирала съм Natrelle 375cc TRX - това е ултра висок профил кръгли, но да си кажа страха ми е не от това дали няма да са твърде изпъкнали и изкуствени, колкото от това, че диаметърът им е много малък 11.5см - не разбирам и естествено не споря и се доверявам на докторката, но си мисля, че моите гърди са с по-широка основа и да не стоят наистина като две разделечени топки. Когато имах гърди проблема беше, че всички чашки С банелът им се врязваше в гърдите ми(по-малък диаметър), а на чашка Д ми беше добре, но пък ги запълвах само когато са с вградени подплънки и то не винаги или в периодите когато кърмех. И сега като се меря (ако го правя правилно разбира се) диаметърът ми е 13см. На капковидните импланти 375сс ако не се лъжа бяха 12.5см - първо тях исках, ноооо отново ме загложди това,че си искам пълния горен полюс и на последната консултация промених решението си за кръгли. ДАНО не съжалявам

Caprice® 3rd May 2016 14:43

Привет,

търсих в нета и не виждам релация м/у приема на изопреназин и импланта. С имплантите трябва да е внимава при приема на хомеопатия,защото има лекарства ,"изчистващи" организма, но по-добре питай и кажи да знаем всички. Сега четох за разликата м/у високия и ултра-високия профил на НАТРЕЛ и виждам, че ултра -високия правел гърдите да изглеждат по-големи. Виж тук https://www.realself.com/review/bill...e-inspira-srx#

Та,когато на мен ми се обадят от клиниката ще кажа че искам ултра високия профил. :1207:

м/у другото видях че като си изтрия бисквитките ми тръгва форума. :lamer:

TM 3rd May 2016 21:13

Здравейте, да ви разкажа какво стана днес. 4 часа чаках пред кабинета на личната ми лекарка - както и очаквах първия работен ден след празниците беше страшно. Както и да е изчаках си, влязах, казах си оплакванията - отговор - пий повече чайчета. Обясних й защо въобще съм при нея и че в обикновен случай не бих отишла на преглед само заради кашлица и червено гърло и й обасних какво ми предстои. Само където не ме линчува, кара ми се, вика ми.... както и да е няма да ви занимавам с тая грозна картинка, крайния резултат беше, че нито разбрах как да се лекувам, нито за изопренозина успях да питам. Доплака ми се, казах си отивам на частен преглед и снимка на добровете ако трябва ще наравя. Докато чаках пред частния кабинет звъннах в клиниката на доцент Заякова. Тя беше в операционна, но момичето на рецепция ми обеща, че като излязат ще й обясни състоянието ми и ще ми позвънят, преди да успея да вляза за преглед ми позвъниха от клиниката и тъй като и там чакаха много хора си тръгнах. Разговарях с анестезиоложката. Беше много мила, разпита ме подробно, изпрати ми на имейл сканирана рецепта с антибиотик АЗАКС - каза да го пия 3 дни по 1 таблетка. Попитах за изопренозина - каза, че няма никакъв проблем да го пия и него, нямало да има никакво негативно отношение с операцията и така или иначе съм го купила да си го изпия 3 пъти по 1таблетка. Пръскам биопарокс в гърлото, пия чайове и мултивитамини Центрум. Стискайте ми палци да се оправя до 10.05 :girl_kiss2: Дано съм полезна с нещо на някой ако му се случи да се разболее преди операция и дано си имате по-свесни лични лекари от мен, а аз започвам търсенето на нов - знам че юни месец мога да я сменя така че ще се възползвам!

TM 3rd May 2016 21:20

Caprice® аз точно за това избрах ултра висок профил - пуста лакомия ;-) Ако ми станат по-малки от преди обаче сигурно ще ми е мноооого криво. Че ще са изкуствени и на вид, и на пипане ми е ясно, но ако са и по-малки от преди ще се изям от яд - при все че и някога с гърди исках още по-големи гърди :2045: .... а почти съм убедена че ще стане така, ама какво да се прави докторката е категорична, че гръдния ми кош бил малък (каквото и да значи това при все че подгръдната ми не е малка 75см, четейки тук разбирам, че има доста по-финни момичета от мен с по-малки мерки и по-големи импланти). Доверявам се пък здраве да е, все ще е нещо на фона на нищо :-P

Caprice® 4th May 2016 08:27

tanchetomarinova, неприятен опит с личната. Сменяй задължително. Ами виж на мен Заякова ми каза за подгръдна 86, максимум 450 ,ултра висок на Натрел. То има значение и какъв старт имаш, а при теб си има старт :cool_new: По време на моята консултация с нея , точно това тя ми обясни.Тъй че 100% ще са доста по-големи от преди, по-хубави и ще си ги носиш със здраве. А изопреназина 100% ще те вдигне за 1,2 дни особено с антибиотика, тъй че стискам палци всичко да е супер и съм сигурна че ще е. Ти от Варна ли си или ще пътуваш до там?.

TM 4th May 2016 10:22

Цитирай:

Първоначално написано от Caprice® (Публикация 808793)
tanchetomarinova, неприятен опит с личната. Сменяй задължително. Ами виж на мен Заякова ми каза за подгръдна 86, максимум 450 ,ултра висок на Натрел. То има значение и какъв старт имаш, а при теб си има старт :cool_new: По време на моята консултация с нея , точно това тя ми обясни.Тъй че 100% ще са доста по-големи от преди, по-хубави и ще си ги носиш със здраве. А изопреназина 100% ще те вдигне за 1,2 дни особено с антибиотика, тъй че стискам палци всичко да е супер и съм сигурна че ще е. Ти от Варна ли си или ще пътуваш до там?.


Благодаря ти мацка за подкрепата:2017: . Само един ден от както съм пила лекарства и определено се чуствам по-добре, така че вярвам че ще се подобря, нооо от паниката ли, от антибьотика ли тая сутрин се събудих с предменструални болки, ако вземе да ме изненада тия дни и цикъл ме пишете за един от топ каръците :bowdowl: - твърде рано ми е - трябваше седмица след операцията да ми дойде та да видим.

Иначе не съм от Варна, ще пътувам предния ден. Имаме апартамент близо до Свободния университет, та определено ще ми е по-спокойно да съм си вкъщи след операцията. Много ми се искаше да си взема дъщерята с мен - хем щеше да ми е друшка, хем и помощ, но и с това ми се объркаха плановете - ще участва в конкурс в Румъния на 21.05(танцува модерен балет) и почват ежедневни тренировки, няма как да отсъства. Има да я мисля и нея, и малкото - него го оставям на свекървата, там си е пълен сървайвър (да ми е жива и здрава де защото ми е само тя помощ). Общо взето за пореден път се убеждавам, че не трябва да се правят много планове :2001:

Caprice® 4th May 2016 11:01

Няма как да ти дойде почти 3 седмици преди операцията, според мен просто си напрегната. Успех на душичката- стискаме палци. Аз сега търся хотел/квартира там и ще остана 10 дни.

Така да кажа, обади ми се преди малко Доц. Д-р Заякова, много съм доволна- спряхме се на 445 кубика, натрел, ултра висок профил ,защото иначе щяло да се вижда очертанието на импланта. Едната ми гърда е с диаметър 11, 5 , другата 13,4 см. В другата ще сложи 420 кубика на Натрел. много съм доволна. Ще работи през ареолата и каза,че минимална разлика щяло да има, с мое съгласие можело да се наложи и вертикален разрез и хоризонтален на по-голямта гърда за уеднаквяване. На Натрел това са размерите :
TRX420 TSX420 420 gms Diameter 12.0 cm (cm) Projection 5.9 cm
TRX445 TSX445 445 gms Diameter 12.25 cm Projection 6.0 cm

Моля, по-опитните дами тук да се включат- дали да рискувам с допълнителния разрез или ако не съм доволна ре-операция. Мисля да й дам зелена светлина. Мерси ! :)

Pufpaf 4th May 2016 11:21

Caprice имаш ли дата за операция, мисля си някои неща и дали нямаше да е добре да си направиш генетичен тест за предразположеност към рак на гърдата и ако е положиетен да се замислиш за мастектомия и слагане на импланти. Проблема е и още по голям ако една жена е генетично предразположена към рак на гърдата и след поставяне на импланти това би затруднило ранното диагностициране при профилактичните прегледи.

Този генетичен тест е доста показателен и той дори е задължителен ако жената има майка, баба, прабаба, която да е имала това заболяване. Дано всичко е добре и с този проблем, който сподели.
Аз бих тинпрепоръчал книгата "Антирак" - https://www.book.store.bg/p30997/ant...-shrajber.html

Рака е зависим и от начина ни на живот, особенно храненето, а в тази книга ще разбереш много фундаментални неща свързани с рака и начина на живот и как да се предпазим от това заболяване или да се борим с него ако вече го има !

Caprice® 4th May 2016 12:36

Pufpaf ,имам дата , да 30.06. Имаш ли наблюдения за добра такава лаборатория в София? Благодаря за книгата, ще я видя. Иначе чакам да ми донесат кефир, а резултата от клоплоскопията е добър- няма изменения , както при туширането на PVCU с оцетна киселина и луголов разтвор няма атипични участъци нито йоднегативни зони.

Pufpaf 4th May 2016 12:50

Книгата ти я препоръчван горещо и на всички останали, тези знания са безценни !
Прочети това по долуи виж дали отговаряш на условията за това дали има нужда да си правиш подобно изследване, това са и доста скъпи изследвания, то се прави също и за рака на яйчниците -

http://www.nmgenomix.com/bg/brca-analysis

Caprice® 4th May 2016 15:00

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 808807)
Книгата ти я препоръчван горещо и на всички останали, тези знания са безценни !
Прочети това по долуи виж дали отговаряш на условията за това дали има нужда да си правиш подобно изследване, това са и доста скъпи изследвания, то се прави също и за рака на яйчниците -

http://www.nmgenomix.com/bg/brca-analysis

благодаря, ще го имам предвид.

ina.ina 4th May 2016 18:49

Цитирай:

Първоначално написано от Caprice® (Публикация 808806)
... а резултата от клоплоскопията е добър- няма изменения , както при туширането на PVCU с оцетна киселина и луголов разтвор няма атипични участъци нито йоднегативни зони.

Ето това исках да прочета! Ужасно много се радвам за теб!

vaiana 7th May 2016 08:17

Здравейте,

Искам да попитам колко време след операцията шофирахте? Докторът ми каза, че не е препоръчително 3 дена след това, но има някой пациентки, които и по-рано шофират. Вие как се чувствахте?

lily.ana 7th May 2016 14:30

Някои пациентки шофират по-рано от 3 дни след операцията или как? Ако караш автоматик може и да ти се получи с малко зор.... ако е ръчна скоростна кутия ще боли и придърпва. Аз започнах да карам 10 дена след операцията и все още ми беше некомфортно, но се справих. Не мисля, че е нужно да се изнасилваме чак толкова и да се пънем да караме веднага след оп.

vaiana 8th May 2016 09:17

Благодаря,lily.ana. Докторът имаше предвид, че има и случаи, когато пациентките след изписването са шофирали сами, но не го препоръчва. Ще се опитам да огранича възможно най-много, но ще бъде трудно - и с прибирането от болницата и с организацията покрай децата и за това го мисля от сега. Поне колата ми е автоматик.

Caprice® 9th May 2016 15:21

Цитирай:

Първоначално написано от tanchetomarinova (Публикация 808790)
Здравейте, да ви разкажа какво стана днес. 4 часа чаках пред кабинета на личната ми лекарка - както и очаквах първия работен ден след празниците беше страшно. Както и да е изчаках си, влязах, казах си оплакванията - отговор - пий повече чайчета. Обясних й защо въобще съм при нея и че в обикновен случай не бих отишла на преглед само заради кашлица и червено гърло и й обасних какво ми предстои. Само където не ме линчува, кара ми се, вика ми.... както и да е няма да ви занимавам с тая грозна картинка, крайния резултат беше, че нито разбрах как да се лекувам, нито за изопренозина успях да питам. Доплака ми се, казах си отивам на частен преглед и снимка на добровете ако трябва ще наравя. Докато чаках пред частния кабинет звъннах в клиниката на доцент Заякова. Тя беше в операционна, но момичето на рецепция ми обеща, че като излязат ще й обясни състоянието ми и ще ми позвънят, преди да успея да вляза за преглед ми позвъниха от клиниката и тъй като и там чакаха много хора си тръгнах. Разговарях с анестезиоложката. Беше много мила, разпита ме подробно, изпрати ми на имейл сканирана рецепта с антибиотик АЗАКС - каза да го пия 3 дни по 1 таблетка. Попитах за изопренозина - каза, че няма никакъв проблем да го пия и него, нямало да има никакво негативно отношение с операцията и така или иначе съм го купила да си го изпия 3 пъти по 1таблетка. Пръскам биопарокс в гърлото, пия чайове и мултивитамини Центрум. Стискайте ми палци да се оправя до 10.05 :girl_kiss2: Дано съм полезна с нещо на някой ако му се случи да се разболее преди операция и дано си имате по-свесни лични лекари от мен, а аз започвам търсенето на нов - знам че юни месец мога да я сменя така че ще се възползвам!

Танче, надявам се всичко да е наред! :ole: Стискам палци, всичко да мине наред :2018: чакаме да се включиш!

TM 9th May 2016 21:37

Caprice® имам проблем със сайта - много трудно ми позволява да пиша. Отмениха ми датата :-( . Преди да тръгна се бяхме разбрали да се обадя да кажа как се чуствам - е мноого по-добре съм, имам само лека остатъчна кашлица. Говорих лично с доц. др. Заякова, тя ме убеди, че за мое добро е да отложим, защото щом имам макар и лека кашлица явно имам останала инфекция и когато ме интубират ще се разнесе.... обясни ми рисковете. Отидох на преглед - на слушалка нищо, направих си снимка на дробовете и се оказа, че съм с бронхит, утре сутрин съм отново на преглед в ТУБдиспансера при специялист. Новата дата за мамото е 30.05 :-( нямам повече отпуск, свекърва ми също - мноого неприятно. Но вярвам в максимата "всяко зло за добро" все ще измисля нещо. Caprice®:2015: за подкрепата, аз също стискам палци всичко с теб да се нареди по най-лекия начин :2008:

Caprice® 10th May 2016 09:12

tanchetomarinova, леле.. да и си представи да кашляш с имплантите, дори не искам да си го помислям. Значи ще сме точно през месец, аз съм на 30.06 ; Няма да се притесняваш, тъкмо до тогава ще си се подркрепила.

Аз още се чудя за абдоминопластиката, не намирам много инфо като снимки във форума.
:2040:

И мен преди ми създаваше същите главоболия, но си изтривам бисквитките и веднага се оправя.

Рових се и намерих инфо, за сравнение м/у Ментор и Натрел (http://vps-55530.cloudnet.se/plastik...ergan-0?page=1)


http://s32.postimg.org/bbs19p6qd/mentor_vs_natrelle.jpg
free upload image

judie 18th May 2016 14:19

Здравейте, момичета! Нова съм както във форума, така и в отбора на момичетата с по-красиви гърди :) Операцията ми беше на 16.05 кръгли импланти Политех 330 сс, 105 основа, 45 проекция. Изцяло подмускулно. Висока съм 172, 64 кг, но с много малък гръдния кош и малка основа на гърдата. Утре съм на смяна на превръзките. Конците ще свалим на 25, т.к. 23 е неработен ден. Докторът каза, че шофиране преди да свали конците не препоръчва. За спорт и масажи още не сме говорили, но ми каза само, че ще трябват масажи. Завиждам благородно на тези, които бързо са се възстановили. По принцип не съм лигла и съм много активна, но в деня на операцията станах чак през нощта със зор и помощ от сестрата. Вчера само лежах. Тази нощ към 4 се събудих от неистови болки. Болят ме повече мускулите, отколкото разрезите. Гърдите ги чувствам като пришити буци... Но най - трудно ми е ставането от леглото. Вдигна ли си веднъж гърба до Г седнало положение, после е лесно.

ina.ina 18th May 2016 16:49

Така е мила, не се притеснявай, нормално е да се чустваш като "прегазена от влак". Кофти е, но хубавото е, всеки ден ще се чустваш все по-добре, а и: лошото се забравя и остава само хубавото. :girl_dance:

MartaSanchez 18th May 2016 20:39

Хубаво е че не те боли гърба аз спях като на закачалка ...но всичко отминава и се забравя:2018:
Аз имам едно питане относно мекотата на бюста ако така мога да се изразя,имам чувството,че моите импланти нямат никаква подвижност и продължават да са стегнати,твърди и се притеснявам така ли трябва да бъде, да звъня ли в клиниката,не знам помагайте :2016:

judie 18th May 2016 20:44

Гърба боли адски, но някакси не го забелязвам покрай останалите болки.
Момичета, срам-не срам... Ще питам! Как стои въпросът със любовта и консумирането и?

MartaSanchez 18th May 2016 20:54

Пиеш ли нещо за болката? Аз пиех преди да заспя едно прахче немизил,защото иначе се събуждах от силни болки през нощта и на всичкото отгоре като не можеш да станеш(да се изправиш) сам и е много кофти.Аз за любов даже неможех да си помисля щото щях да умирам хаха

Pufpaf 19th May 2016 02:51

Цитирай:

Първоначално написано от judie (Публикация 808951)
Гърба боли адски, но някакси не го забелязвам покрай останалите болки.
Момичета, срам-не срам... Ще питам! Как стои въпросът със любовта и консумирането и?

Това сериозно ли, няма от кво да се пуашиш, бомбите няма да мръднат :naked:

Лъжичката нали я знаеш -

http://informaciq.net/wp-content/upl...7/lujichka.jpg

Давай смело и после пиши как е било ! :2043:

lily.ana 19th May 2016 08:22

Марта, не че искам да те пУаша, но пластмасовите зизи са си пластмасови... тези клипове, които си гледала в ютуб най-вероятно са Хамериканско производство, а там до скоро масово поставяха импланти надмускулно (което води и до повече друскане). Ако не си имала собствена жлеза преди операцията не разчитай на полюшкване.

Относно масажите, за да не пиша У 'сички теми.... най-лесното упражнение е прегръщаш се с две ръце и дланите ти са на външната част на имплантите... обхващаш гърдите и ги притискаш една към друга докато се получи заветната цепка. Не помня ти на колко месеца си, но от начало може да не ти се получи много с приближаването.... с всеки изминал ден ще се приближават повече при притискането. Масажите са за по-бързо отпускане на тъканите и имат "омекотяващ" ефект, но никога няма да станат меки като истински.

При мен, тъй като съм с Ментор, а те са малко по-твърди от Натрел чак сега на 4та година има полюшкване :lol: и като че ли са мекички вече... па може и да съм им свикнала :connie:

Баси фермана изписах...


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:26.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.