Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Спрей кабина за моментален тен (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3911)

Nell 13th April 2007 23:53

Спрей кабина за моментален тен
 
Привет, мацки! :wink:

Да ви питам, някоя от вас да е ходила или да сте виждали какъв е тенът от тези кабини? Стои ли естествено? Колко време издържа? Пада ли равномерно? И изобщо всякаква информация би била полезна.

Хубав ден :D

deja_vu 14th April 2007 08:56

Една приятелка си беше правила, видях я чак, когато й беше паднал тена и имаше едни кафяви неравномерни петна като мърсотия. Не знам, ако си вземеш вана и после се изтъркаш здраво с пилинг може и да падне наведнъж. Мисля, че е по-добре за начало да пробваш с автобронзант, за да видиш как ти понася боядисването. :wink: На Piz Buin са много добри.

The Shadow 14th April 2007 09:55

Това е на принципа на автобронзантите. Преди процедурата трябва хубаво екфолиране на тялото, обаче тена е не траен, получават се петна при падането му и цапа дрехите, а бельото най-вече. А и не стои естествено. Не съм ходила на кабина, но съм си правила с автобронзант-същото е. Най-добре е солариум- това е лично мнение :wink:

Yana 15th April 2007 00:18

Аз ги обожавам тiя кабинки, що бръчки скрива бронзовият тен не е истина, но наистина ексфолиирането е много важно, аз ползвам крема от домашната дермабразна козметика тоя на Л'Ореал Resurface става и за тяло и добре обелва кожата а и гликоловiят Refinish също, после тена стои като естествен без оня ужасни ивици.

Българка 15th April 2007 19:00

А някой може ли да ми каже в Пловдив има ли понеже не мога да ходя на солариум? :roll:

леля мичИ 15th April 2007 19:45

Цитирай:

Първоначално написано от Българка
А някой може ли да ми каже в Пловдив има ли понеже не мога да ходя на солариум? :roll:

В салона в който ходя на маникюр има...
За кога ти трябва? Като отида в петък на педикюр, ще взема тел. номер и ще ти го кажа...

Българка 15th April 2007 20:28

Ами на 24-ти май ми е бала ама ми се ще да се направя преди това 1 път пробно за да няма изненади :lol: Моля те попитай и каква цена е.А кой е салона?

Nell 15th April 2007 20:35

Цитирай:

Първоначално написано от Българка
Ами на 24-ти май ми е бала ама ми се ще да се направя преди това 1 път пробно за да няма изненади :lol: Моля те попитай и каква цена е.А кой е салона?

Хаха и аз съм така :D Къде е балът ти? Иначе знам, че има такава кабина в уличката до кортовете на Новотела :)
А, Yana, да те попитам, колко време издържа? И използваш ли някаква козметика, за да го свалиш равномерно или пада от самосебеси? :D

леля мичИ 15th April 2007 20:46

Цитирай:

Първоначално написано от Българка
Ами на 24-ти май ми е бала ама ми се ще да се направя преди това 1 път пробно за да няма изненади :lol: Моля те попитай и каква цена е.А кой е салона?

Салона е на ул. Кирил и Методий" (стръмната до ОУ"Алеко Константинов"), а за цената ми се върти нещо около 25 лв. :roll: , ама не съм сигурна... :wink:

Българка 15th April 2007 20:52

Ами бала ми е в Тримонциум(завършвам Лиляната).Давай заедно да ходим да се пръскаме :lol:
Нещо не се сещам това къде се намира ама ще питам наще те трябва да го знаят да ми обяснят че съм "леко" неориентирана :oops:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:41.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.