Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Inche Dimova 11th February 2017 18:20

Цитирай:

Първоначално написано от gergana_evtimova (Публикация 810979)
Леле страхотно носле са ти направили ! Да ти е честито :)) ! Как мина възтановителния период при теб ? Дилбер прави уникални нослета,които пастават идеално на лицето ! Много ти отива , бравоо


Ако трябва да съм честна аз се възстановявам доста по-бавно от това, което съм чела. Вече минаха почти 4 месеца от операцията ми и все още ми е чувствителен и понякога се надува. За доктора мога само хубаво неща да кажа и само да му благодаря за това, което направи за мен ! Горещо го препоръчвам !

evi07 21st February 2017 18:49

Бтв Inche Dimova, страхотен резултат, честито!

Chocolate9 22nd February 2017 09:30

Здравейте на всички. :) Има останал един свободен час за консултация с д-р Илхан този уикенд в Sense Hotel Sofia. Ако все още има желаещи да се запишат, нека се свържат с мен на 0877909255.

mariana__m 25th February 2017 22:36

Здравейте и от мен.
След година – две четене, най-накрая и аз се оперирах и реших да се разпиша, ще ме извините- дългичко.

Днес съм втори ден след операцията при д-р Илхан и започвам да се нормализирам
Като цяло нямах голям проблем, една гърбичка и проблеми с дишането след скорошна травма.
Не рискувах с Бг хирурзите на първо място заради остарелите им методи на работа ( чупене, дялкане и пр), по-високия риск от ревизия и заради кофти упойките и обслужване в болниците.

Хирурзите, с които направих консултация в Турция са д-р Авшар, д-р Илхан и Ташкън. От престоя си тук и от снимки мога да кажа, че и д-р Дилбер е светило, но така и не се видях с него. Спрях се на д-р Илхан след консултация в София, защото ми каза щадях и по-евтин начин да ми оправи носа без да ме реже, за който и аз си бях мислила. Та, сега чакам да видя резултата, който се е получил при мен.

Д-р Авшар също ми направи страхотно впечатление, но ми дойде много скъп – 8500 евро. Най-хубавото при него е, че прави маска на лицето, така че да си сигурна, че ще получиш това, което искаш и да няма изненади. Той също така ми направи много естетически издържан фотошоп. Отдавна не се е говорило за него тук. Д-р Ташкън ми се стори несериозен на фона на останалите и ми направи смехотворен фотошоп.

Между д-р Илхан и д-р Дилбер избора е еднакво добър, почти на еднакви цени са, възпитаници на един и същи университет. По мои наблюдения Дилбер е по-човечен и грижовен, докато Илхан също е голям пич, но вечно бърза. Хубавото при него е, че говори английски и заради това ходи по много международни конференции , от където би следвало да усвоява последните новости.

Малко предложения преди да заминете за Истанбул.

Самолетните билети варират, най-добрата цена е около 100 евро, проверявайте често, променя се. Автобусните билети са 45-50лв, има по няколко на ден и пътуват около 9-10 часа. Аз май ще се връщам с автобус
Валутата голям номер ми изигра, защото лирата много се вдигна в последния момент. Оказа се, че д-р Илхан приема евро, така че добре се получи. Най-добре е да обмените евро в лири в Истанбул, много по-добър е курса.

Аз си взех от България спрей за носа. Взех няколко – Naso Libero най-много ми допада. Взех и антибиотик Зинат, защото имах в къщи, изписва същия. В болницата дават нощница, но си помислете за жилетка или нещо широко, което можете да облечете с абокат.

Друго безценно нещо е приложението Трафи, което ти казва с какъв транспорт можеш да стигнеш от едно до друго място в Истанбул, включително колко пари ще ти струва. Всички приложения от този линк са много добри https://alldaywifi.com/blog/28-5-mus...s-for-istanbul . С негова помощ хубаво обиколих Истанбул до деня на операцията, включително бях до близкия Аквариум, който определено ме впечатли.

Бях на първа консултация в понеделик, в четвъртък ми беше операцията.
Изключително щастлива съм, че отседнах при Зюлейха, не знам какво щях да правя без нея, тъй като съм сама. Беше голям късмет изобщо, че в последния момент намери местенце за мен при нея. Имаше 2 момичета с операция при д-р Дилбер при нея и двете с прекрасни резултати. Придружи ме до кабинета, който е далеч, беше с мен на операцията и се чувствам изключително сигурна с нея. Грижи се за мен като майчица, толкова е хубаво, че има такива хора като нея 

За операцията отидох в 9ч, а тя започна към 1ч. Трая 1 час и после малко съм стояла в реанимация. Стреснах се от възрастта на персонала в болницата – видимо всички бяха между 20 и 30 години. Единствено анестезиолога и д-р Илхан гонеха 40ката. На операция си отиваш с леглото и се връщаш пак с него. Събуждането от упойката беше смешно, защото 5 минути викат Мария-Мария пък аз се казвам Мариана и ги чувам и се чудя тия хора кой викат така отчаяно. Накрая се усетиха и ме викнаха по име и се събудих. Не ми беше зле, нищо не ме болеше, но много ми се спеше. Беше ме страх да заспя, защото усещах, че ще заспя много дълбоко – все едно пак ще изпадна под упойка и се държах. Носа не боли, само горните зъби малко ме боляха. От цялата операция най-много ме боля абоката – това за сравнение за нивото на болка. Разбира се гадорията от подутия и течащ нос не отстъпва на една болка. Сложиха ми ледена маска, но не знам наред ли беше тя, защото не ми беше студено с нея, а още същия ден почнах да се надувам жестоко и сега съм страшно нокаутирана и в цвят лилав. Макар че това с подуването ми го обеща още асистентката Джансу като ми зърна кожата. Надявам се бързо да спадна, а нямам търпение да видя какво носле се е получило.

aliona 28th February 2017 18:18

Цитирай:

Първоначално написано от mariana__m (Публикация 811064)
Здравейте и от мен.
След година – две четене, най-накрая и аз се оперирах и реших да се разпиша, ще ме извините- дългичко.

Днес съм втори ден след операцията при д-р Илхан и започвам да се нормализирам
Като цяло нямах голям проблем, една гърбичка и проблеми с дишането след скорошна травма.
Не рискувах с Бг хирурзите на първо място заради остарелите им методи на работа ( чупене, дялкане и пр), по-високия риск от ревизия и заради кофти упойките и обслужване в болниците.

Хирурзите, с които направих консултация в Турция са д-р Авшар, д-р Илхан и Ташкън. От престоя си тук и от снимки мога да кажа, че и д-р Дилбер е светило, но така и не се видях с него. Спрях се на д-р Илхан след консултация в София, защото ми каза щадях и по-евтин начин да ми оправи носа без да ме реже, за който и аз си бях мислила. Та, сега чакам да видя резултата, който се е получил при мен.

Д-р Авшар също ми направи страхотно впечатление, но ми дойде много скъп – 8500 евро. Най-хубавото при него е, че прави маска на лицето, така че да си сигурна, че ще получиш това, което искаш и да няма изненади. Той също така ми направи много естетически издържан фотошоп. Отдавна не се е говорило за него тук. Д-р Ташкън ми се стори несериозен на фона на останалите и ми направи смехотворен фотошоп.

Между д-р Илхан и д-р Дилбер избора е еднакво добър, почти на еднакви цени са, възпитаници на един и същи университет. По мои наблюдения Дилбер е по-човечен и грижовен, докато Илхан също е голям пич, но вечно бърза. Хубавото при него е, че говори английски и заради това ходи по много международни конференции , от където би следвало да усвоява последните новости.

Малко предложения преди да заминете за Истанбул.

Самолетните билети варират, най-добрата цена е около 100 евро, проверявайте често, променя се. Автобусните билети са 45-50лв, има по няколко на ден и пътуват около 9-10 часа. Аз май ще се връщам с автобус
Валутата голям номер ми изигра, защото лирата много се вдигна в последния момент. Оказа се, че д-р Илхан приема евро, така че добре се получи. Най-добре е да обмените евро в лири в Истанбул, много по-добър е курса.

Аз си взех от България спрей за носа. Взех няколко – Naso Libero най-много ми допада. Взех и антибиотик Зинат, защото имах в къщи, изписва същия. В болницата дават нощница, но си помислете за жилетка или нещо широко, което можете да облечете с абокат.

Друго безценно нещо е приложението Трафи, което ти казва с какъв транспорт можеш да стигнеш от едно до друго място в Истанбул, включително колко пари ще ти струва. Всички приложения от този линк са много добри https://alldaywifi.com/blog/28-5-mus...s-for-istanbul . С негова помощ хубаво обиколих Истанбул до деня на операцията, включително бях до близкия Аквариум, който определено ме впечатли.

Бях на първа консултация в понеделик, в четвъртък ми беше операцията.
Изключително щастлива съм, че отседнах при Зюлейха, не знам какво щях да правя без нея, тъй като съм сама. Беше голям късмет изобщо, че в последния момент намери местенце за мен при нея. Имаше 2 момичета с операция при д-р Дилбер при нея и двете с прекрасни резултати. Придружи ме до кабинета, който е далеч, беше с мен на операцията и се чувствам изключително сигурна с нея. Грижи се за мен като майчица, толкова е хубаво, че има такива хора като нея 

За операцията отидох в 9ч, а тя започна към 1ч. Трая 1 час и после малко съм стояла в реанимация. Стреснах се от възрастта на персонала в болницата – видимо всички бяха между 20 и 30 години. Единствено анестезиолога и д-р Илхан гонеха 40ката. На операция си отиваш с леглото и се връщаш пак с него. Събуждането от упойката беше смешно, защото 5 минути викат Мария-Мария пък аз се казвам Мариана и ги чувам и се чудя тия хора кой викат така отчаяно. Накрая се усетиха и ме викнаха по име и се събудих. Не ми беше зле, нищо не ме болеше, но много ми се спеше. Беше ме страх да заспя, защото усещах, че ще заспя много дълбоко – все едно пак ще изпадна под упойка и се държах. Носа не боли, само горните зъби малко ме боляха. От цялата операция най-много ме боля абоката – това за сравнение за нивото на болка. Разбира се гадорията от подутия и течащ нос не отстъпва на една болка. Сложиха ми ледена маска, но не знам наред ли беше тя, защото не ми беше студено с нея, а още същия ден почнах да се надувам жестоко и сега съм страшно нокаутирана и в цвят лилав. Макар че това с подуването ми го обеща още асистентката Джансу като ми зърна кожата. Надявам се бързо да спадна, а нямам търпение да видя какво носле се е получило.

Мариана благодаря ти много за изчерпателна и полезна информация :) Защото моята операция е ноември :2053: Хем нямам търпение,хем ми малко шубе :D
Някой да препоръча не скъпо хотелче близо до доктор Илхан :)

Didka_dy 1st March 2017 14:57

Цитирай:

Първоначално написано от simona_80 (Публикация 808979)
Каrrina, пиши на лични и ще помогна с каквото мога. Отдавна не бях влизала и мислех да качвам снимки, тъй като вече минаха 8 месеца от моята операция, но виждам, че има хора тук, които са се регистрирали за да ни нападат и ще се въздържа.
Който се интересува ще пратя на лични.
На теб ще се опитам да помогна с каквото мога :)

Аз съм много доволна от операцията си и нослето сатва все по-мъничко и по-хубаво. :)
Нямам забележки и според мен Авшар си заслужава парите

Колко Ви излезе операцията при Авшар?

kuzina 2nd March 2017 21:57

Здравейте,
някой може ли да сподели за колко време заздравява белегът на колумелата след операция по отворен метод. Четох, че има доста постоперативни рискове след срязването на колумелата, за разлика от затвореният метод. Доколкото разбрах от форума, д-р Дилбер и д-р Илхан предпочитат открита ринопластика, а само д-р Авшар - затворена. Само при Авшар все още не съм ходила на консултация. Но и д-р Дилбер ми направи добро впечатление. Единствено не мога да реша дали да се съгласявам на открита операция.

mariana__m 3rd March 2017 13:45

Здравейте,

aliona - не скъпо хотелче до Илхан не е лесно да се намери, защото района е доста скъп. Иначе около 70 евро вървят, може от сега за ноември и нещо за 50-ина евро да намериш. Виж в booking сигурно има и добри апартаменти. Търси Istanbul Erenkoy, кабинета е на ул. Bagdat, болницата и тя е наблизо

Didka_dy - актуалната цена при Авшар е 8500 евро, като взима и 200 евро за преглед. И въпреки че аз явно съм по-лесен случай, почти нищо не склони да ми отбие от цената. Аз очаквах цена от около 5-6 хиляди, това пишеше във форума тогава и като отидох на преглед се оказа, че вдигнал цените отдавна. Но е голям естет, признавам го. И е пълно при него, въпреки цените му. Като си видя резултата при д-р Илхан, ще ти пиша по мое мнение струва ли си разликата в парите. Засега все още съм доста надута-8 дена след операцията.

kuzina - аз се оперирах при д-р Илхан без да ме отваря, но това е защото нямах нужда от корекции по костта отстрани. Не мисля, че този белег е някакъв проблем изобщо, той зараства супер бързо. Така или иначе все си е операция....не видях разлика между моята затворена и на двете момичета при Зюлейха, които бяха по отворения метод при д-р Дилбер. Единствено четох, че върха може да спадне по-бавно. Всичко си зависи от размера на "ремонта", който ще се прави :2001:

aliona 4th March 2017 14:49

Цитирай:

Първоначално написано от mariana__m (Публикация 811082)
Здравейте,

aliona - не скъпо хотелче до Илхан не е лесно да се намери, защото района е доста скъп. Иначе около 70 евро вървят, може от сега за ноември и нещо за 50-ина евро да намериш. Виж в booking сигурно има и добри апартаменти. Търси Istanbul Erenkoy, кабинета е на ул. Bagdat, болницата и тя е наблизо

Didka_dy - актуалната цена при Авшар е 8500 евро, като взима и 200 евро за преглед. И въпреки че аз явно съм по-лесен случай, почти нищо не склони да ми отбие от цената. Аз очаквах цена от около 5-6 хиляди, това пишеше във форума тогава и като отидох на преглед се оказа, че вдигнал цените отдавна. Но е голям естет, признавам го. И е пълно при него, въпреки цените му. Като си видя резултата при д-р Илхан, ще ти пиша по мое мнение струва ли си разликата в парите. Засега все още съм доста надута-8 дена след операцията.

kuzina - аз се оперирах при д-р Илхан без да ме отваря, но това е защото нямах нужда от корекции по костта отстрани. Не мисля, че този белег е някакъв проблем изобщо, той зараства супер бързо. Така или иначе все си е операция....не видях разлика между моята затворена и на двете момичета при Зюлейха, които бяха по отворения метод. Всичко си зависи от размера на "ремонта", който ще се прави :2001:

Благодаря ти много Марияна :) Погледнах в booking има хотелчета на приемливи цени :) Бързо възстановяване ти пожелавам и ако удобно после малко снимки :) когато спаднат отоците :)

anich4ka 5th March 2017 15:43

Цитирай:

Първоначално написано от aliona (Публикация 811073)
Мариана благодаря ти много за изчерпателна и полезна информация :) Защото моята операция е ноември :2053: Хем нямам търпение,хем ми малко шубе :D
Някой да препоръча не скъпо хотелче близо до доктор Илхан :)

Aliona, аз бях отседнала в Istanbul life hotel и останах много доволна. На 20-ина минути с такси до кабинета на доктора е, на 5-10 минути с такси от болницата (след послдния преглед дори се прибрахме от болницата пеша) и на едно пресичане на улицата от фериботa (който може да те заведе до която и да е спирка в европейската част), на 200 метра от хотелa започва оживена улица пълна с магазини, кафета, сладкарнички и ресторантчета, а буквално на две крачки има аптека. Хотелчето е семейно и е само на няколко етажа, но много приятно, всички на рецепция говорят английски и дори (след предварителна молба от моя страна) управителят дойде да ни вземе от летището, когато пристигнахме за да не се чудим как да стигнем до хотела.

За този хотел става въпрос: http://bit.ly/2lsEOGJ

Това пък е разположението спрямо хотелът, болницата и офисът на доктора:


https://s9.postimg.org/5kkh307yz/location.png


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:05.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.