Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

dessi_999 25th October 2016 20:34

Здравейте на всички! Поради многото желалаещи за консултации с доктор Дилбер и невъзможността да ги приеме всички на предната консултация, имаме нови дати за консултация и те са 26 и 27 ноември! Нека всички който искат да дойдат, да ми пишат по вайбър или да се обадят на тел.0896629990.Също така можете да пишете и на официалната фейсбук страница. https://m.facebook.com/Ринопластика-...?ref=bookmarks

aliona 29th October 2016 16:30

Цитирай:

Първоначално написано от Starless (Публикация 810310)
По-назад в темата видях някой да споменава, че му предстои операция при доктор Bekir Sivri. Разгледах инстаграм профила му, където има стотици снимки на оперирани и резултатите са страхотни. Някой знае ли какви са цените му?

Bekir Sivri - instagram

Аз звънях и на двата номера да запиша час за преглед,но уви...асистентката му като папагал все повтаряше пратете снимката на WhatsApp,и на всички други въпроси отговора и беше пратете снимка и това е :confused: и като пратих снимката и въпроса -сега ще ми запишете ли час за преглед, третия ден отговор няма ,при положение че прочели написаното от мен,ако това е сериозно отношение ......:1202::confused:
Иначе наистина резултати впечатляват......

aliona 29th October 2016 19:36

Цитирай:

Първоначално написано от Starless (Публикация 810312)
В коментарите по снимките му тук-там има питания на английски език за цена, но никой не отговаря. Отделно самите коментари са 99% на турски език, което ме кара да мисля, че докторът си има предостатъчно пациенти турци и не се занимава много-много с чужденци. Иначе да - страхотни резултати, оперирал е такива носове, каквито и не съм подозирала, че съществуват...

Извинявам се забравих да спомена че в фб страницата на Бекир асистентката ми написа че цените са сега 6000 лири ,2017 г ще 8000 лири

Моргана 30th October 2016 14:23

При Бекир Сиври цената за ревизията се определя от сложността на операцията. Първо трябва да погледне в какво състояние е носа. Иска и епикриза, но аз лично нямах.
Стискайте палци след няколко месеца да се похваля с хубав нос, защото той ще ме оперира, след като Асенов ме обезобрази.

aliona 30th October 2016 19:17

Цитирай:

Първоначално написано от Моргана (Публикация 810316)
При Бекир Сиври цената за ревизията се определя от сложността на операцията. Първо трябва да погледне в какво състояние е носа. Иска и епикриза, но аз лично нямах.
Стискайте палци след няколко месеца да се похваля с хубав нос, защото той ще ме оперира, след като Асенов ме обезобрази.

Радвам се че ти успя,на мен така и не ми отговориха :( :( Ще ти стискам палци и ще чакам с нетърпение да се похвалиш с ново хубаво носле и разбира се задължително не само да е хубаво ,но и да е здраво носле :) :)

hiiiiiie334s 2nd November 2016 09:44

Цитирай:

Първоначално написано от Inche Dimova (Публикация 810297)
Здравейте на всички! До сега никога не съм писала тук, но от доста време следя страницата! Надявам се да бъда полезна на тези, които имат толкова много въпроси! Днес на 25.10 ми беше операцията при д-р Дилбер. Както всички вас , аз също много се калебаех между двамата доктори, но накрая се доверих на Дилбер. Докторът е уникален човек, такъв който не приема работата си за бизнес,както повечето в България, а за него наистина е важно клиентът да си тръгне щастлив от клиниката. На мен това ми е първа ринопластика. Вчера ми беше консултацията, на фотошоп ми показа доктора какво може да се направи, там определено не ми хареса , дори на косъм бях да се откажа, но бях сигурна, че възможностите на доктора са много повече от на фотошопа и на 100% му вярвах, че ще ми направи хубав нос, въпреки че пропорциите на лицето ми не позвляват да стане перфектно още от сега виждам, че е станало това, което аз исках. През цялото време Джеврие ( Диди) беши с мен , помагаше ми и ми превеждаше, това момиче е уникално! Вечерта ми пуснаха изследванията, в 8 сутринта ми беше операцията, бях доста притеснена, но болницата, лекарите и всички асистенти са професионалисти, предразположиха ме, така че да нямам притеснения за нищо. Дори в операционната, когато разбраха, че съм от България, дойде едно момиче, което е от България! Пита ме как се чувствам и че сега ще ме приспат и че съм в добри ръце. Не разбрах кога съм се събудила. Нямам синини за сега, не ме боли изобщо, през час минава лекар да ми види, болницата е като хотел. На обяд и вечерта ми донисоха да ям. На тези, които са се спрели на този доктор, няма да съжалявате! И няма от какво да се притеснявате! Хубава вечер от мен, ако успея ще прикача снимки, въпреки че е много подут носът :)

Хубава реклама. Снимки?

aliona 2nd November 2016 19:45

Цитирай:

Първоначално написано от Starduussst (Публикация 810337)
Хубава реклама. Снимки?

Ако погледнеш от първа страница та чак до последни ще видиш много много снимки на хората, и нито Дилбер нито Илхан нямат нужда от реклама,прегледай фб страници им със огромно количество снимки :2043:

Inche Dimova 4th November 2016 00:31

Цитирай:

Първоначално написано от Starduussst (Публикация 810337)
Хубава реклама. Снимки?

Реклама няма за какво да му правя :) това е реалността и споделям преживяното от мен. Не знам как се прикачват снимки, ако някой може да ми обясни ще съм благодарна!

Desideschu 4th November 2016 10:58

Здравейте, някой може ли да сподели как се чувства поне година след ринопластиката. Има ли някакъв дискомфорт, някакви проблеми с дишането. Общо взето какви са последствията след една такава интервенция. Благодаря предварително!

mitkui 5th November 2016 15:22

Пичове , ще ми се да споделя мнение на БГ УНГ специалист , относно операцията на Илхан .
Та така , днес ходих при него по повод хрема и дразнене в гърлото , тъй като той беше от хората , които ми помогнаха да се реша на операция и беше запознат с проблема ми , с интерес разгледа работата на Илхан и сподели , че се е справил перфектно . Трябва да отбележа , че докторът е бил част от екипа на д-р. Джамбазов и по-принцип ме беше насочил към него , като най-добрият БГ ринопластик /поради ред причини така и не се стигна дори и до преглед при Джамбазов , и аз се отказах тотално от БГ хирурзите /. Сподели също така , че Илхан е направил по-добра операция от най-добрата операция , която би направил Джамбазов .
Еми на , сами си правете изводите . Много здраве на всички . :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:02.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.