Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

kiki85 29th April 2014 11:18

Цитирай:

Първоначално написано от surita 79 (Публикация 798809)
не мисля ,че това е добра оферта:) най -добре е да пишеш на докторите лично за да видиш какви са цените и мое лично мнение е да не се подвеждаш по такива реклами :)

ти се беше оперирала при Дилбер нали? Как направи връзка с него, защото доколкото разбирам той не знае английски пък и мен никаква ме няма там.

surita 79 29th April 2014 13:30

Цитирай:

Първоначално написано от kiki85 (Публикация 798815)
ти се беше оперирала при Дилбер нали? Как направи връзка с него, защото доколкото разбирам той не знае английски пък и мен никаква ме няма там.

Да,на мен Айше ми уреди всичко дата за консултация,операция и ми превежда.Друг вариант е да пишеш на доктора на английски той ми беше казал,че има кой да му го преведе ,и да си намериш преводач на турски за там.Ако избереш втория вариант има една жена която само превежда:)

kiki85 29th April 2014 16:30

Цитирай:

Първоначално написано от surita 79 (Публикация 798820)
Да,на мен Айше ми уреди всичко дата за консултация,операция и ми превежда.Друг вариант е да пишеш на доктора на английски той ми беше казал,че има кой да му го преведе ,и да си намериш преводач на турски за там.Ако избереш втория вариант има една жена която само превежда:)

Извинявай surita но искам да ти задам още един въпрос - виждам, че ти си най-наскоро оперирана (отличен резултата между другото) как варират сега цените на Дилбер и в коя клиника оперира

Chocolate9 29th April 2014 18:22

zara_6666, оперирах се при Емил Георгиев. Не съм доволна от резултата, целият ми нос клони на една страна, ноздрите ми са различни. Формата също не ми харесва, върхът е прекалено вирнат и щръкнал. Не знам дали го обясних добре, но дано придобиеш някаква представа. А относно операцията, наясно съм, че трябва да изчакам, октомври месец ще отида на консултации и след това ще си запазя дата за операция.

surita 79 29th April 2014 19:37

Цитирай:

Първоначално написано от kiki85 (Публикация 798824)
Извинявай surita но искам да ти задам още един въпрос - виждам, че ти си най-наскоро оперирана (отличен резултата между другото) как варират сега цените на Дилбер и в коя клиника оперира

kiki85 писах ти на лични,а клиниката ти си избираш в коя искаш :)

zara_6666 1st May 2014 16:40

Цитирай:

Първоначално написано от Chocolate9 (Публикация 798829)
zara_6666, оперирах се при Емил Георгиев. Не съм доволна от резултата, целият ми нос клони на една страна, ноздрите ми са различни. Формата също не ми харесва, върхът е прекалено вирнат и щръкнал. Не знам дали го обясних добре, но дано придобиеш някаква представа. А относно операцията, наясно съм, че трябва да изчакам, октомври месец ще отида на консултации и след това ще си запазя дата за операция.

Написах лс.От доста време не съм била в този форум,късно видях,че си ми писала.

angelina-g 3rd May 2014 13:06

Здравейте! Вчера ми беше операцията при Дилбер. Мина много леко, чувствам се отлично, без болки, дишам си нормално през носа, от упойката нямаше проблеми. Обаче хора изглеждам все по брутално, започнах яко да се подувам и да посинявам. Доктора каза, че носа е станал много хубав, в момента нищо не мога да разбера, моля се само да ми хареса и да ми отива

valq 4th May 2014 11:04

Цитирай:

Първоначално написано от angelina-g (Публикация 798894)
Здравейте! Вчера ми беше операцията при Дилбер. Мина много леко, чувствам се отлично, без болки, дишам си нормално през носа, от упойката нямаше проблеми. Обаче хора изглеждам все по брутално, започнах яко да се подувам и да посинявам. Доктора каза, че носа е станал много хубав, в момента нищо не мога да разбера, моля се само да ми хареса и да ми отива


Всичко ще е наред. Нормално е да се подуваш. Почти на всички се случва и зависи от това какво точно са ти правили и чувствителност на кожата. Успокой се. Ако все пак това много те притеснява- говори с доктора. Но според мен на този етап това е нормално. Трябва търпение ;)
Късмет ти пожелавам. Дано резултата да е по-хубав от колкото си си мечтала :)

siana___ 4th May 2014 11:18

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 798504)
Какво се случва с тази тема??? Какви са тези жълтини, бе, хора???? За тези, които не ме помнят и тези, които са ме забравили, нека да обясня. Преди 1 година бях с 2 неуспешни операции, резултата беше доооста трагичен- вече имах и здравословни проблеми, да не говорим, че на външен вид за нищо не ставаше. Това беше най-депресираният ми период през живота. 2 години не знаех къде се намирам и не можех да се понасям. Тогава започнах ровене във всякакви чужди сайтове и разговори с всякакви специалисти, като стигнах и до Венецуела и Щатите. След дълги нощи безсъние е ровене къде ли не и с помощта на Зара777 се убедих, че едни от водещите специалисти са в Турция и съответно като най- близка дестинация и най-евтин вариант за качество се спрях на нея. В продължение на 6 месеца заспивах и лягах с турския форум (благодарение на Зара пак да кажа) и съм виждала и изживявала добрите резултати на Илхан и Дилбер. След консултации с двамата бях на 100% сигурна, че отивам при Илхан, тъй като определено ревизиите са му едни от най-сполучливите в света, а в Турция без конкуренция. Дори и Онур Ерол, макар да е светило с неговия начин на моделиране, няма такъв опит, каквто Илхан. Всеки ден се поглеждам в огледалото и благодаря, че след толкова ужас и самосъжаление, най-накрая се харесвам на 100%. Апелирам хората, които те първа са решени да направят тази операция да се водят главно и единствено от едно нещо- сполучливите резултати, а не клюкарски приказки за непрофесионализъм или лошо отношение. Д-р Илхан и страхотен лекар, перфектен скулптур и невероятен човек. Нито за минута не съм усетила какъвто и да е негативизам, а именно обратното. Дори сега като върна лентата назад ми става мъчно за цялото преживяване (от престоя в Истанбул, де), защото освен спокойствието, че съм в сигурни ръци, ми осигуриха и удовлетворение, че съм направила правилният избор. Снимки може да видите назад в темата и се надявам наистина да се поразровите, защото ще опознаете типа хора, които пишат, ще видите реално кой през какво е минал и наистина ще направите преценка накъде да се насочите.


Здравей Rabiosa, знаеш ли колко струва първа операция при д-р Илхан?

Мечта 4th May 2014 12:42

angelina-g, слагаш ли лед както трябва?
В коя клиника те оперира докторът?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:44.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.