Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

кукумицинка 6th April 2013 15:27

Rimi, стискам палци и чакам с нетърпение снимки и отзиви за прекрасни резултати!

Rabiosa 6th April 2013 16:03

Rimi, стискам палци всечко да мине по мед и масло и резултата да е отличен. Успех и на тези, на които им предстои консултация другата седмица.

Нелка 6th April 2013 17:10

Хораааа....

Дилбер ми отлага оерацията чак след 15 май... Намало начин.... :(

Рими, успех и стискаме палци всички!

keery 6th April 2013 18:41

@rimi, пожелавам ти последна операция и прекрасен резултат. Да забравиш и да не го мислиш повече този нос :)
@Нелка 1 месец не е толкова далеч, толкова време си чакала - важно е всичко да мине добре и след това да си доволна.
@Rabiosa - хаха благодаря за пожеланията и дано се харесаме с Илхан :)
Хора, аз последно време съм страшно много зает , но Ви чета и Ви подкрепям . Радвам се , че споделяме опита си и си помагаме . Аз в понеделник вечерта имам консултация с Илхан , дано всичко е наред и след това ще споделя с Вас как е минала. Чрез сайта airbnb.com си запазих квартира на 900м от Илхан , така че и да закъсам до късно да се прибера лесно. Домакините бяха много любезни и ми обясниха как да стигна до тях , Рабиоса също ми помогна и изпрати маршрут до азиатската част . Така че вече имам доста варианти или с Метробуса или с ферибот :). Домакините ми казаха че за Истанбул много полезна е картата Istanbulcart - и след като си я заредите с парички може да ползвате всякакъв транспорт като автобус, метро , ферибот , трамвай , което е много удобно и мисля да се възползвам като имате отстъпки като ползвате няколко транспорта в рамките на 2 часа . Също така ми казаха да не ползвам такси :) Ще съм там за 2 дни - исках и с Дилбер да се видя, писах му на английски на майл , но досега без отговор, така че най-вероятно ще остана с Илхан. И така сладури ще Ви пиша след като се върна.
Пускам няколко карти на транспорта в Истанбул :

https://www.dropbox.com/sh/wod45odevjwhv69/EJkhQX9rak

На всички предстоящи операции желая много успех, късмет и хубави резултати :)

katia13 6th April 2013 19:37

Момичета, Благодаря Ви ! :)

Аз и с английския не съм много добре.. но ще помоля една приятелка да му пише .. мейла съм го пропуснала явно, влизах му във ФБ профила и мислех там да пиша..
Снимки нямам ще накарам да ме снимат и ще му пратя.
В момента мисля сумата да събета видях че в първата болница в която оперира е казал /непомня на Нелка или на друг беше/ сума за първа операция 6500L .. те са като лева нали така беше ..все едно 6500лв.

Не ми достигат около 1000-1500

Освен това видях че някои сте си отделили за допълнителни разходи още по около 1000евро..това вкл ли самолетните билети?
И друга ако си сложа навигация немога ли да пътувам с кола.. или връщането би било проблем?Но поне за консултацията би трябвало да няма проблем отиване и връщане да съм с кола.. споделяйте.. вие смао със самолет ли сте ходили?

Мисля още и кой да навия с турски да дойде с мен да ми превежда , а и да ми помогне в Истанбул като цяло...да не съм самичка..

Май в общи линии това са ми притесненията на този етап..

п.п.Нелка, Рими може ли на лични да Ви питам някои неща?

katia13 6th April 2013 19:41

Мисля ако мога да спестя самолета, за да събера по-бързо сумата и съответно да не чакам много за операцията..че от много време я мечтая и сега съм го решила..та не ми се чака много месеци..а като се има предвид, че може да не отговори няколко седмици..после може да даде час за консултация за след месец..и ако даде час за операция за след още 1-2 месеца си стават общо близо 3-4 месеца..та най-добре каквото мога като разход да го спестя и да имам по-бързо сумата :)

Rabiosa 6th April 2013 20:20

katia13, по-евтино ще ти излезе с автобусни билети, но ако решиш да ходиш с кола също няма да ти е проблем. Със самолетни билети скъпо излиза. Сградата, в която прави консултациите е на ключово място и не виждам как навигацията ще те обърка. Другото- 6500 ТЛР = 5395лв. Така, че ти остава съвсем малко да си събереш. Иначе със сигурност трябва да си намериш турскоговорящ, за да стане комуникацията с лекаря. Когато отидеш на място самият той ще ти предложи някои хотели, които са в близост и не са скъпи.

rimi 6th April 2013 21:40

Катя най добре според мен да си пътуваш с автобус по евтино излиза наистина. Аз ще пътувам със самолет защото вкъщи имам 3 деца малките са близнаци на 4 год и на всички в къщи им е много трудно да ги гледат за това ме искат по най бързия начин удома а с автобус е почти ден път. Ако нямах такъв ангажимент бих пътувала с рейс със самолет излиза доста скъпо особено ако пътувате двама души. Кери да се върнеш от Истанбул само с добри новини и много нови надежди. Катя питай каквото те интересува ще помагам с каквото мога. Рабиоса малко остана и за теб и аз ти пожелавам много късмет

katia13 7th April 2013 08:21

Добре , имам 4000 значи ми остават само 1500 някъде .. очаквам до няколко дни отговор за една сума ..

Рими, аз също имам близнаци на почти 4г са моите..на всичко отгоре ще пътувам без да кажа на никой за какво..ще кажа къде отивам и толкова.. без да доуточнявам..

Може ли някой да ми помогне с писмото /написването до доктора за консултация/?

Парите за операцията всичко ли включват по-отношение на болничен престой, изследвания и т.н.?

rimi 7th April 2013 09:25

Катя ние сме раждали в една година. Как така близките ти няма да знаят къде си те ще се притесняват много за теб. А относно цената освен парите за операцията и пътните ще ти трябват и малко още джобни за хотел и храна. В цената която обявяват за операциятя влиза самата операция една вечер престой в болницата и прегледите след това докато ти махнат лонгетата. За медикаментите не съм сигурна но мисля че трябва ние да си ги купим. Поне това ми казаха на мен аз ще съм при Авшар. Аз съм си резервирала хотела от България и ще го платя като се настаним моя хотел излиза към 700 евро за двама души за 8 нощувки.Този хотел ми го предложиха от клиниката като най близък до самата клиника но съм сигурна че има много по евтини а и до колкото разбрах ако си сама, но все пак е добре да има някой с теб дори ако имаш някакви познати в Турция.това се сещам в момента


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:11.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.