Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

DanKem 12th October 2015 15:14

Симона, звучи страхотно наистина.
По това което виждам парите в Турция се дават ненапразно- резултатите, отношението, удобствата и грижата за пациента са коренно различни от БГ. Само като си помисля къде ме оперира българския ми хирург и в какви условия спах, без никой да ме погледне и попита една чаша вода дали ми трябва ...и ми се повдига.
Утре е моят ден, момичета, току що се засякох със Сурита пред кабинета на Илхан- много сладко носле й е направил;)

simona_80 12th October 2015 15:59

1Прикачено(и)
Виждаш, че ги е грижа .... това е !

Забравих да ви кажа, че Авшар ми направи 3D маска на лицето ми "преди" и "след" и ми я донесе сутринта в болничната стая. Беше опакована като подарък :)
Прави го с цел, пациента да види как ще изглежда след операцията. Няколко пъти ме помоли да я разгледам внимателно и да кажа дали това искам и ако имам някакви забележки и нещо не ми харесва да го споделя :)

simona_80 12th October 2015 16:11

Не, не ... Хотела си го платих на място аз, но те ми го резервираха, така че да съм близо до клиниката ако нещо се наложи.
При Авшар се стои 1 седмица в Истанбул. На 6 тия ден сваля лепенката и си тръгваш

Тия дни ще кача и снимка в анфас

Alena5 12th October 2015 19:08

.

dessi_999 12th October 2015 21:57

Ето че и аз имам час за операция следващия месец при Дилбер но сега нещо като чета започвам да се притеснявам.Искам да попитам има при някой от вас калциране,чета по назад във форума че доста често се получавало и знае ли се каква е причината може ли да бъде предотвратено. Моята ринопластика е първична дали направих добър избор с лекаря?Много ми е притеснено.

DanKem 12th October 2015 22:43

Имам малко време и затова пиша набързо, а тези дни повече.

Имам молба от името на д-р Илхан- той ме помоли да напиша, че не работи и не е оторизирал никой от този форум да го свързва с пациенти за момента.
Ако си записвате консултация при него, уверете се, че го правите чрез неговата асистентка Cansu на имейл info@rinоplasti.com.

Можете да му пишете и на фейсбук страницата, но в никакъв случай не се доверявайте на Айше от форума. Оказа се, че лъже, че записва консултации и операции при Илхан и впоследствие в последния момент сменя версията и препоръчва неин лекар. Илхан дори не я познава. Явно навремето е довела момиче наиме Даниела (според думите на негов приятел, но дотам, Илхан изобщо не знае коя е) - Тя не работи, не познава и не комуникира с Илхан!

След като установихме, че консултацията на един /а потребител /ка тук e била измама, Илхан реши да се обади на Дилбер и на Ташкин по въпроса и истината излезе наяве - Айше казва по-високи цени за операциите и прибира разликата за себе си, лъжейки и крадейки от пациенти и хирурзи. Това е причината Дилбер да не работи с нея и това обясни днес на Илхан като каза, че мами хората и се възползва от тяхната болка и несигурност - не знаят езика, не познават страната и града и са напълно зависими, от това което им казва.

И тъй като виждам как тя започна да отблъсква хората от Дилбер, а и от Илхан явно и да привлича към който й изнася на нея, мисля, че е хубаво да го има тук черно на бяло- имайте едно наум! Само й вижте публикациите - пише във всички форуми - и в мамото и всякакви пластики, операции и интервенции..

Айше, ако четеш - това се нарича измама! Лъжата винаги излиза наяве. Ужасно е да се възползваш от слабостта на хората и дори да се изкарваш бяла, добра и безкористна.

titi1 13th October 2015 09:44

Това е много жалко, добре е да го пуснеш и в останалите теми!

dessi_999 13th October 2015 15:12

Да точно за това се насочих към него,защото не ми се чака
А що се отнася за извивката аз казах че ни искам дори и той се съгласи с мен при мен ще бъде правилен.Не се чака много аз ходих на консултация края на септември и началото на ноември имам час но аз така го помолих просто защото не разполагам с друго време ,но той прояви разбиране и ми взе по рано.Като цяло съм много доволна от консултацията доста време говорихме с него показа ми стотици снимкта дори и фотошоп ми направи.Наистина лекаря ми вдъхна доверие и каза че ще получа много добър резултат. Цената е 3200 но при всеки е различно доколкото знам.

simona_80 13th October 2015 17:43

Бях обещала снимки в анфас. Предварително се извинявам за торбичките ... но още съм доста отекла под очите. Днес ми е 12 ден
Носа има да спада и да се оформя доста още ...

Chocolate9 13th October 2015 19:26

Здравейте и от мен! Вероятно не ме помните, не бях в България няколко месеца и нямах време да влизам във форума, но започвам да чета всичко, което съм изпуснала! Накратко за моята история - февруари месец миналата година се оперирах при Емил Георгиев и естествено резултатът беше неуспешен. Наложи ми се ревизия, за която избрах Илхан. Минаха 8 месеца от втората операция и съм много доволна! Който има желание, може да ми пише на лично съобщение, ще изпратя снимки. Лично за мен за ревизия той е най-добрият вариант, има най-много опит в тази област.

Друго нещо, което искам да ви разкажа. С DanKem бяхме заедно на консултация при него миналата седмица. Аз, съответно за контролен преглед. Поради големия интерес към него от България, Илхан има нужда от човек, който говори български и английски, за да улеснява връзката между него и българските пациенти (т.е. да записва часове за консултации и операции). Помоли ме аз да съм посредникът и да ви свързвам с него и неговата асистентка. Ситуацията с измамата на Айше много го разстрои, затова ще се опитаме да избегнем подобни недоразумения. Скоро ще направя и българска фейсбук страница - превод на английската. Изрично ме помоли да не го рекламирам тук, а само да улеснявам връзката между вас и него. Ако имате някакви въпроси, свързани с консултациите, операциите и престоя в Турция, може да ми пишете на titi_8323@abv.bg, или ако имате вайбър може да ми се обадите на 0877909255, ще се радвам да ви бъда полезна!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:13.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.