Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Nose 12th April 2013 19:08

Рими,честито! Много се радвам,че си доволна и щастлива! Разказвай още подробности,когато имаш време.Предполагам на всички ще им е много интересно! :cool_new:

Нелка 12th April 2013 19:31

Лелеее, Рими! Толкова много се зарадвах като прочетох, че си доволна! Напарво супер се кефя!!! :2013::2013::2013:
Нямам търпение да пуснеш снимки!
И да продължиш разказа си!

keery 12th April 2013 21:04

Поздравления и от мен Рими, толкова е хубаво да се чуе добра новина след толкова много терзания. Да пуснеш снимки скоро , за да видим какво е направил д-ра :)

rimi 12th April 2013 21:12

момичета това е до момента пия си антибиотика и другите лекарства които ми изписаха между другото само лекарствата съм си купила до момента които струваха 50 лири и ми ги донесоха направо в болницата в стаята дойде едно момиче и ми донесе торбичката с моето име после асистентката на доктора ми обясни подробно как да ги пия Във вторник на 16 04 ще ми махат лепенката тогава ще се снимам за да ви пратя снимки да видите какво се казва добра работа а не като в България носа ти като камба а ти си чакай година две да стане фин Само да ви кажа че в момента носа ми изглежда много фин и нежен и предполагам че едва ли ще става по голям от тук на татък Момичета мили пожелавам на всички всичко това което се случи на мен тук искам всички да останете много доволни от операциите си и да изпитате най накрая тази емоция която Нелка я жадува почти колко години вече

rimi 12th April 2013 21:25

Относно упойката мен ме упоиха предварително на едно легло и докато ме водиха с това легло към операционната съм заспала от тогава нямам никакъв спомен Събудих се в много хубава стая в която бях само аз нямах никакво гадене чувствах се много добре предния път при Енчев повръщах няколко пъти тези хора не знам с какви упойки работят но за миг съм нямала дискомфорт 4 часа след като излязох от упойката не ми дадоха да пия вода и да поглъщам каквото и да е Преди да ме упоят анестезиолога дойде при мен прегледа ме поговорихме си малко и той ми би инжекцията А най страхотното да ви кажа че доктора е успял да ми оправи хрущяла на върха от едната страна беше увиснал и имаше голяма асиметрия в ноздрите сега е в пъти по добре върха е направо супер Ще ме извините за препинателните знаци но съм толкова емоционално настроена докато ви пиша че ги пропускам тези неща

Нелка 12th April 2013 21:33

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 785582)
и да изпитате най накрая тази емоция която Нелка я жадува почти колко години вече

Миличка, пожелявам си лично тази емоция, която ти изпитваш в момента! :) :) :)
Също така, мякар да съм първенец по несполучливи ринопластики, мисля, че е време и Рабиоса и Кийри да получат перфектния резултат, който са си изтрадали!

Да не забравяме и първичните, които са имали късмета и прозорливостта да се ориентират навреме извън България!

Рими, хубаво повлече крак, дано само с такива емоции да пишат всички новооперирани в тази тема!

Ох, много се вълнувам, честно! Все едно на мен е!!
:girl_haha::2042::1259:

klarisina 12th April 2013 21:41

Четем с интерес, разбираме те напълно и си затваряме очите пред всеки пропуснат препинателн знак ;), и се радваме за теб :1225:!!!

Rabiosa 12th April 2013 22:02

Днеска ми е много емоционален ден...то все по-емоционални май ще стават, ама айде. Мисълта ми беше, че направо ми претупваше сърцето, докато изчета всичко, което е написала Рими. Мила, много ме зарадва това, което си написала. Тъкмо тези дни те мислих и се зачудих къде си се изгубила и какво става с теб.
А, да ти е чистито, Рими и както казва Нелка, да ни повлечеш крак. Чакаме снимки да ти се порадваме :1203:
ПС: Къде изчезна Мелфи :2045:

Melfi 12th April 2013 23:33

Ето ме е мен момичета. Рими радвам се за теб, честито носле и да те радва. Ти потвърждаваш моят резултат. Д-р Авшар е наистина невероятен лекари и човек. Всичко, което се описала с такива подробности така беше и при мен, дори и др. факти има, които вече взех да позабравям - грабнаха ме ежедневните ангажименти. Д-р Авшар ми каза, 1 месец след операцията да отида на преглед отново - началото на м.май. Ще ти каже това и на теб.Скорошно възстановяване. Поздрави на Гюлтепе.Липсват ми баклавите. :)

Elly Stefanov 13th April 2013 19:48

Мелфи, ще покажеш ли снимки с резултата? Аз направо си умирам да видя наистина ли са толкова добри, колкото показват снимките във Фейсбук, които гледах :) Как върви твоето възстановяване?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:52.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.