Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Мечта 3rd October 2014 15:00

rimi, много се радвам на резултата при теб, защото това, което си написала потвърждава и моето усещане, че с окончателната лична оценка не трябва да се бърза.
Когато ти и другите момичета пишехте, аз четях и всяка споделена дума ми беше ценна. После се осмелих да планирам, с всички трудности и рискове, най-малкото защото до тогава не бях стъпвала в Истанбул.
Сега съм абсолютно доволна от това, което предприех и продължавам да пиша, защото се радвам, когато и други се чувстват така.
Допускам, че в България също има успешни операции, но на този етап хирурзите в Турция са в пъти по-добри

rimi 4th October 2014 17:55

3Прикачено(и)
Прикачен файл 1132

Прикачен файл 1133

Прикачен файл 1134

rimi 4th October 2014 17:59

Май нищо не направих какви са тези малки снимки които качих моля да ме извините ще опитам пак

Pufpaf 4th October 2014 19:20

3Прикачено(и)
На скоро като си преглеждах и подреждах снимките и нали имам една твоя, където ти правих една снимка и се сетих за теб и си мислих, дали някога ще се появиш отново и да споделиш как са нещата при теб, защото случая ти е интересен доста.

На тези снимки обаче не можах да те позная така гримирана и с прическа, изглеждаш страхотно :razz:
Надявам се всичко да е добре при теб и в семейството, този нос доста го изстрада, но помни едно, винаги когато ти е тежко за такива неща се сещай за децата си и какво щастие са те !

Снимките ти са завъртени, но аз ги изправих ! Това е защото не държиш хоризонтално апарата или телефона и те после стават така и като се изправят па са по тесни !

rimi 4th October 2014 20:33

Пуфпаф много се радвам че все още си във форума има голяма полза от тебе тук.Много успокояващо действаш търсиш информация непрекъснато и успяваш да дадеш кураж поне на мен ми действаше така преди година.Много ти благодаря за корекцията на снимките ще се опитам да кача и по добри

rimi 4th October 2014 20:37

А относно грима напоследък много се старая защото покрай близнаците малко се бях поизоставила и голяма попара щях да сърбам с моя мъж.

titi1 4th October 2014 20:47

Рими, имаш и моите адмирации, изглеждаш превъзходно!

rimi 4th October 2014 20:58

Проблема с лекото хлътване което се получи Авшар го оправи и до ден днешен всичко е ок оказа се че там кожата ми е изтъняла много заради това че си ходих цяла година с огромна дупка на носа и кожата не се е опирала в нищо освен в хилуроновата с която Енчев непрекъснато пълнеше носа ми.Единствено белега който е скъп спомен от гадния Енчев си остана но сега почти не се забелязва дори с фондютен стои супер.Авшар ми предложи да отида пак да го запълни с мастна тъкан и гарантира че ще стане идеално гладък и аз напълно му вярвам но не мога да намеря време но и това ще направя скоро надявам се.

rimi 4th October 2014 21:00

Благодаря ти Тити

rimi 4th October 2014 21:08

Много ми липсвате всички така се бях сраснала с този форум но сега пак ще ви чета и ще влизам от време навреме.Много се радвам че толкова много момичета са избрали Турция и не им се налага да минат през ада на тези които сме избрали родното.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:23.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.