Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Klementine 7th January 2015 16:32

Здравейте, следя темата отдавна и искам да благодаря на всички, които я създадоха и споделиха опита си тук. Аз също се реших на операция покрай прочетеното във форума, но е много труден избора на хирург. Първоначалният ми избор беше д-р Авшар, след това реших, че ще бъде Дилбер, но след поредицата лоши отзиви се отказах и от него. Напоследък се замислям сериозно, дали да е в Турция или да потърся нещо в Германия? При едно пътуване до Истанбул имах уговорка за консултация при Дилбер, но тя не се осъществи поради някакви причини. Аз съм човек, който вярва, че нищо не е случайно и трябва да разчитаме знаците на съдбата, така че реших че не е моят човек. Дано да е за добро. Сега отново ми предстои избор и се надявам да е правилен! Ако някой има информация за добър хирург в някоя европейска държава, моля да сподели.

Nose 7th January 2015 21:43

Здравейте!
Отдавна не съм писала и не съм влизала във форума. Но ми стана интересно къде е тази поредица от лоши отзиви за Дилбер?
Аз се оперирах при него и съм достатъчно доволна... при положение ,че носът ми беше истинско мазало,след операция при Емил Георгиев..?

ai6erasimova 7th January 2015 22:22

Za tursiya ako resite asim tuka za izbor na spesyalisti poznavam vsi4kite i moga davi dam siveti i da pomogna po vsyako otnosenie

Starr 8th January 2015 01:26

Когато се опитвам да ви изпратя ЛС ми изписва това:
"Вие изключихте получаване на лични съобщения. Няма да можете да получавате или пращате събщения, докато не включите отново опцията в профила ви."
До сега търсих къде да оправя настройките, но уви не намерих, някой да помага.

Starr 8th January 2015 11:30

Какъв вид пластични операции предлагат Емре Илхан и Дилбер ?Отопластика,увеличаване на бюст,устни някой може ли да ми каже цени ?

Klementine 8th January 2015 12:05

Радвам се за теб Nose, както и за всички доволни от резултатите! Но, който е следил темата знае за какво говоря.

Nose 8th January 2015 20:07

Такааа.... понахвърлих назад темата и видях момичетата.. Катя,Усмивка,Сурита :1246:
Жалко,че не сте доволни,наистина.Дано да се почувствате удовлетворени следващия път.
Аз също имам много леки забележки,но никога не съм очаквала някакъв перфектен нос.По простата причина,че това са тъкани,как ще зарастнат,къде ще се калцират итн... са фактори,понякога независещи от хирурга. За обещания резултат не говоря!
А пък на Сурита съм й виждала нослето и мен много ме кефи ,жалко,че не се харесваш мила! :2020:

Мечта 8th January 2015 20:59

Аз също съм доволна от моя нос, правен при Дилбер.
Харесвам резултатите и при някои от пациентите на Дилбер, които споделиха, че не са доволни.
Не съм перфекционист, обаче.
Според мен много важни са и реалистичните очаквания за крайния резултат. Та това е човешки орган и най-добрият хирург не може да се мери с това, което първо ти е замислила природата. Може само да усъвършенства формите и пропорциите.

Повод да ви кажа ЗА МНОГО ГОДИНИ.

surita 79 9th January 2015 17:32

Цитирай:

Първоначално написано от пробиотичните перлиNose (Публикация 801605)
Такааа.... понахвърлих назад темата и видях момичетата.. Катя,Усмивка,Сурита :1246:
Жалко,че не сте доволни,наистина.Дано да се почувствате удовлетворени следващия път.
Аз също имам много леки забележки,но никога не съм очаквала някакъв перфектен нос.По простата причина,че това са тъкани,как ще зарастнат,къде ще се калцират итн... са фактори,понякога независещи от хирурга. За обещания резултат не говоря!
А пък на Сурита съм й виждала нослето и мен много ме кефи ,жалко,че не се харесваш мила! :2020:

Nose и Мечта много се радвам за вас ,че сте доволни от новите ви нослета.Но аз съм тежък случай :) не че съм толкова недоволна ,а по скоро разочарована от доктор Дилбер.Защото явно много ни се разминават представите за хубав нос,но най-вече за това че ми каза че е станал точно какъвто съм го искала:( да много по добре е от преди спор няма.Но консултацията с доктор Илхан съвсем потвърди и моето мнение относно това как изглежда носа ми.Скоро обещавам да кача снимки преди и след,но не обещаните от Дилбер които той така и не ми изпрати :)

Мечта 9th January 2015 18:39

Ех, Сурита.... наистина съжалявам, че не се е получило каквото очакваш.:sad: На аз твоя нос го харесвам - изглежда ми пропорционален.
Просто всяка следваща операция натоварва здравето и помисли добре дали риска си струва. Не те съветвам да се откажеш, а просто да прецениш дали това, през което ще минеш отново, си струва заради една лека извивка.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:19.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.