Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

yoube 15th January 2015 13:23

Цитирай:

Първоначално написано от Starr (Публикация 801774)
Значи по- щадящият метод " ултразвукова ринопластика " е безмислен,така ли Айше ? Каква е цената за първа операция при Илхан?Има ли оперирани при него?В профила има много добри резултати..След вълната от недоволни от Дилбер съм се насочила към него.

Метода явно е доста нов, надали някой е чувал за него щом толкова време никой не ти отговори. Айше работи при хирурзите и щом тя ти е писала че е измислен, явно е неизпитан, съвсем нов и не си губи времето с това. При него има оперирани, можеш да се върнеш назад във форума и да прочетеш. Цената му за първа операция последно като четох беше около 7000-8000 турски лири. Ако ти обаче си държиш на ултразвуковата, цената може и да е различна. Само да ти кажа, че операциите при Илхан вървят с месеци напред, може да ти се наложи да чакаш 8-9 месеца.

LOVE_TO_ALL 15th January 2015 18:06

Здравейте! Аз също съм се ориентирала към др. Илхан . Все пак цял живот си нося моето "носище" няма какво да ми стане ако изчакам още няколко месеца. От прочетеното до тук , аз стигнах до извода , че др. Илхан се справя чудесно както с пациенти за първа рино. така и за повторни ревизии.Ако още някой си е избрал др. Илхан може да се свърже с мен на лично и да се организираме . Имам позната която говори и пише перфектно на турски и може да помогне с превода за записването за консултация . Starr не успявам да ти изпратя лично съобщение : ( ако искаш ми остави тел. за контакт на лично съобщение.

Starr 15th January 2015 23:25

"Вие изключихте получаване на лични съобщения. Няма да можете да получавате или пращате събщения, докато не включите отново опцията в профила ви." Някой може ли да помогне ?

ai6erasimova 16th January 2015 16:44

Koyto ıska da se svırje s men na ımel poşete ILO fecbook ai6erasımova@abv.bg ayshe rasımova fecbook na lı4nı nemoga nyama vreme

ai6erasimova 21st January 2015 13:33

Estestveno ıma moje da pogovorım ako mı pisete po fecbook ayshe rasimova Ili ai6erasimova@abv.bg 00905312487950 moya tuka nemoga sorrı povsyako vreme moje da se svırjete

shape93 24th January 2015 13:27

Здравейте, вчера намерих този форум, ровейки се в интернет, и оттогава не спирам да го чета, за по-малко от ден прочетох 60 страници.
Та за протокола да се представя, на 21 съм и съм МОМЧЕ (може и да е малко странно на някой) :D.
Е, щом съм тук, се предполага, че имам проблем с носа и искам да го поправя.Не че съм някакъв фрапантен случай, но аз лично не си го харесвам, и ако трябва да съм по-конкретен, не си го харесвам в анфас.Леко месест ми е, също така ноздрите ми са различни, и това като че ли създава усещане, че връхчето е леко криво (ако не се загледаш не личи, но мен ме дразни много).Поне мога да се похваля, че в профил изглежда добре, смисъл такъв, че нямам гърбица, даже напротив доста ми е прав, и изглежда доста добре в профил, но този анфас......
От доста време мисля за ринопластика, даже още в ученическите си години, само че тогава ми се струваше нещо...не знам как до го нарека, нещо недостижимо, което си правят само известните и богати хора, но явно не е било съвсем така.
Първоначално си мислех за операция тук, и по-конкретно при Д-р Ангел Енчев, тъй като може би, той е най-реномирания пластичен херург в България.Гледал съм негови интервюта и ми изглеждаше доста обещаващ, обаче виждам, че нещата не стоят точно така и има доста недоволни от него, и се отказах.Реших, че ако си правя нещо, то то ще бъде извън България.
По това, което успях да попрочета, се ориентирам горе-долу към д-р Диблер.Успях да видя някой негови ринопластики и ми харесаха доста.
Та имам няколко въпроса към хората, които са се оперирали при него.Сигурно вече на доста места из форума са написани тези неща и се извинявам предварително, ако досаждам, но ще съм много благодарен, ако някой ми отговори.Ако може просто да ми напишете, като за начало, как става точно връзката с него и горе долу някакви ориентировачни цени.Благодаря предварително. :)

ai6erasimova 26th January 2015 21:53

Zdr as moga da bi pomogna v ızbora na spesyalist poznavam vsı4kıte ako se svırjete s men 00905312487950 ili po fec ayshe rasimova

yoube 27th January 2015 02:33

Цитирай:

Първоначално написано от shape93 (Публикация 802016)
Здравейте, вчера намерих този форум, ровейки се в интернет, и оттогава не спирам да го чета, за по-малко от ден прочетох 60 страници.
Та за протокола да се представя, на 21 съм и съм МОМЧЕ (може и да е малко странно на някой) :D.
Е, щом съм тук, се предполага, че имам проблем с носа и искам да го поправя.Не че съм някакъв фрапантен случай, но аз лично не си го харесвам, и ако трябва да съм по-конкретен, не си го харесвам в анфас.Леко месест ми е, също така ноздрите ми са различни, и това като че ли създава усещане, че връхчето е леко криво (ако не се загледаш не личи, но мен ме дразни много).Поне мога да се похваля, че в профил изглежда добре, смисъл такъв, че нямам гърбица, даже напротив доста ми е прав, и изглежда доста добре в профил, но този анфас......
От доста време мисля за ринопластика, даже още в ученическите си години, само че тогава ми се струваше нещо...не знам как до го нарека, нещо недостижимо, което си правят само известните и богати хора, но явно не е било съвсем така.
Първоначално си мислех за операция тук, и по-конкретно при Д-р Ангел Енчев, тъй като може би, той е най-реномирания пластичен херург в България.Гледал съм негови интервюта и ми изглеждаше доста обещаващ, обаче виждам, че нещата не стоят точно така и има доста недоволни от него, и се отказах.Реших, че ако си правя нещо, то то ще бъде извън България.
По това, което успях да попрочета, се ориентирам горе-долу към д-р Диблер.Успях да видя някой негови ринопластики и ми харесаха доста.
Та имам няколко въпроса към хората, които са се оперирали при него.Сигурно вече на доста места из форума са написани тези неща и се извинявам предварително, ако досаждам, но ще съм много благодарен, ако някой ми отговори.Ако може просто да ми напишете, като за начало, как става точно връзката с него и горе долу някакви ориентировачни цени.Благодаря предварително. :)

Добре си се ориентирал. И аз съм момче, няма нищо странно. На мен Айше ми помогна с комуникацията, звъни ѝ на нея. Ако се решиш нещо за Турция пиши ми на лични, аз вече имам дата за там, може и заедно да отидем. ;-)

shape93 27th January 2015 14:47

Не мога да пращам лични съобщения, тъй като пише, че съм изключил получаването на лични съобщения...някакви идеи как да го оправа?

ai6erasimova 29th January 2015 12:22

Zdr za vrıska s men00905312487950 i po fec book moje da se pisem za sıvet I pomost sım tuka


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:06.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.