Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Мечта 7th February 2015 15:59

Отговарям на въпроса ти - нужна е една консултация, на която те виждат за пръв път и още една преди операцията - за доуточнение. Според мен е много важно на тази консултация, непосредствено преди оп., да чуеш точно какво може и какво не, от това, което искаш. И въпреки че е много трудно, да си сигурна, че добре сте се разбрали. Казвам трудно, защото нито докторът може да си представи точно това, което ти очакваш и да коригира очакванията ти на момента, нито ти можеш да видиш бъдещия си нос през неговите очи.
Ако планираш консултация през лятото, може би картината ще е по-ясна и все пак, останала съм с впечатление, че никой не се наема за ревизия, ако не са минали поне 6 месеца от операцията. Не съм много сигурна обаче, бях го чела преди доста време.

DanKem 7th February 2015 16:16

Благодаря ти, Мечта! Да, искам лятото, за да са поспаднали отоците (от което вече се ужасявам, защото ще стане по-зле). Иначе мисля, че трябва да си наложа да изчакам година за операция. Не знам как ще изтрая. За момента най-важно ми е да дишам!!! Мисля, че с много ниска летва ще отида този път, искам функциониращ нос без уникално видими несиметрии и без да личи от хеликоптер, че е пипан. Това е наистина, изобщо нямам претенции, какъвто направи такъв, само да отговаря на горните условия. Ринопластиката беше най-ужасната ми грешка и ще си взема поука определено. Носът ми дори не беше ужасен...сега бих дала всичко дори и оригиналния да ми направят :(

ai6erasimova 7th February 2015 20:39

Zdr ako İmate viprosi moje da pitate ako Nesto va interesuva

anich4ka 8th February 2015 00:30

Цитирай:

Първоначално написано от yoube (Публикация 802399)
Ами това са последните за които съм чул (от време на време чета и един турски форум с гугъла), може да има някаква промяна все пак. Май е важно и какво ще ти се прави по носа де, но пак няма да е голяма разликата.

Ще пробвам и аз с гугъла, макар че е доста голяма занимавка :grin:

anich4ka 8th February 2015 00:33

Цитирай:

Първоначално написано от Мечта (Публикация 802412)
При д-р Дилбер първа ринопластика няма как да е 4 500 лева, дори и в най-нископлатената клиника!
От миналата година до сега под 3000 евро не съм чула цена. Моята беше малко по-скъпа.
Не винаги отговаря на имейла. Аз лично се свързах по друг начин.
За Илкан не мога да кажа.

DanKem, 10 дни са твърде кратък период за да мислиш за ревизия. От това което си описала, положението изглежда сериозно, но все пак носът още много ще се променя.

При теб първо рино ли беше, Мечта?

Прочетох всички страници за 2 дни и вече малко се обърквам :2005:

Мечта 8th February 2015 10:02

Цитирай:

Първоначално написано от anich4ka (Публикация 802421)
При теб първо рино ли беше, Мечта?

Прочетох всички страници за 2 дни и вече малко се обърквам :2005:

Да.

DanKem 9th February 2015 20:59

Аз ще пътувам до Истанбул юни месец. Смятам да се видя с Илхан и Дилбер. Към вече миналите по този път- къде е най-удобно да се отседне? Някой по-сносен хотел знаете ли?

ai6erasimova 9th February 2015 22:03

Zdr az moga da pomogna za vsi4ko namıram hoteli na po dostipni senin ivsi4ko drugo moje dase svirjete s men gotova sim da pomogna za vi4ko 00905312487950

anich4ka 10th February 2015 21:40

Цитирай:

Първоначално написано от Мечта (Публикация 802423)
Да.

Ти си доволна от нослето, нали :)

anich4ka 10th February 2015 21:41

Цитирай:

Първоначално написано от DanKem (Публикация 802471)
Аз ще пътувам до Истанбул юни месец. Смятам да се видя с Илхан и Дилбер. Към вече миналите по този път- къде е най-удобно да се отседне? Някой по-сносен хотел знаете ли?

DanKem, ти само за консултация ли ще ходиш?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:13.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.