Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

DanKem 14th February 2015 15:03

Лелее, Валя, Моргана, уплашихте ме :( Аз чета много (уви почнах след операцията) и видях, че след упойката и особено при дълги операции (моята беше 7 часа!!!) косата изпада в състояние на telogen effluvium. Прекъсва се цикъла и не се възобновяват фоликулите, но до година след операцията се оправяло. И аз имам дълга коса, която уви ще подстрижа и ще потъмня, за да не се боядисвам.
Моргана, мен също ме е страх, ужасно много даже. Но знам, че няма как да остана така...че това ще ме човърка до живот. Заслужавам да опитам пак.

Ужасно много съжалявам за операцията си, ако можех да върна времето назад, нямаше да се подложа на всичко това.
Недишане, косопад, обезобразяване, хлътнали очи и тъмни кръгове са ужасните последствия на едно необмислено решение и желание да пилна лека гърбичка :( Очите ми буквално са хлътнали, четох че се отмиват понякога мастните клетки на долните клепачи след операцията и затова се получава така. Аз получих бръчки и тъмни кръгове след нея. Буквално се състарих с години, за погрозняването да не говорим. Намразих огледалата и избягвам всякакви срещи с хора, явно съм в депресия, макар че ходя на работа и се опитвам да поддържам някакво нормално ежедневие.
Обаче имам вяра и надежда, че след година-две, това ще е само спомен. Решила съм да преобърна земята, но да си върна дишането. Не мога да спя, боли ме главата. Като ям, не мога да дишам и съответно умирам от срам да ям с постоянно отворена уста. Дишам срещу хората и ми е неудобно не се усещам вече...
Добрата новина е, че мисля, че намерих квартира в района на Илхан, сега чакам да ми потвърди хазяйката нощувките. Излиза по-евтино от хотелите и е близо до офиса на Илхан. За двама човека две нощувки излиза 125 евро.

shape93 14th February 2015 15:44

Ей, хора, вие сериозно ме стреснахте с това, с косата.Аз попринцип си имам проблем с нея, но моят е на хормонална основа, да не би и ваще да са такива?
Yoube, на теб това ревизия ли ще ти бъде? А при кой си се оперирал първия път?

Моргана 14th February 2015 15:45

DanKem, операцията ти наистина е продължила доста. При теб само гърбичката ли беше проблем? И аз имам проблем с тъмните кръгове и не само. След операцията имам проблеми с кожата на носа и бонус червено петно на връхчето, което не се маха по никакъв начин. Може би на много хора ще им се струват абсурдни нещата които пишем и че може би прекалено много драматизираме заради един нос, но е доста неприятно да си платиш, за да те обезобразят. На мен много хора ми казват, че след ринопластиката съм загубила блясъка в очите си, което е факт. Ако можех да върна времето назад, НИКОГА не бих се подложила на тази операция, но аз съм си виновна, че съм толкова наивна и повярвах на някакви грандиозни обещания от д-р.

Мечта 14th February 2015 15:46

Аз, преди години, загубих повече от 1/3 от косата си и не се възстанови! Нямам представа защо. Изстрадала съм си всеки кичур, останал в ръцете ми. Естествено, в България, лекарите с нищо не ми помогнаха.
След ринопластиката в Турция обаче, не съм имала косопад! Косата си ми е същата, както и преди да се оперирам.

shape93 14th February 2015 15:48

Моргана, а на теб при кой ти е била първата ринопластика?

Моргана 14th February 2015 15:50

Цитирай:

Първоначално написано от shape93 (Публикация 802595)
Моргана, а на теб при кой ти е била първата ринопластика?

При Асенов.

DanKem 14th February 2015 16:32

Моргана, да, отидох при Асенов с идеята да пилнем гърбица. Каза ми, че ще стане широк след това и трябва да го стесни. Идея си нямах какво ще стане след това стесняване, което при мен е довело до всичките ми проблеми. Това червено петънце на носа ти е също често срещано усложнение :( съжалявам, че се е получило при теб. Покрива ли се с фондьотен и пудра?
Мечта, съжалявам за косата ти. Аз имах най-прекрасната коса на света :) нескромно, но всички ми го казаха. Сега я губя и ми е много притеснено. Не знам какво да пия, да се мажа, на лекар ли да ходя, може ли да го предотвратя това? Никога не съм имала такива проблеми досега. А операции други съм имала. Явно е от качеството на упойката, дължината на операцията, знам ли :( Или съм карък...

Di1234 15th February 2015 22:26

Днес изчетох цялата тема за Асенов и ме заболяха очите. Утре почвам да чета и тази тема, но преди това бихте ли споделили колко струва първа ринипластика в Турция и евентуално да ми препоръчате един двама хирурзи.

ai6erasimova 16th February 2015 10:15

Zdr momi4eta pomislete mn dobre ne hodete pri koyto da e pomislete mn dobre asim tuka za siveti i da vi pomogna

DanKem 16th February 2015 21:28

Ди1234, цените при различните лекари варират, понякога варират и според това каква корекция е нужна и дали е първична операция или ревизия. Има писано в темата доста, ще откриеш отговори, за цените може и да има повишение, има и много стари мнения. Тук предимно се обсъждат трима: Дилбер, Илхан, Авшар, като при първия има най-много оперирани. Твърде отговорно е да препоръчаш лекар, едва ли някой ще го направи.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:37.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.