Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Chocolate9 11th May 2016 12:27

karrina, аз до сега съм пътувала само с автобус (Метро) и само през нощта. Пътят е около 8-9 часа, да. Издържа се, не е болка за умиране, стига, разбира се, да не ти става лошо при такива пътувания. :)

karrina 12th May 2016 02:03

Благодаря за отговорите! Честно казано със самолет ми е по-гадно като пътувам, а с рейса идеята ми е през нощта ако пътувам просто да спя по пътя и няма да ги усетя тези 10 часа. Чудех се дали е опасно с рейса през нощта, понеже мисля сама да ходя, но... ще го мисля :)

Yanasim 12th May 2016 09:36

Здравейте!
След като мина една година от първата ми ринопластика при Асенов , и една година дишам през устата, остават 5 месеца до ревизията при Илхан и надеждата ми за нормално функциониращ нос . И започнах пак да хрълям по едно око на форума и да мисля как да го организирам. И имам няколко въпроса:
1. Знам, че при Илхан нещата са по-щадящи, но дали ще се оправя само с две седмици отсъствие от работа? След Асенов един месец не можех да се покажа навън, но имах болничен. А сега трябва отпуска.
2. Другият ми въпрос е за придружителя. Как се чувствахте след операцията? Мога ли да се справя без някой да е с мен? Или с някой само първите 3-4 дни.
3. Самолетът също ми беше въпрос. След първата ринопластика ми се наложи да летя на втория месец и беше горе-долу нормално. Но на 10 ден може би все пак по-добре с автобус.
4. При някой наложи ли се взимане на хрущал от ребро?

zlatan2 12th May 2016 18:25

Цитирай:

Първоначално написано от Yanasim (Публикация 808907)
Здравейте!
След като мина една година от първата ми ринопластика при Асенов , и една година дишам през устата, остават 5 месеца до ревизията при Илхан и надеждата ми за нормално функциониращ нос . И започнах пак да хрълям по едно око на форума и да мисля как да го организирам. И имам няколко въпроса:
1. Знам, че при Илхан нещата са по-щадящи, но дали ще се оправя само с две седмици отсъствие от работа? След Асенов един месец не можех да се покажа навън, но имах болничен. А сега трябва отпуска.
2. Другият ми въпрос е за придружителя. Как се чувствахте след операцията? Мога ли да се справя без някой да е с мен? Или с някой само първите 3-4 дни.
3. Самолетът също ми беше въпрос. След първата ринопластика ми се наложи да летя на втория месец и беше горе-долу нормално. Но на 10 ден може би все пак по-добре с автобус.
4. При някой наложи ли се взимане на хрущал от ребро?

ДА БИ МИРНО СЕДЯЛО НЕ БИ ЧУДО ВИДЯЛО... :2003:

Chocolate9 13th May 2016 14:17

Здравей, Yanasim. Тази операция не е толкова тежка, така че след 2 седмици би трябвало да се чувстваш нормално. Моето лично мнение е, че е хубаво поне първите 3-4 дни да имаш придружител, но познавам много момичета, които бяха сами и се справиха. Ако ще отсядаш при Зюлейха, съвсем няма да имаш проблем, тя ще ти помага с абсолютно всичко. За самолета също не е проблем, полетът е кратък.

anich4ka 15th May 2016 22:38

Цитирай:

Първоначално написано от zlatan2 (Публикация 808911)
ДА БИ МИРНО СЕДЯЛО НЕ БИ ЧУДО ВИДЯЛО... :2003:

:2014::2014::2014::lachen::lachen::lachen:

Не знам дали е смешно или жалко да се ровиш в теми, за които не се интересуваш, само за да убиждаш хората. Попътен вятър, човеченце :2003:

Yanasim 16th May 2016 10:56

Благодаря, Chocolate9. Ще го мисля, имам време. А колко време преди операцията е добре да се свържа със Зюлейха?

Златан, може детинския ти отговор да е на мястото си в моя случай, но е тотално безполезен.
Погледнах ти другите творения и мога да кажа, че тук може и да сме се събрали хора с комплекс за грозен нос, но това изобщо не ни определя като личности. Докато на мъжа, който рови из снимките на тези хора, за да обижда и генерализира, комплексите са му на едно по-сериозно ниво.

Chocolate9 16th May 2016 20:26

Yanasim, обади й се колкото можеш по-скоро, защото много момичета си запазват квартирата й от рано, да не се окаже в последния момент, че е заета.

simona_80 22nd May 2016 14:37

Цитирай:

Първоначално написано от karrina (Публикация 808880)
Здравейте, някой има ли координати на simona_80, опитвам се да се свържа с нея на лични, но явно не влиза вече? Искам да я питам за Авшар и гледам, че тя най-скоро се е оперирала при него.

Каrrina, пиши на лични и ще помогна с каквото мога. Отдавна не бях влизала и мислех да качвам снимки, тъй като вече минаха 8 месеца от моята операция, но виждам, че има хора тук, които са се регистрирали за да ни нападат и ще се въздържа.
Който се интересува ще пратя на лични.
На теб ще се опитам да помогна с каквото мога :)

Аз съм много доволна от операцията си и нослето сатва все по-мъничко и по-хубаво. :)
Нямам забележки и според мен Авшар си заслужава парите

karrina 22nd May 2016 16:25

Simona_80, много се радвам, че отново се появи, писах ти на лични :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:18.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.