Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

mariana__m 31st May 2017 09:21

Успях да ги включа тези съобщения. Сега пращам снимки

mirelaivsh 2nd June 2017 00:59

Цитирай:

Първоначално написано от mariana__m (Публикация 811608)
Успях да ги включа тези съобщения. Сега пращам снимки

Здравей, много бих искала да пратиш снимки на резултатите и на мен, понеже съм се спряла на доктор Илхан и след този негативен отзив съм доста объркана :( (опитах да ти пиша на лично, но не става, а и съм нов потребител в сайта и не съм наясно) Благодаря предварително

lilly_559 2nd June 2017 23:31

Здравейте :2038: И на мен ми предстои операция в Турция и много бих се радвала,ако някой от оперираните сподели тук или на лични съобщения колко му е излязъл престоя в хотел + храна и такива неща.
Благодаря :D

mariana__m 3rd June 2017 13:47

mirelaivsh, включи си съобщенията. Отиваш на Бързи връзки, оттам Редактирай опциите и ми пиши

Chocolate9 3rd June 2017 18:50

Здравейте. Д-р Илхан ще проведе безплатни консултации в Sense Hotel Sofia на 10 и 11 юни. Желаещите да си запишат час, моля да се свържат с мен на 0877909255 или да пишат лично съобщение в българската му фейсбук страница: https://www.facebook.com/%D0%94-%D1%...8620229968209/

usmivka111 7th June 2017 12:13

За мен Дилбер , не може да прави носове. Имам, чувстово ,че във фейсбук страницата се качват избирателнно да не кажа и фотошопове. Мили дами не бързайте да се хвалите с резултати на първа, втора, седмица или месец. Подвеждате хората. Изчакайте, година и полвина ,две пък тогва влезте отново да коментирате. Два пъти съм оперирана от него, първа опрерация и ревезия, хиляда пъти съжалявам ,че отново се върнах при него. Към днешна дата с по крив и несързмерен нос не съм била и както майка ме е родила. Сори за всички които ще разочаровм с поста си. Мислете, преди да си изберете кого и да било. Който иска снимки ще му изпратя на лични. П.С. консултирах се двама хирурзи , като единият е от коментираните турски хирурзи и двамата потвърдиха, че носа не е ок, без въобще да споменавам къде съм опрерирана, за да получа обективно мнение.

dessi_999 7th June 2017 21:34

Здравейте Усмивка. Много съжалявам че не сте получили желания резутат , но както и сама казвате в предишни коментари може да има 1 несполучлив резултат от 100 оперирани. Това съвсем не значи , че доктор Дилбер не може да прави хубави носове , като даказателство са стотиците му пациетни . Относно снимките , смятате ли че би си позволил фотошоп на снимки на пациенти от които има и доста Българки? Не е хубаво да очерняте така ,доказан и уважаван лекар само за това ,че вашият резутат е неуспешен...Също така и аз съм негова пациентка , операцията ми беше преди 1год.и 10 месеца и резутата ми е отличен. Вие споделихте ли с него че имате някакъв проблем? За никой тук не е тайна че аз съм човека, който отговаря за пациентите от България и не само снимки , а съм видяла на живо доста благодарни и щастливи пациенти и жени и мъже , няма как да пуснем всички снимки , защото не всеки е съгласен. Доктора никога не се отрича от работата си, така че ако искате може да споделите с него .

Chocolate9 8th June 2017 13:22

Здравейте. :) Има останали още няколко свободни часове за консултация с д-р Илхан на 11.06.17 (неделя) в Sense Hotel Sofia. Ако има желаещи, нека се обадят на 0877909255, за да ги запиша.

London123 11th June 2017 21:07

Цитирай:

Първоначално написано от usmivka111 (Публикация 811640)
За мен Дилбер , не може да прави носове. Имам, чувстово ,че във фейсбук страницата се качват избирателнно да не кажа и фотошопове. Мили дами не бързайте да се хвалите с резултати на първа, втора, седмица или месец. Подвеждате хората. Изчакайте, година и полвина ,две пък тогва влезте отново да коментирате. Два пъти съм оперирана от него, първа опрерация и ревезия, хиляда пъти съжалявам ,че отново се върнах при него. Към днешна дата с по крив и несързмерен нос не съм била и както майка ме е родила. Сори за всички които ще разочаровм с поста си. Мислете, преди да си изберете кого и да било. Който иска снимки ще му изпратя на лични. П.С. консултирах се двама хирурзи , като единият е от коментираните турски хирурзи и двамата потвърдиха, че носа не е ок, без въобще да споменавам къде съм опрерирана, за да получа обективно мнение.

moje li da mi pratish snimki. usmivka111 - email vbox90@abv.bg

lucky89 30th June 2017 18:07

Усмивка, може ли да изпратиш и на мен снимки.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:03.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.