Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

rimi 30th May 2013 09:35

Eли това което сте решили е супер готино двама души наведнъж много ще има да разправяте а и ще си имате подкрепа После ще е много готино като излизате двамата с опакованите носове из Истанбул

Elly Stefanov 30th May 2013 12:03

Да, на гаджето ми му е много интересно как ще е с двама нокаутирани в Турция :)

rimi 30th May 2013 16:46

Дилиана какво става с теб къде се изгуби как е носа харесва ли ти

diliana_mihaylov 31st May 2013 22:36

Здравей Рими,
тези дни нямах грам време да чета форума. Всичко при мен е ок. Има дни, в които много си харесвам носа и такива, в които ми се иска да беше станал по-малък. Но мисля, че още имам отоци. Върха се подува и спада постоянно. А от едната страна точно между костта на преградата и скулата, където се съединяват усещам като удебелена черта. Дано да не е калциране. На моменти прилича на изпъкнала веничка, но е по-твърдо. Има моменти, в които спада и съответно изпъква. На 10-ти съм на контролен преглед и дано всичко да е ок. Вие как сте нови нослета?

Нелка 31st May 2013 23:14

4Прикачено(и)
Диляна, ако е твърдо е калциране. Няма вени по носа. Надявам се само си го усещаш и не се вижда.

Аз пускам снимки на 1 месец , ясно се вижда моето калциране. Мисля, че ще е лесно за оправяне - леко пилване, надявам се по затворения метод. И аз ще го обсъдя с док на контролния. Мисля, че ако се пилне добре и се разкрие хубава извивчица, ще изглежда доста по-малък носа.
Освен това имам нещо като пъпчица на едната ноздра. Твърдо е и не боли, чудя се дали може да се коригира.
Но като цяло си го харесвам носа и съм доволна. :)

Pufpaf 31st May 2013 23:28

Недей моляте пускай повече така завъртяни настрани снимки, че взех да си въртя монитора, та за малко да го изпусна :lol_crazy:

В момента обаче не мога да кажа нищо, щото си глътнах езика :2005: , нямаш абсолютно никакви шансове да останеш стара мома, както беше споменала в една тема !

Просто зашеметяваща :dizzy:

Нелка 31st May 2013 23:38

Хахахах не знам защо ми се завъртат така снимките!! Явно само при мен го има този (д)ефект!

Пуф, благодаря ти, радвам се, че те радвам! :)
Само където старите моми нямат нищо общо с външния вид, ами с характера по-скоро.. ;)

rimi 1st June 2013 09:57

Нелка това което казваш че е калциране и аз го имам но според мен тази подутина е от хрущяла В началото имах страхотна извивка сега не стои така глатко извит

Nose 1st June 2013 11:54

Нелка,аз честно казано не знам къде да гледам за това калциране? По средата на носа ли е? Нищо не забелязвам,всичко ми изглежда ОК.

Иначе пъпчицата я виждам... дано да може да се коригира лесно,или още по-добре - да се резорбира по някакъв начин.

Диляна,пусни някакви снимки,ако е удобно разбира се!

linda_44 1st June 2013 12:47

Нели, и аз имам същото, както казваш стои като пъпчица от дясната страна. Има го от началото и още не се е махнало,а минаха 3м и повече, но мен това най-малко ме притеснява. Носа ти е страхотен според мен!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:53.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.