Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Нелка 1st June 2013 19:59

Да, нослето на Диляна наистина прилича на моито, само където на мен извивката ми я няма. Но ще си я търся като наследство! :biggrin:

Нелка 1st June 2013 20:01

Цитирай:

Първоначално написано от diliana_mihaylov (Публикация 788203)
Благодаря ви,
знам, че спамя, но сега се сетих. Първа да ви попитам - кога мога да отида на почистване на лицето? Аз съм леко вманиачена на тема кожа и сега по носа имам черни точки и... полудявам.
Другото, което си мисля е да не би това, че си слагам по 3 маски на лицето всеки ден да подхранват носа и той да не спада? Може би е налудничево, но предпочитам така да се боря с бръчките, вместо инжекции и тн.

Не! Спрш да му слагаш каквото и да е. Не ви ли обясниха, че кожата на носа е изключително раздразнена след ринж и дори не трябво да се рочиства с нищо друго, освен с вода.

rimi 1st June 2013 20:04

Пуф Паф тази снимка която си направил как мога да си я сваля може би ще ми потрябва за следващото ходене за да я покажа Дилиана носа ти е станал страхотен толкова е гладък и хубав май само аз пак изтеглих късата клечка

rimi 1st June 2013 20:10

Много ми се иска така както е направил снимката Пуф паф да я изпратя на един имейл на доктора и да му задам някои въпроси

diliana_mihaylov 1st June 2013 20:13

Не са ми казали да не слагам нищо. Даже веднага щом ми махнаха лепенките ми направиха подхранваща маска и ми дадоха измиващ гел. Казаха даже да ползвам марли вместо тампони за грим. Лелеле още сега ще пратя мейл да питам. Рими, може да е отток. Аз имах първо едно като топче в основата на носа - доста твърдо беше и си казах: "край вкостяване", но се махна. После една твърда одебелена черта в основата на носа, където е правена остеотомията, но и тя поизчезва. Определено и двете неща не бяха меки. В момента чета в нета и навсякъде пише, че особено върхът спада поне година. Май наистина прибързваме с изводите. Аз пък харесвам връхчето на Рими. Много е фино и остричко, точно каквото аз искам.

rimi 1st June 2013 20:17

Дилиана не се притеснявай за върха много бързо ще ти спадне моя беше в началото така подут ето 2 месеца по късно и вече е почти прибран

diliana_mihaylov 1st June 2013 20:22

Вижте това е интересно http://www.plasticsurgeryspot.com/no...inoplasty.html

Pufpaf 1st June 2013 21:07

Диляна ти току що ме накара да се замисля, дали съм толкова краен перфекцонист или само така си мисля, защото твоят нос е просто произведение на изкуството, за мен в момента дори още не спаднал е перфектен, а ти дори му намираш кусури :shock:. Перфектен нос и лице, ако искаш го приемай моето мнение, но това виждам аз ! :2043:

rimi тя снимката лесно се сваля, като я отвориш и натиснеш с десен бутон върху нея и от менюто избереш - "Запиши изображението като ..." и избираш къде да я запишеш в компютъра си. Аз обаче исках да ти кажа, че може да направиш и други снимки и аз мога да ти ги наставя една до друга, една под една или като е най добре за сравнение и тогава да му изпратиш, мога да сложа и тази от десетия ден, където ти изглежда добре нослето. Както прецениш.

Нелка 1st June 2013 21:14

Цитирай:

Първоначално написано от diliana_mihaylov (Публикация 788213)
Вижте това е интересно http://www.plasticsurgeryspot.com/no...inoplasty.html

Въобще не вярвам тази снимка да е истинска! Първата снимка е по-скоро на носът на един месец, даже 2 седмици - личи си, че има разширени пори и още видим оток. Втората може и да е на 3 години, но първта със сигурност не е на 7 месеца! Даже като глдам, че на първата е паднало връхчето, ми се струва, че има някаква шашма и това е нос "преди" и "след" ревизия!

Повярвайте ми - аз имам 4 ринопластики - такова чудо не ми се е случвало. А между втората и третата минаха 5 години! По-зле е ставал, по-добре не. Общо взето винаги най съм го харесвала с оток. Като вземе да спада отока след първия месец и почват да се виждат всизките кусури. Но след всичките ми ринопластики, съм имала краен резултат на 4 месец, нищо не е мръдвало след това. А повечето са били ревизии, уж по-дълъг възтановителен период, тръцки..


Рими! Пак ще те върна на планетата Земя: Носът ти е мега якия! Не се втелявай за такава глупост! Казвам ти поправя се лесно и за съжаление много често се случва - в момента във форума сме поне 4 с калциране. Не си изтеглила късата клечка пак, аз си давам лявото ухо за твоя нос, с калцирането - от воле го взимам! Знаеш ли как ми се искаше да имам твоята кожа и фина структура!

rimi 1st June 2013 22:01

Пуфпаф благодаря ти за предложението като почна да пиша имейла може да се възползвам но мисля че дори само тази снимка както си я направил ще свърши работа Нелка благодаря ти за комплиментите относно моята кожа но тя всъщност е ужасна цялата съм в пигментни петна и пори но знам че ти говориш за съвсем друго относно дебелината на кожата


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:33.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.