Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Нелка 4th June 2013 09:37

Цитирай:

Първоначално написано от katerina27 (Публикация 788419)
Знам, че не е много по темата, но, Нелс, устните ти естествени ли са, защото са просто идеални? (:

Мерси! :2020:
Не са естествени, с ХК ги "пълня".
Тук съм писала:
http://www.tialoto.bg/forum/showthre...416#post788416

Рими, моля те, злато! Знам, че си рибок, и потъваш в дълбоки води понякога, обаче се чувствам длъжна да ти напомня, че носът ти е страхотен! :) Убедена съм, че Авшар ще направи всичко възможно да коригира тоза проблем. За сега ги приеми като факт, усмихвай се по-често в огледалото, забрави го, и като му дойде времето ще го елеминираш. :)

rimi 4th June 2013 09:59

Ох Нелка благадаря ти много успокоително ми действаш винаги когата те чета тук във форума Ще се успокоя за известно време и без това сега нищо не може да се направи ще чакам да видя след 2 месеца какво ще каже доктора Ти кога отиваш на контролен преглед

Oompa Loompa 4th June 2013 15:51

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 788413)
Аз нямам предвид че страничните кости са изрязани а че не са събрани достатъчно една до друга и отгоре се получава вдлъбване което се напипва като прокарам пръст по гърба на носа

Я пак :1228:

rimi 4th June 2013 16:07

Абе хора вижте какво се случва в Истанбул дали няма да е опасно за нас Аз май другия месец пак ще ходя

rimi 4th June 2013 16:47

Цитирай:

Първоначално написано от Bunny boiler (Публикация 788400)
Kaто почнете да пишете глупости направо се хващам за главата ...
представи си един триъгълник и ми кажи как страничните стени се отразяват на гърба на носа ! Достатъчно е да имаш елементарни понятия по геометрия, за да можеш да си обясниш някои неща. Просто не са ти го изпили в права линия отгоре за това и така се е получило!
За мен лично проблема не е голям и ако съм на твое място изобщо не бих се притеснявала. И вече не знам за кой пореден път го казвам, че ринопластиката не е фотошоп!

Моя гръб на носа по принцип беше много широк и когато Енчев издълба една дупка там и не направи нищо друго тогава ми хлътна целия нос отгоре,ама много все едно ми беше откъртил половината нос. После слага някакви хилуронови филъри там на дупката за да не е толкова зле картината, защото аз не можех да ходя така. Сега се получава нещо подобно но по незабележимо. Когато ходих миналата седмица в Истанбул док ми каза, че ще ми направи преса на едната странична кост и ме стисна силно отстрани изпука нещо и уж се намести но уви. Горе долу обясних накратко според теб, защото ти наистина разбираш къде е проблема защото и през моята глава минават всякакви предположения но явно съм далеч от истината.

rimi 4th June 2013 17:25

Нелка твоята приятелка от Истанбул може ли да я питаш дали в началото на юли ще и е удобно да се свържа и аз с нея ако може да ми превежда в клиниката защото сега ми казаха че трябва да ходя пак Ще си платя на момичето за услугата

Нелка 4th June 2013 18:30

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 788458)
Нелка твоята приятелка от Истанбул може ли да я питаш дали в началото на юли ще и е удобно да се свържа и аз с нея ако може да ми превежда в клиниката защото сега ми казаха че трябва да ходя пак Ще си платя на момичето за услугата

Рими, няма никакъв проблем! Ще й кажа, тя е мн точна, ще поеме въпоса. Като наближи ми пиши да й се обадя да я подготвя.
На теб какво ти отговори док? Защо след месец те вика? Нещо нередно ли е видял?

Аз имам контролен на 08 и въпреки размириците - отивам.

rimi 4th June 2013 19:53

Нелка ,нали пратих снимка и те ми отговориха другия месец в началото да отивам за да видим как да решим проблема, затова ми трябва някай който говори най- добре техния език за да се разберем напълно да няма неяснотии. Аз искам да си платя на момичето защото ще и ангажирам от времето. Когато си организирам деня и часа за консултацията ще ти кажа за да я питаш дали ще има възможност.Хайде успех на контролния и дано всичко да е наред

Нелка 4th June 2013 19:55

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 788464)
Нелка ,нали пратих снимка и те ми отговориха другия месец в началото да отивам за да видим как да решим проблема, затова ми трябва някай който говори най- добре техния език за да се разберем напълно да няма неяснотии. Аз искам да си платя на момичето защото ще и ангажирам от времето. Когато си организирам деня и часа за консултацията ще ти кажа за да я питаш дали ще има възможност.Хайде успех на контролния и дано всичко да е наред

Сигурна съм, че ще се получат перфектни нещата!!
Ще ти пиша на лични за жената. Тя е пенсионирана медицинска сестра и разбира понятията, това е плюс!

diliana_mihaylov 5th June 2013 12:42

Твърдият участък, който приличаше на вкостяване днес го няма. Правя леки масажни техники, които видях в нета. Важно е за махането на лимфните течности. Имах и едно като твърдо топче в основата към челото, но и то се махна. Така, че спокойно Рими. Може да е само временно явление.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:52.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.