Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

ai6erasimova 19th June 2013 20:22

Izvinete momi4eta nemojjah da vlaza ot dosta vreme da vi otgovora ve54e sim tuka cakam vi

ai6erasimova 19th June 2013 20:32

Цитирай:

Първоначално написано от Мариса (Публикация 789078)
Раби ,доста добър резултат е постигнал док,браво :)

Oste malko i vsi4ko ste mine i ste si gotiina

ai6erasimova 19th June 2013 20:40

Ste ka4a snimki na priyatelki koito se operiraha pri nego

ai6erasimova 19th June 2013 20:45

Ako imate problemi moje da zapovyadate v istanbul za pregled i da napravite edna rasodka v istanbul i asim gotova da vvi pomogna s koto moga

ai6erasimova 19th June 2013 20:46

Ste ka4a snimki na priyatelki koito se operiraha pri nego

tyiro 19th June 2013 21:20

Цитирай:

Първоначално написано от ai6erasimova (Публикация 789259)
Ako imate problemi moje da zapovyadate v istanbul za pregled i da napravite edna rasodka v istanbul i asim gotova da vvi pomogna s koto moga

А как стой въпроса с комуникацията, тъй-като разбрах че той не говори английски ?

Pufpaf 19th June 2013 21:25

Цитирай:

Първоначално написано от ai6erasimova (Публикация 789259)
Ako imate problemi moje da zapovyadate v istanbul za pregled i da napravite edna rasodka v istanbul i asim gotova da vvi pomogna s koto moga

ai6erasimova ти си толкова ценен човек за тази тема, още като видях първите ти постове, даже се учудих, че другите не те забелязаха, но това не е било нарочно. Хубаво е ако можеш да дадеш и някакъв имейл, защото личните съобщения в сайта не се препращат на имейл и не знам колко често ще си влизаш в акаунта тук, а ти си много ценна връзка особено за д-р Дилбер. Ако един ден дойда на консултация, задължително ще ти се обадя преди това и там ако може да се видим дори. Радвам се, че се включи в темата ! :2003:

titi1 19th June 2013 21:34

ai6erasimova, бях ти пратила лично съобщение, но може би не си го отворила. Попитах те, дали д-р Дилбер е правил операция за затваряне на перфорирана носна преграда.

Elly Stefanov 19th June 2013 21:52

Цитирай:

Първоначално написано от ai6erasimova (Публикация 789252)
Operasiyata na eli stefanova

Айше, помня те от операционната, спомена е смътен заради серума, който ми биха преди това, но помня, че ти казах да влезеш във форума и големите ти сини очи :1201:

Искам да ти благодаря, че беше там и дойде след като ме събудиха! :lips:

Elly Stefanov 19th June 2013 22:00

1Прикачено(и)
Пускам и малко снимки, току що ги направих, дано да излязат правилно. Досега обикаляхме в близкия мол и имам малко неугледен вид, за което се извинявам. Сложила съм малко фон дьо тен, имам малко синини под и над очите и под бузите, та и контура на лицето малко ми е променен, като доберман съм сега :bubblegum:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:20.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.