Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

little_sunshine77 20th November 2015 14:37

Благодаря ти Деси :).

Nikoletanikolova 20th November 2015 16:31

Здравей Pufpaf,
Пиша под това съобщение тъй като не ми дава опция да ви пиша на лично.
Казаха ми да се обърна към вас тъй като сте правили много добри фотошопи на нослета.
Тъй като ми предстои ринопластика при Асен Асенов, ще бъде ли удобно да се посъветвам с вас?
Опитвам се да оправя проблема с пращането на писма в пощата..
Благодаря,
Поздрави,
Николета

little_sunshine77 20th November 2015 17:41

Имам проблем с свързването ми с Зюлейха.Опитах се да я наберя с вайбър, но нещо ме отхвърля а и не мога да пращам съобщения.Звъня на този номер:905382755152.Да не би да допускам някаква грешка?Пуф паф е много добър с фотошопа...поне доколкото съм чела.

Chocolate9 20th November 2015 17:54

little_sunshine77, слагаш ли две нули преди да набереш номера? Пробвай така: 00905382755152.

little_sunshine77 20th November 2015 18:09

Благодаря ти шоколадче,не се сетих ...Сега ще пробвам :*

Klementine 20th November 2015 21:50

Little_sunsine77, опитах да ти пиша на лични, но не става. Моля те да се свържеш с мен на klementine1@abv.bg. Аз също смятам да направя скоро консултация при Дилбер и в тази връзка мисля, че има какво да си кажем.

dessi_999 23rd November 2015 00:22

Да скъсявано е също така и гърбица имах.Разликата преди и сега е огромна , пиши ми по фейсбук и ще ти пратя снимки преди и сега. :)

mariana__m 25th November 2015 00:27

За информация, Д-р Авшар вече оперира срещу 8500 евро и 200 евро преглед, първична ринопластика
Доста е поскъпнал

anich4ka 25th November 2015 01:44

Цитирай:

Първоначално написано от pchelichka (Публикация 807048)
Аз ще премахвам гърбица.Доста голяма, също скъсяване на връх, и ако носът ми позволява леко стесняване.Проблеми с дишането нямам, дано след това не се появят.
Проблем при мен са кръговете под очите, целогодишно ги имам, много видими, стоят като хлътнали навътре, много ми е тънка кожата и страшно много личат. Притеснявам се, че след операцията този проблем ще се увеличи. Някой беше писал по назад, че годините имали значение, т.е. тези кръгове се увеличават след риното

Да, и ти си набелязала доста неща.

За кръговете със сигурност ще трябва да се консултираш с доктора, но моя приятелка ще се оперира скоро тук в България и разбрах,че ще пие някакви лекарства, които да предотвратят твърде големите кръгове/синини под очите,защото тя е доста беличка и с тънка кожа.

Ти в крайна сметка спря ли се на доктор?

anich4ka 25th November 2015 01:47

Абе, хора, със всичко, което се случва напоследък, почвам да се плаша, че плановете да пътуваш извън страната, за да си оперираш носа, ще са последното което ще ти мине през акъла... Моята операция е август и почвам да се чудя какво може да стане до тогава... :( :shock:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:56.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.