Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

aliona 8th August 2016 16:36

Цитирай:

Първоначално написано от Ellia (Публикация 809698)
mitkui, благодаря много!
Много се радвам, че при теб всичко е наред и си удоволетворен от резултата. Бяхме заедно в един час на консултацията с Илхан :) Моята операция е следващата седмица, но аз се насочих към Дилбер. Дано и при мен всичко премине нормално :)

Ellia здравей,сподели после как е минало при теб всичко,щото и аз се насочих при Дилбер :1231: Стискам ти палци всичко да мине успешно и да си много доволна от крайния резултат.

Ellia 9th August 2016 09:29

Цитирай:

Първоначално написано от aliona (Публикация 809701)
Ellia здравей,сподели после как е минало при теб всичко,щото и аз се насочих при Дилбер :1231: Стискам ти палци всичко да мине успешно и да си много доволна от крайния резултат.

Здравей aliona, благодаря ти много, ще стискам палци и на теб ;) И ще пиша, обещавам!

aliona 9th August 2016 11:56

Цитирай:

Първоначално написано от Ellia (Публикация 809702)
Здравей aliona, благодаря ти много, ще стискам палци и на теб ;) И ще пиша, обещавам!

Аз съм другата седмица на преглед при доктора . Моля се да чуя добри новини от него ,че нещата са поправими,а не както тук ми казват-ами да се надяваме,еми ще видим и т.н.

Chocolate9 9th August 2016 14:59

Здравейте отново на всички. Ако някой има въпроси относно операции и консултации при д-р Илхан, нека ми пише във вайбър на 0877909255 или на лично съобщение в българската му фейсбук страница: https://www.facebook.com/%D0%94-%D1%...8620229968209/

Ellia 10th August 2016 08:45

Цитирай:

Първоначално написано от aliona (Публикация 809703)
Аз съм другата седмица на преглед при доктора . Моля се да чуя добри новини от него ,че нещата са поправими,а не както тук ми казват-ами да се надяваме,еми ще видим и т.н.

Според мен там е спасението. Дали Дилбер или Илхан няма да сгрешиш ;)

London123 10th August 2016 08:53

Цитирай:

Първоначално написано от foggy (Публикация 809694)
здравей, аз съм със същия проблем - прекалено изрязани хрущяли, в резултат проблем с дишането. Моля те не прави моята грешка да си правиш ревизия в БГ, ние нямаме такива лекари.


Здравеи,аз сам се насочил кам Турця но не знам на кои да се доверя за ревизията.Вие ако сте правили втора ревизия И е успешна надявам се, при кои хирург?

London123 10th August 2016 09:09

Цитирай:

Първоначално написано от aliona (Публикация 809695)
Спасение е при турски лекари,в БГ няма шанс да те оправят,всички тук сме пострадали от бг "доктори"


В Турця да ама при кои точно,мисля че моята ревизя е доста слойна не е за всеки д-р в Турця трябва ми конкретно име на хирург които е правил присадки на кост.Турся наи добрия искам този кошмар да приклиочи вече парите не са от значение ако мойете да помогнете с имена? благодаря

aliona 10th August 2016 19:57

Цитирай:

Първоначално написано от Ellia (Публикация 809705)
Според мен там е спасението. Дали Дилбер или Илхан няма да сгрешиш ;)

След всичко прочетено тук и аз мисля така :):good_luck:

chikitaa 11th August 2016 23:17

Може ли тези, които са били при Зюлейха да кажат колко сте давали, за да ви превежда на консултациите и след тях? И при нея там може ли да си готви човек?
А тук във форума някой прави ли фотошоп?

Мечта 14th August 2016 08:10

chikitaa, най-добре се свържи със Зюлейха. Има вайбър. Иначе е с газов котлон и да, ако искаш и можеш, не е проблем да си стотвиш.

andrew93 14th August 2016 20:28

Re
 
Maria-Maria свържи се с мен искам да те разпитам на лично

misss_fixxx 15th August 2016 18:11

Здравейте, каква е цената при Дилбер за първа ринопластика и колко време се чака за операция?

Maria -Maria 15th August 2016 18:49

Здравей, Andrew 93! Изключени са ти личните съобщения, остави ми някакъв e-mail или друго..

impossible is 0 16th August 2016 08:39

Имам час при Илхан за декември.Колкото повече минава време,толкова повече се страхувам.Притеснява ме болничния престой и това че няма да се разбирам с мед. персонала.Имам въпрос към оперираните-слага ли се катетър?Болезнено ли е?
Звуча като лигла,знам но имам страхотна фобия от болници!

dessi_999 16th August 2016 10:23

Здравейте на всички.Консултацията с доктор Дилбер ще бъде на 9 ти октомври.Поради многото ангажименти на лекаря , се отложи за тази дата.Моля всички записани да ми се обадят или да ми пишат, на тел 0896629990 за потвърждаване на часа.Също така и всички който искат да си вземат час ,нека ми пищат защото половината от часовете вече са раздадени.

mitkui 16th August 2016 21:17

impossible is 0 , нормално е да те хваща страх , все пак е операция . Болничният престой е кратък , само една нощ . При мен персоналът не говореше никакви чужди езици , но успявахме да се разберем , с жестове , с преводачи / google и т.н. / . Катетър не се слага , болки няма , или поне не
големи , дават ти и обезболяващи / които аз почти не съм пил / . Най-кофти от цялата операция са отоците , т.е. дискомфорта , който те предизвикват , както и спането под ъгъл . Ай , няма се пУашиш "копеУе" . :)))

anich4ka , как е ха/л/вата в Истанбул , как вървят консултациите ? :)

bubka81 16th August 2016 22:17

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 809743)
impossible is 0 , нормално е да те хваща страх , все пак е операция . Болничният престой е кратък , само една нощ . При мен персоналът не говореше никакви чужди езици , но успявахме да се разберем , с жестове , с преводачи / google и т.н. / . Катетър не се слага , болки няма , или поне не
големи , дават ти и обезболяващи / които аз почти не съм пил / . Най-кофти от цялата операция са отоците , т.е. дискомфорта , който те предизвикват , както и спането под ъгъл . Ай , няма се пУашиш "копеУе" . :)))

anich4ka , как е ха/л/вата в Истанбул , как вървят консултациите ? :)

Какво имаш в предвид с това спането под ъгъл :roll:

mitkui 17th August 2016 07:27

Първите 5-7 дни се спи облегнат на високи възглавници , общо взето си сгънат под 45 градуса .
Ето схема - \__ . :)

karrina 17th August 2016 10:10

Арника
 
Здравейте :)
Някой използвал ли е Арника след операцията за по-бързо възстановяване от отоците и с каква потенция? Четох в разни чужди форуми че лекарите едва ли не задължително предписват Арника Монтана за следоперативния период, но никъде не споменават колко „СН” е.
Ако има друго лекарство, което помага за по-бързото възстановяване и сте довполни от него ще е полезно да споделите :)

dessi_999 17th August 2016 15:54

Актуална информация за доктор Дилбер и за връзка с мен също може да посещавате и Българската фейсбук страница
Ринопластика Op. Dr. Muhammet Dilber
https://www.facebook.com/%D0%A0%D0%B...10087/?fref=ts

veronika.stoqnova.33 17th August 2016 21:21

Здравейте, бях ви писала за моя по-сложен случай, и мислех да се оперирам или при Илхан или при Дилбер но тъй като с тях кореспонденцията мис е оказа по-сложна, мисля да избера от други двама, който се заинтересуваха повече от моя случай. Някой има ли повече информация за Nazim Cerkez, и за Onur Erol (освен че е оперирал залятата с киселина англичанка). И двамата ми се струват много добри специалисти, по автобиографиите им, но лични мнения не мога да намеря. Някой може ли да каже малко информация за такситата в Истанбул и сайт с евтини хотели там. Можете ли да ми кажете в кой район живее Зюлейха, за да проверя на картата дали е близо до някой от тях.

yoube 18th August 2016 00:39

Тоя първия го изключи, ако си написала името му грешно де, защото трябва май да е с ş отзад не z. Знам че няма толкова много работа колкото останалите, лесно е да се уредиш на операция с него, защото няма толкова много желаещи. Което естествено не го прави лош хирург, не ме разбирай грешно, но трябва да има причина след толкова години практика да не е така известен. Не съм на 100 процента сигурен но в един от форумите мисля точно от него не бяха доволни. На теб ти предстои избор, препоръчвам ти да прочетеш всичко за него, едва ли е толкова много. Пиши тук ако съм бил прав, че съм над 80 процента сигурен.

bubka81 18th August 2016 02:09

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 809745)
Първите 5-7 дни се спи облегнат на високи възглавници , общо взето си сгънат под 45 градуса .
Ето схема - \__ . :)

Ужасен ужас :2009: ,а дали ще може да се спи поне на една страна дори и леко обърната,никак не мога да спя на гръб :2045:

Ellia 18th August 2016 11:43

Здравейте, вчера беше моята операция при Дилбер. Всичко мина много добре, нямам болки, само малко синини и отоци. При Зюлейха съм. Страшно добър човек, ако не беше тя, не знам как щях да се оправя. Като майка ни е. Резултата ще е видим по натам. Желая успех на всички останали :)

aliona 18th August 2016 12:06

Цитирай:

Първоначално написано от Ellia (Публикация 809767)
Здравейте, вчера беше моята операция при Дилбер. Всичко мина много добре, нямам болки, само малко синини и отоци. При Зюлейха съм. Страшно добър човек, ако не беше тя, не знам как щях да се оправя. Като майка ни е. Резултата ще е видим по натам. Желая успех на всички останали :)

Честито:good_luck:,бързо оздравяване и да си много доволна от резултата ;)

Ellia 18th August 2016 12:27

Цитирай:

Първоначално написано от veronika.stoqnova.33 (Публикация 809758)
Здравейте, бях ви писала за моя по-сложен случай, и мислех да се оперирам или при Илхан или при Дилбер но тъй като с тях кореспонденцията мис е оказа по-сложна, мисля да избера от други двама, който се заинтересуваха повече от моя случай. Някой има ли повече информация за Nazim Cerkez, и за Onur Erol (освен че е оперирал залятата с киселина англичанка). И двамата ми се струват много добри специалисти, по автобиографиите им, но лични мнения не мога да намеря. Някой може ли да каже малко информация за такситата в Истанбул и сайт с евтини хотели там. Можете ли да ми кажете в кой район живее Зюлейха, за да проверя на картата дали е близо до някой от тях.

Зюлейха се намира в Avcilar

Ellia 18th August 2016 12:30

Цитирай:

Първоначално написано от aliona (Публикация 809768)
Честито:good_luck:,бързо оздравяване и да си много доволна от резултата ;)

Благодаря :)
При теб какво стана? Срещна ли се с доктора?

aliona 19th August 2016 00:32

Цитирай:

Първоначално написано от Ellia (Публикация 809770)
Благодаря :)
При теб какво стана? Срещна ли се с доктора?

В петък пътувам за преглед :)

impossible is 0 19th August 2016 18:33

[QUOTE=mitkui;809743]impossible is 0 , нормално е да те хваща страх , все пак е операция . Болничният престой е кратък , само една нощ . При мен персоналът не говореше никакви чужди езици , но успявахме да се разберем , с жестове , с преводачи / google и т.н. / . Катетър не се слага , болки няма , или поне не
големи , дават ти и обезболяващи / които аз почти не съм пил / . Най-кофти от цялата операция са отоците , т.е. дискомфорта , който те предизвикват , както и спането под ъгъл . Ай , няма се пУашиш "копеУе" . :)))

Благодаря за куража!Нужен ми е!
Благодаря на всички които пишат тук!Рядко се среща такава добронамерена среда.

mitkui 19th August 2016 18:55

Цитирай:

Първоначално написано от bubka81 (Публикация 809760)
Ужасен ужас :2009: ,а дали ще може да се спи поне на една страна дори и леко обърната,никак не мога да спя на гръб :2045:

Амиии , не е желателно , а и не знам дали ще можеш , тъй като има опасност да се
удавиш в собствен "сос" . Имам предвид , че първите дни тече кръв и т.н. , освен това
всяка друга позиция ще я усещаш с носа си . Не е чак толкова страшно , просто се схващаш , аз успях да поледна изпънат на 6-7 ден .

Ellia 19th August 2016 20:04

Цитирай:

Първоначално написано от aliona (Публикация 809771)
В петък пътувам за преглед :)

Желая ти успех :2020:

bubka81 21st August 2016 00:24

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 809779)
Амиии , не е желателно , а и не знам дали ще можеш , тъй като има опасност да се
удавиш в собствен "сос" . Имам предвид , че първите дни тече кръв и т.н. , освен това
всяка друга позиция ще я усещаш с носа си . Не е чак толкова страшно , просто се схващаш , аз успях да поледна изпънат на 6-7 ден .

А след колко време можеш да дишаш през носа?На кой ден махат тампоните?То се е видяло,че ще се спи на гръб :2051: ,поне да може да се диша :2022:

anich4ka 21st August 2016 13:17

Здравейте!

Моята операция мина във вторник и днес ми е 5-ти ден. Малко остана от по-сериозните отоци-сега имам малко бузки :) все още съм с тръбички в нослето,но през тях може да си поемаш въздух,носът ти не е напълно запушен. Най-неприятното е това със стойката под ъгъл-заболява те целият гръб :D
Настрани просто няма как да се спи, за това съм категорична.
Аз чакам скоро да ми махнат разните лепенки и тръбички за да видя мялко от малко какво се е получило.

mitkui 21st August 2016 16:04

Ай честито . :) И на мен отоците ми слязоха в бузите и приличах на кученце . :)
Доволна ли си от резултата , от болницата , от доктор Илхан ? Колко часа продължи твоята операция ?

bubka81 21st August 2016 21:38

Цитирай:

Първоначално написано от anich4ka (Публикация 809787)
Здравейте!

Моята операция мина във вторник и днес ми е 5-ти ден. Малко остана от по-сериозните отоци-сега имам малко бузки :) все още съм с тръбички в нослето,но през тях може да си поемаш въздух,носът ти не е напълно запушен. Най-неприятното е това със стойката под ъгъл-заболява те целият гръб :D
Настрани просто няма как да се спи, за това съм категорична.
Аз чакам скоро да ми махнат разните лепенки и тръбички за да видя мялко от малко какво се е получило.

Много ти благодаря за инфото,някак си ме успокои,че може да се диша през носа.От това най мнг се притеснявах,как ще дишам,защото през устата въобще не мога да дишам...пробвала съм да видя колко ще издържа за да знам дали ще се справя след операцията,но на 10-та минута вече изпадам в паника и се задушавам,ако не си поема въздух през носа :1228: .Просто не съм свикнала да дишам през устата.Честито за нослето и да си го вириш със здраве :2003:

anich4ka 21st August 2016 21:40

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 809788)
Ай честито . :) И на мен отоците ми слязоха в бузите и приличах на кученце . :)
Доволна ли си от резултата , от болницата , от доктор Илхан ? Колко часа продължи твоята операция ?

Аз приличах на хамстер, хахахха.
Резултатът още не съм го видяла... лонгетата още си я нося, така че се надявам да не се разочаровам.
Иначе и двата пъти чаках по 5 часа-страшна лудница беше. Докторът се оправда с това, че точно тази седмица има пациенти от няколко държави... Аз обаче си мисля,че перманентно е така-пълно с чакащи.
Операцията ми беше 3 часа. В болницата повечето персонал не говореше английски,но се разбирахме :))) Постоянно идваха да ме проверяват след операцията и докторът дойде вечерта и сутринта. Една идея в повече ми е бързането при някои от консултациите, но се надявам да се харесам :D
Ти как се чувстваш вече и колко си доволен?

anich4ka 21st August 2016 21:45

Цитирай:

Първоначално написано от bubka81 (Публикация 809793)
Много ти благодаря за инфото,някак си ме успокои,че може да се диша през носа.От това най мнг се притеснявах,как ще дишам,защото през устата въобще не мога да дишам...пробвала съм да видя колко ще издържа за да знам дали ще се справя след операцията,но на 10-та минута вече изпадам в паника и се задушавам,ако не си поема въздух през носа :1228: .Просто не съм свикнала да дишам през устата.Честито за нослето и да си го вириш със здраве :2003:


Да, първите дни аз лично бих казала,че можеш да вдишваш,по-трудно е да издишаш. Първият ми спомен при излизане от операционната,след като ме събудиха е как дишам супер спокойно през носа (а аз преди това трудно го правех) и чак се панирах дали не трябва да го щетя :D

anich4ka 21st August 2016 22:24

Цитирай:

Първоначално написано от andrew93 (Публикация 809796)
Уникално добрия форум не ми предлага възможността да си включа съобщенията .. Maria-Maria : andreimitev93@gmail.com, ще ти кажа после номер по вайбър да те разпитам ако не ти е проблем. Просто наистина ми трябва помощта ти.

Много малоумно е направено... Кликни на "Бързи връзки" в синята лента най-отгоре на страницата и от там - "Редактирай опциите" и ще видиш опцията за позволяване на лични.

gabura7 22nd August 2016 11:00

Здравейте на всички, вчера се завърнах от Турция. Операцията ми беше на 11ти. при Емре Илхан. Операцията трая около 3 ч. Първите операции са по обяд, вторите следобяд. След операцията доктора дойде да ме види, както и на следващия ден преди да ме изпишат. Пренощувах в болницата, после имах една контрола за почистване на съсирена кръв от ноздрите на 4я ден, на следващата контрола на 7я ден доктора ми свали тръбичките и пластира, както и няколко конци,почисти носа външно и вътрешно и го облепи с лепенки. Следваше още една контрола на 9я ден , на която свали лепенките и останалите конци, почисти и пак го облепи. Та сега съм си вкъщи с лепенките, които ще сваля в петък. Спи се с вдигната глава на 2, 3 възглавници. След операцията дишах прекрасно цялата нощ през носа, въпреки тръбичките, но после почна да ми се позапушва носа и накрая преди да ги махне поне 2 вечери дишах през устата. Е, малко въздух е минавал и през носа, но основното беше през устата. На 10я ден се прибрах в България. Резултата, доколкото мога да видя, ми харесва много.
Най -трудното са отоците и храненето после. Но минава.

mitkui 22nd August 2016 12:18

Цитирай:

Първоначално написано от anich4ka (Публикация 809794)
Аз приличах на хамстер, хахахха.
Резултатът още не съм го видяла... лонгетата още си я нося, така че се надявам да не се разочаровам.
Иначе и двата пъти чаках по 5 часа-страшна лудница беше. Докторът се оправда с това, че точно тази седмица има пациенти от няколко държави... Аз обаче си мисля,че перманентно е така-пълно с чакащи.
Операцията ми беше 3 часа. В болницата повечето персонал не говореше английски,но се разбирахме :))) Постоянно идваха да ме проверяват след операцията и докторът дойде вечерта и сутринта. Една идея в повече ми е бързането при някои от консултациите, но се надявам да се харесам :D
Ти как се чувстваш вече и колко си доволен?

Благодаря , добре се чувствам . Носът ми е още твърд донякъде , обаче взе да придобива вид и някой части леко поомекнаха .Имам и едни конци още , които малко ме дразнят . Дишам еднакво и с двете ноздри . Много съм доволен , радвам се , че избрах д-р Илхан .
Интересно , доста дълга операция ще да е била твоята . Тези 3 часа от влизането в операционната ли ги броиш ? Чистото оперативно време , което пише на епикризата при мен е 1ч . и 50 мин . Иначе аз влязох в 17:30 и излязох в 20 : 30 от упойката . Айде пиши , като ти махнат тръбичките и пластмасата .
Направо пусни снимка ;)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:39.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.