Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

rimi 7th June 2013 09:47

Диляна хайде успех и всичко да е наред При мен нещата вървят май към следваща операция този проблем не виждам как ще се оправи иначе

rimi 7th June 2013 11:44

От автогарата в Истанбул мога ли да си хвана метро в посока централната част В предните постове Кери беше писал че метрото минава през автогарата лесно ли се стига до спирката на метрото защото май е много голяма тяхната автогара

zara_6666 7th June 2013 17:36

Rimi,само като чета колко пари си пръснала и лошо ми става!За операция,хотел,преводач и т.н.а последния направо се чудя какво толкова е направил за 300 евро...да не е бъркал бетон случаѝно!?Много се ядосвам на такива хора,като видят,че някоѝ е на зор и ако има как ще му вземат и гащите.Глад мори народа!!!А Енчев върна ли ти поне парите или мисли да оправи с тях устните на Теди Велинова или вече ги е дал за реклама за да гледаме неговия"чок симетричен сурат" из цял Пловдив

Pufpaf 7th June 2013 18:29

Ай стига ве, 300 евра и то само за самата консултация ли, ама то и за цял ден са много пари това. Като, че нарочно ако разберат, че отивате за такава операция и ще плащате много пари и те явно знаят това и си викат тея ще имат пари, я да го обруля стабилно. Аз така си ги обяснявам нещата, освен ако това не са нормалните тарифи !
Този ако трябва да го наемеш за всичките посещение и покрай операцията и то отидоха още толкова пари колкото ще дадеш за самата операцията егаси !

rimi 7th June 2013 20:06

И този човек е от тези българските турци ама голям мародер излезе наистина 300 евро взе за 1 час консултация и на другия ден за да ни разхожда и да ни показва забележителности искаше още 200 но се почувства неудобно и поиска само 100 Ами то цял ден и ядене и пиене му поехме аз ако бях нямаше да взема повече нищо

zara_6666 7th June 2013 21:19

Еееее...голяма далавера 300 евро+100+ядене и пиене на корем.Ужас!Много ли ги търсят такива кожодери брее...

klarisina 7th June 2013 21:26

С турците е въпрос на пазарлък, но Рими е такова мило същество, че едва ли е направила и бегъл опит да се спазари. Предполагам, ако се е пазарила сумата за превода е щяла да бъде макс 50 евра

Pufpaf 7th June 2013 21:42

Не знам какво да кажа, то явно някой като усети добрината на някой човек, а те все са по мекушави и ако е някой безскрупулен може да се впие, като пиявица и да смуче ли да смуче. Не случайно добрите хора страдат най много, а то е видно каква душичка е rimi, дано лошият и късмет да е до тук и сега съдбата да и върне за всичките лоши моменти. Този човек просто се е самозабравил, това е прекалено, аз никога не бих препоръчал толкова алчен преводач.

rimi 7th June 2013 22:20

Много сте готини всички аз от край време съм си все такава той за това моя мъж не ме пуска да се оправям с нищо вече, че такива ги забърквам после той ми сърба попарите и ходи след мен да ми оправя глупостите, защото това беше пак организирано от мен. Така и не се научих да се справям в съвременния свят направо не знам как се оправям с три деца въпреки че нямам никакъв авторитет и пред тях.

rimi 7th June 2013 22:33

Сега като отида пак незнам вече какво ще ми казват. Според мен работата е към следваща операция защото проблема там горе на коста си седи има си хлътнало и стои гадно. Слава богу другите неща са наред но с този проблем не мога да се примиря. Ще ви държа в течение за моите перипетии. Дано поне да излязат точни и да не ни взимат повече пари че това мойто започна да се превръща в издевателство върху цялото ми семейство. И все пак добре, че сте вие тук в този форум голяма подкрепа получавам от вас всички сте много готини хора.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:48.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.