Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   уголемяванве на устните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8222)

danas 5th April 2009 16:46

а, ми ти си длъжен да се интересуваш,какво ти слага и как се казва,и да си получиш съответния отговор.Те лекарите може да си те работят,както си искат ако не си заинтересуван достатъчно.

apoklistika 5th April 2009 19:45

Дани, то вярно, че си длъжен за самия себе си да се интересуваш, ама вече малко натам клони, че едва ли не си длъжен да знаеш колкото един пластичен хирург, за да си сигурен какво ти правят.Веднага ми изниква в главата примера за бразилски гел, нямам спомен кой доктор го слагаше, но така и не даде обяснение на нито една пациентка какво аджеба му е съдържанието на тоя бразилски гел :1246:

danas 5th April 2009 20:23

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
Дани, то вярно, че си длъжен за самия себе си да се интересуваш, ама вече малко натам клони, че едва ли не си длъжен да знаеш колкото един пластичен хирург, за да си сигурен какво ти правят.Веднага ми изниква в главата примера за бразилски гел, нямам спомен кой доктор го слагаше, но така и не даде обяснение на нито една пациентка какво аджеба му е съдържанието на тоя бразилски гел :1246:

Много си права,затова казах,че трябва да се интересуваш много,надушат ли те,че си будала и нищо не разбираш спукана ти е работата.Така стоят нещата,колкото и жалко да звучи.
Аз съм толкова нахална,като си правя нещо,че имам чуството че ще ме изгонят чак от кабинета,питам разпитвам докато не съм сигурна,и пак ми се случва да ме прецакат.

gwendoline 5th April 2009 20:28

Цитирай:

Първоначално написано от DANIS
имам чуството че ще ме изгонят чак от кабинета,питам разпитвам докато не съм сигурна....

:girl_haha: Същата работа съм и аз...То са първо въпроси, после монолози, оттам диалози, после дискусии, накрая спорове ...(евентуално :wink: )Но зорко следя дали док няма да се измъкне даже за няколко секунди от кабинета уж по работа и секретарката му да го викне "спешно" след малко... :girl_haha: Знам, че това случи ли ми се... начи съм прекалила... :idea: :lol:

demili 1 5th April 2009 20:33

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
Дани, то вярно, че си длъжен за самия себе си да се интересуваш, ама вече малко натам клони, че едва ли не си длъжен да знаеш колкото един пластичен хирург, за да си сигурен какво ти правят.Веднага ми изниква в главата примера за бразилски гел, нямам спомен кой доктор го слагаше, но така и не даде обяснение на нито една пациентка какво аджеба му е съдържанието на тоя бразилски гел :1246:

Бразилски гел = силикон

apoklistika 5th April 2009 20:46

Не е силикон, а хидрогел, ама това не го знам от отговора на въпросния доктор към някоя пациентка, а от потребителка тук, на която работата й е такава, че да разбира от филъри.

demili 1 5th April 2009 21:04

Бояджиев така казал на една пациентка ( че е силикон ).

apoklistika 5th April 2009 21:22

Странно, тук Диастема е писала, че е хидрогел, доколкото си спомням и Мена беше споменавала същото... а има и потребителка, която е видяла някакъв сертификат, даден й от Николай Георгиев... ама най- показателно ми е това, че пишат, че е резорбируем... ако е така, със сигурност не е силикон... :roll:

aniK 5th April 2009 21:36

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
... ама най- показателно ми е това, че пишат, че е резорбируем...

Една позната спомена, че е слагала при Н.Георгиев и ефекта бил за ок.3-4 месеца. Не я разпитвах подробности, но явно наистина е резорбируем.

sisiapostolova 5th April 2009 22:02

мойте устни доста спаднаха , дори до старото състояние , и незнам ко да правя .Много съм нещастна ! :2021:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:44.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.