Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   уголемяванве на устните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8222)

miss_iv 23rd April 2009 00:48

Ужас... :shock: ами то аз за сега само се лутам. Знам със сигурност, че за сега приключих с хиалуроновата киселина, защото за 7 месеца 3 пъти си сложих. Уж се натрупва ... ама при мен ефекта го няма след 2-3 седмици, до месец. По едно време се бях навила на Пермалип, но после гледах едно клипче в youtube - как се поставят и т.н. и се отказах и от това. :x и сега това ми хрумна последно, ама .... за сега още е само идея. :roll:

gwendoline 23rd April 2009 07:57

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
Незнам с какво и как беше правено това момиче (определено не беше ХК) :roll: :roll: , но изглеждаше МНОООООГО ЗЛЕ ! :sick: :sick:

Може би е била с липофилинг - при него има огромни отоци първите две седмици - неприятното е, че няколко дни след процедурата те викат на контролен и няма начин да не отидеш. Аз си крих устата с кърпичка като ходих. Не изглежда добре, но... само почакай да видиш резултата след това :wink: :cool: И е постоянен ефекта....така че Анче - не бързайте да си правите такива изводи...Понякога си заслужавачовек да е за няколко дни "грозното патенце" :wink: :cool:

i_ani 23rd April 2009 08:22

Въпросната мацка , изобщо не ми излеждаше на оточна...
Е не мога да опиша какво точно представлява устата и....., но ми приличаше на "оная работа" на 90 годишна бабка ...
Супер отпусната , пихтиеста и обезформена :P
Не , че съм виждала половите органи на възрастна жена , но точно това си помислих , като и видях джуките :roll: :oops: :oops: :? :o

danas 23rd April 2009 09:11

може момичето наистина да е имала отоци още,нормално е да не изглежда добре.
скоро след процедура едва ли някой изглежда страхотно.

Babri 23rd April 2009 09:17

Цитирай:

Първоначално написано от DANIS
може момичето наистина да е имала отоци още,нормално е да не изглежда добре.
скоро след процедура едва ли някой изглежда страхотно.

:2043:

gwendoline 23rd April 2009 09:19

Цитирай:

Първоначално написано от Babri
Цитирай:

Първоначално написано от DANIS
може момичето наистина да е имала отоци още,нормално е да не изглежда добре.
скоро след процедура едва ли някой изглежда страхотно.

:2043:

Ох...човек трябва да е подготвен за тая гледка - иначе... може да откачи през това време... Хубаво е да се видят снимки и да се прецени, за да няма излишен стрес после... :idea:

Babri 23rd April 2009 09:26

Така е,Гуен,в началото наистина устните изглеждат огромни и след липофилинг и след силикон.И е нужно време и търпение те да се оформят и да придобият приятен вид :P

Марулка 23rd April 2009 09:27

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Ох...човек трябва да е подготвен за тая гледка - иначе...

Като посланика на Конго викаш............. :2045: :girl_haha:
Аз още съм живичка......след такава гледка....... :2038: но пък сега това са най-чувствените и секси устни на земята.........ИСКАМ ДА ги ЗАХАПЯ............ :1242: :1224:

danas 23rd April 2009 09:31

дааа гледката не е привлекателна след процедурата,но хич не ми е пукало ми дааа ходя си със самучуствие за какво да се крия,гледат ме като екзотично животно :lol: :shock: голям праз.
Дори след няколко часа нещата се подобряват :wink:

gwendoline 23rd April 2009 09:33

Цитирай:

Първоначално написано от Марулка
Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Ох...човек трябва да е подготвен за тая гледка - иначе...

Като посланика на Конго викаш............. :2045: :girl_haha:
Аз още съм живичка......след такава гледка....... :2038: но пък сега това са най-чувствените и секси устни на земята.........ИСКАМ ДА ги ЗАХАПЯ............ :1242: :1224:

Хахаха...много смешно отстрани, а... :2001: :biggrin: Дорчо така говори сега, ама като исках да се видим - няколко месеца си търси повод да не ме вижда, за да не й дойда на срещата с обърнатите джуки :biggrin: Изчака ме да е очовеча лисичката сладка и ...нормално, де :1219: Пак беше много мил жеста, че не припадна като ме видя на другия ден в клиниката, след процедурата точно :2020: :2024:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:20.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.