Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   уголемяванве на устните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8222)

danas 5th April 2009 16:46

а, ми ти си длъжен да се интересуваш,какво ти слага и как се казва,и да си получиш съответния отговор.Те лекарите може да си те работят,както си искат ако не си заинтересуван достатъчно.

apoklistika 5th April 2009 19:45

Дани, то вярно, че си длъжен за самия себе си да се интересуваш, ама вече малко натам клони, че едва ли не си длъжен да знаеш колкото един пластичен хирург, за да си сигурен какво ти правят.Веднага ми изниква в главата примера за бразилски гел, нямам спомен кой доктор го слагаше, но така и не даде обяснение на нито една пациентка какво аджеба му е съдържанието на тоя бразилски гел :1246:

danas 5th April 2009 20:23

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
Дани, то вярно, че си длъжен за самия себе си да се интересуваш, ама вече малко натам клони, че едва ли не си длъжен да знаеш колкото един пластичен хирург, за да си сигурен какво ти правят.Веднага ми изниква в главата примера за бразилски гел, нямам спомен кой доктор го слагаше, но така и не даде обяснение на нито една пациентка какво аджеба му е съдържанието на тоя бразилски гел :1246:

Много си права,затова казах,че трябва да се интересуваш много,надушат ли те,че си будала и нищо не разбираш спукана ти е работата.Така стоят нещата,колкото и жалко да звучи.
Аз съм толкова нахална,като си правя нещо,че имам чуството че ще ме изгонят чак от кабинета,питам разпитвам докато не съм сигурна,и пак ми се случва да ме прецакат.

gwendoline 5th April 2009 20:28

Цитирай:

Първоначално написано от DANIS
имам чуството че ще ме изгонят чак от кабинета,питам разпитвам докато не съм сигурна....

:girl_haha: Същата работа съм и аз...То са първо въпроси, после монолози, оттам диалози, после дискусии, накрая спорове ...(евентуално :wink: )Но зорко следя дали док няма да се измъкне даже за няколко секунди от кабинета уж по работа и секретарката му да го викне "спешно" след малко... :girl_haha: Знам, че това случи ли ми се... начи съм прекалила... :idea: :lol:

demili 1 5th April 2009 20:33

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
Дани, то вярно, че си длъжен за самия себе си да се интересуваш, ама вече малко натам клони, че едва ли не си длъжен да знаеш колкото един пластичен хирург, за да си сигурен какво ти правят.Веднага ми изниква в главата примера за бразилски гел, нямам спомен кой доктор го слагаше, но така и не даде обяснение на нито една пациентка какво аджеба му е съдържанието на тоя бразилски гел :1246:

Бразилски гел = силикон

apoklistika 5th April 2009 20:46

Не е силикон, а хидрогел, ама това не го знам от отговора на въпросния доктор към някоя пациентка, а от потребителка тук, на която работата й е такава, че да разбира от филъри.

demili 1 5th April 2009 21:04

Бояджиев така казал на една пациентка ( че е силикон ).

apoklistika 5th April 2009 21:22

Странно, тук Диастема е писала, че е хидрогел, доколкото си спомням и Мена беше споменавала същото... а има и потребителка, която е видяла някакъв сертификат, даден й от Николай Георгиев... ама най- показателно ми е това, че пишат, че е резорбируем... ако е така, със сигурност не е силикон... :roll:

aniK 5th April 2009 21:36

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
... ама най- показателно ми е това, че пишат, че е резорбируем...

Една позната спомена, че е слагала при Н.Георгиев и ефекта бил за ок.3-4 месеца. Не я разпитвах подробности, но явно наистина е резорбируем.

sisiapostolova 5th April 2009 22:02

мойте устни доста спаднаха , дори до старото състояние , и незнам ко да правя .Много съм нещастна ! :2021:

yoli 5th April 2009 22:06

Как са спаднали Сиси :shock:
Нали ти е слагал силикон :?:
Толкова бързо да спадне не истина направо :2014:

sisiapostolova 5th April 2009 22:09

те баха мнгоо подути от маниполацията , и сега спаднаха , и не са големки както преди! :2021:

yoli 5th April 2009 22:25

А това е друго :lol: То ясно че няма да си ти като след манипулацията,но трябва да има разлика и тя да си личи :wink:

sisiapostolova 5th April 2009 23:03

няма разлика :twisted:

Mena 5th April 2009 23:20

Сиси, попитай все пак в петък д-р Рачев какво ти е инжектирал.

apoklistika 5th April 2009 23:33

Ами хубу де, нали именно той слагаше силикон на някокло пъти, за да има време да се образува съединителна тъкан около капките... тоест очаквай (ако е силикон), резултата да се види след известно време.

sisiapostolova 5th April 2009 23:52

Дано Апо и аз това си помислих но такива бяха хубави след операцията , че сега ме е яд зверски!

danas 6th April 2009 09:20

Спокойно бе Сиска,нормално е да спаднат това е силикон но не означава,че с 1мл.ще си като "Мара",и при мен така стана,след процедурата ми бяха доста големи,след това си спаднаха но пак си личи.
Близо вече 10 месеца,нямам промени в устните,ното имам образувана съединителна тъкан около капките.
А на моите тънки устни док.ми сложи 2,5 мл.наведнъж.
Сега ще му се обадя да разбера кога ще слагаме още :wink:

danas 6th April 2009 09:24

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:

Първоначално написано от DANIS
имам чуството че ще ме изгонят чак от кабинета,питам разпитвам докато не съм сигурна....

:girl_haha: Същата работа съм и аз...То са първо въпроси, после монолози, оттам диалози, после дискусии, накрая спорове ...(евентуално :wink: )Но зорко следя дали док няма да се измъкне даже за няколко секунди от кабинета уж по работа и секретарката му да го викне "спешно" след малко... :girl_haha: Знам, че това случи ли ми се... начи съм прекалила... :idea: :lol:

:girl_haha: представи си ако идем двете на консултация при док. :2055: е тогава,ще се грумне направо :2040: няма да бяга :lol:

danas 6th April 2009 09:24

Цитирай:

Първоначално написано от DANIS
Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:

Първоначално написано от DANIS
имам чуството че ще ме изгонят чак от кабинета,питам разпитвам докато не съм сигурна....

:girl_haha: Същата работа съм и аз...То са първо въпроси, после монолози, оттам диалози, после дискусии, накрая спорове ...(евентуално :wink: )Но зорко следя дали док няма да се измъкне даже за няколко секунди от кабинета уж по работа и секретарката му да го викне "спешно" след малко... :girl_haha: Знам, че това случи ли ми се... начи съм прекалила... :idea: :lol:

:girl_haha: представи си ако идем двете на консултация при док. :2055: е тогава,ще се гръмне направо :2040: няма да бяга :lol:


sisiapostolova 6th April 2009 10:58

Данис ако искаш ще отидем бе .само малко да стикна с цицките и отиваме , аз сега имам вече шофьор! :yako:

danas 8th April 2009 20:17

Днес си сложих още 2,5мл.силикон в устните,сега съм малко подута,но ще се оправи :D

sisiapostolova 8th April 2009 20:30

Данис браво мила , не се обади да ходим заедно !!

Мен Рачев ми иска 450 лв за 1 сс!!!

danas 9th April 2009 08:05

Цитирай:

Първоначално написано от sisiapostolova
Данис браво мила , не се обади да ходим заедно !!

Мен Рачев ми иска 450 лв за 1 сс!!!

Споко бе Сиска пак ще идем заедно,то от един път не става,и сега да ти сложи силикон после пак ще искаш :wink:

danas 9th April 2009 08:05

Цитирай:

Първоначално написано от DANIS
Цитирай:

Първоначално написано от sisiapostolova
Данис браво мила , не се обади да ходим заедно !!

Мен Рачев ми иска 450 лв за 1 сс!!!

Споко бе Сиска пак ще идем заедно,то от един път не става,и сега да ти сложи силикон после пак ще искаш :wink:

а и на мен не ми пречи да ида за 3 път там :D

Francoise 9th April 2009 08:20

Някъде показала ли си снимки, Данис? Много искам да видя как са станали устните ти. :)

Mycka 22nd April 2009 10:45

Цитирай:

Първоначално написано от sisiapostolova

мммм чудно!харесват ми!поне сякаш не ми изглеждат като целунала котлон!
силикона ли е единствения,който е постоянен?не ми се ще болка и пари и накрая 8 месеца с устни...
но пък е хубаво като вариант да се видиш предватително,може пък да не се харесаш...

aniK 22nd April 2009 16:41

Муска, ама ти вЕрно си се засилила :shock:
Аз си имам свои джуки, но чета тук от любознателност :oops: Та, аз ако бях, първо бих си сложила филър (тези, дето след време може и нищо да не остане). Доколкото съм чела не боли, а ако не се харесаш, поне можеш да върнеш първоначалния вид. Парите не са му чак толкова много, а риска е по-малък (това е фейса, все пак...)
Чувала съм за метод без поставяне/вкарване на нищо, а само леко цепване и обръщане на устната. Не знам дали някой го прави тук и дали е добър метод :?

miss_iv 22nd April 2009 22:48

Д-р Заякова практикува оперативно уголемяване на устните. Резултатът е постоянен. Аз се замислям точно това да си направя. :roll: Ще съм ви благодарна ако се включи някой, който е минал през това да сподели впечатления

i_ani 22nd April 2009 23:15

Вчера ходих до клиниката на д-р Заякова , за да си взема капарото за една операция и видях едно момиче което беше с устни явно правени при докторката..... :shock: :2044: е няма такъв кошмар :2044: ..........Устата и беше толкова грозна , отвратителна и отблъскваща..., а момичето със завидно самочувствие ......и се вижда , че се харесва :o Ужас ! Не съм очаквала от Заякова , чак такава гавра........Казвам го , защото си личеше , че мацката е постояна "клиентка".......
Сега не се учудвам , че три дена , след като ми сложи ХК в устните , отидах и я попитах , не може ли да се махне това чудо :evil: ...., тя ми отговори , че устните ми са много хубави и се чудела какъв е проблема.
Слава на бога :bowdowl: , вече мина една година, откакто направих онази ГОЛЯМА ГРЕШКА ......и устните ми вече са много по-хубави.......Почти , както преди :)
Ако ще си правиш нещо :lips: , първо искай да видиш снимки :idea:
Незнам с какво и как беше правено това момиче (определено не беше ХК) :roll: :roll: , но изглеждаше МНОООООГО ЗЛЕ ! :sick: :sick:

miss_iv 23rd April 2009 00:48

Ужас... :shock: ами то аз за сега само се лутам. Знам със сигурност, че за сега приключих с хиалуроновата киселина, защото за 7 месеца 3 пъти си сложих. Уж се натрупва ... ама при мен ефекта го няма след 2-3 седмици, до месец. По едно време се бях навила на Пермалип, но после гледах едно клипче в youtube - как се поставят и т.н. и се отказах и от това. :x и сега това ми хрумна последно, ама .... за сега още е само идея. :roll:

gwendoline 23rd April 2009 07:57

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
Незнам с какво и как беше правено това момиче (определено не беше ХК) :roll: :roll: , но изглеждаше МНОООООГО ЗЛЕ ! :sick: :sick:

Може би е била с липофилинг - при него има огромни отоци първите две седмици - неприятното е, че няколко дни след процедурата те викат на контролен и няма начин да не отидеш. Аз си крих устата с кърпичка като ходих. Не изглежда добре, но... само почакай да видиш резултата след това :wink: :cool: И е постоянен ефекта....така че Анче - не бързайте да си правите такива изводи...Понякога си заслужавачовек да е за няколко дни "грозното патенце" :wink: :cool:

i_ani 23rd April 2009 08:22

Въпросната мацка , изобщо не ми излеждаше на оточна...
Е не мога да опиша какво точно представлява устата и....., но ми приличаше на "оная работа" на 90 годишна бабка ...
Супер отпусната , пихтиеста и обезформена :P
Не , че съм виждала половите органи на възрастна жена , но точно това си помислих , като и видях джуките :roll: :oops: :oops: :? :o

danas 23rd April 2009 09:11

може момичето наистина да е имала отоци още,нормално е да не изглежда добре.
скоро след процедура едва ли някой изглежда страхотно.

Babri 23rd April 2009 09:17

Цитирай:

Първоначално написано от DANIS
може момичето наистина да е имала отоци още,нормално е да не изглежда добре.
скоро след процедура едва ли някой изглежда страхотно.

:2043:

gwendoline 23rd April 2009 09:19

Цитирай:

Първоначално написано от Babri
Цитирай:

Първоначално написано от DANIS
може момичето наистина да е имала отоци още,нормално е да не изглежда добре.
скоро след процедура едва ли някой изглежда страхотно.

:2043:

Ох...човек трябва да е подготвен за тая гледка - иначе... може да откачи през това време... Хубаво е да се видят снимки и да се прецени, за да няма излишен стрес после... :idea:

Babri 23rd April 2009 09:26

Така е,Гуен,в началото наистина устните изглеждат огромни и след липофилинг и след силикон.И е нужно време и търпение те да се оформят и да придобият приятен вид :P

Марулка 23rd April 2009 09:27

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Ох...човек трябва да е подготвен за тая гледка - иначе...

Като посланика на Конго викаш............. :2045: :girl_haha:
Аз още съм живичка......след такава гледка....... :2038: но пък сега това са най-чувствените и секси устни на земята.........ИСКАМ ДА ги ЗАХАПЯ............ :1242: :1224:

danas 23rd April 2009 09:31

дааа гледката не е привлекателна след процедурата,но хич не ми е пукало ми дааа ходя си със самучуствие за какво да се крия,гледат ме като екзотично животно :lol: :shock: голям праз.
Дори след няколко часа нещата се подобряват :wink:

gwendoline 23rd April 2009 09:33

Цитирай:

Първоначално написано от Марулка
Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Ох...човек трябва да е подготвен за тая гледка - иначе...

Като посланика на Конго викаш............. :2045: :girl_haha:
Аз още съм живичка......след такава гледка....... :2038: но пък сега това са най-чувствените и секси устни на земята.........ИСКАМ ДА ги ЗАХАПЯ............ :1242: :1224:

Хахаха...много смешно отстрани, а... :2001: :biggrin: Дорчо така говори сега, ама като исках да се видим - няколко месеца си търси повод да не ме вижда, за да не й дойда на срещата с обърнатите джуки :biggrin: Изчака ме да е очовеча лисичката сладка и ...нормално, де :1219: Пак беше много мил жеста, че не припадна като ме видя на другия ден в клиниката, след процедурата точно :2020: :2024:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:53.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.