Виж само едно мнение
  #61  
Стар 13th July 2014, 21:04
lady25 lady25 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от redemption Виж мнението
Извинявайте ,че се намесвам, но Аз имам същият проблем , но със жена си! ако трябва да опиша проблема -copy paste на писмото на cristall...- някой патил да даде съвет на какво се дължи това и как да постъпя? рових се във форумите и за моя изненада срещам по-често такъв проблем с мъже....
Не, че съм някакъв експерт, но имам връзка от 5 години и няколко пъти се е случвало някой от нас да загуби желание за интимност. Причините според мен са 2.

Едната е чисто физическа и се нарича скука. Ако всеки път правите едни и същи неща по едно и също време и по един и същ начин няма как да не сте си омръзнали. Разнообразете нещата и страстта ще се върне.

Другата е психическа и е доста по- сложна, както за откриване, така и за премахване. Повечето мъже рядко имат този проблем, но мисля, че при жените се среща много често. Жената може да се чувства напрегната, наранена , унижена, недооценена, пренебрегната и какво ли още не и дори да не го осъзнава, но това със сигурност води и до липса на сексуално желание. Както всички знаем мъжете обичат с очите, жените с ума си. Ако с жена ти по някакъв начин сте загубили връзката помежду си, не си споделяте, не помагаш в ежедневните неща, не се интересуваш достатъчно от емоционалното и състояние и какво ли още не е напълно възможно тя да е загубила всякакъв интерес към теб. Това също лесно може да се оправи, но ще са необходими доста и постоянни усилия от твоя страна. Спомни си как е било в началото на връзката ви и не пропускай да правиш онези малки неща , които правят всички влюбени. Ухажвай я, подари и цветя, организирай нещо романтично само за вас двамата, поговорете си непринудено и не забравяй, че ако не го правиш с желание и ентусиазъм тя ще усети и усилията ти няма да имат никакъв ефект! Успех!
Отговори с цитат