Виж само едно мнение
  #65  
Стар 26th July 2014, 20:48
Аватара на Little Blue Dress
Little Blue Dress Little Blue Dress не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 32
По подразбиране

Titi и Шоки...изобщо не сте ме разбрали.
Но, всъщност, това би било проблем за вас, не за мен.
Шоки, за теб да е готов да опитва различни храни и да е любител на пикантка храна, означава да се налупа с лук, така ли? Ми...в грешка си. Да се "налупа" човек с лук, чесън, люти чушки, или каквото и да е...не е "експрериментиране" с храна.

Да експрериментираш с храната е същото като да експериментираш с всяко друго нещо в живота - трябва да си отворен към нови неща. Обичам мъже, които готвят - такива, които отделят време за приготвянето на хубава храна и обръщат внимание на детайлите, до самото сервиране на храната. Обичам и такива, които изпитват удоволствие от вкуса на храната...а това, Шоки, повярвай ми е далеч от "лупане"...на лук, чесън или каквото и да е.
Не обичам мъже, които сядат на масата колкото да оплюскат една манджа, и толкова...нито такива, които чокат по чинията с върха на вилицата и се мусят, или пък които ти обясняват колко са лоши токсините от месото. Еми...не ме кефят, няма как да ме задоволят и сексуално.
По същия начин обичам мъже, които танцуват с чувство, обичам и такива, които обичат морето...които се потапят във водата с удоволствие и т.н. Съжалявам жените, които не разбират всичко това...
Отговори с цитат