Виж само едно мнение
  #1717  
Стар 6th March 2021, 22:47
Xyrem Xyrem не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2020
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evi07 Виж мнението
Наистина ти съчувствам, преживяването ти звучи ужасно. Дано в Турция успеят да се оправят нещата. На мен това ще ми е първа операция и се надявам Йорданов да се справи добре и да не нанесе никакви поражения на дишането ми. Поне малко се успокоих, че твоята първа операция не е била при него. Всеки сам си поема риска и честно казано аз съм готова да рискувам. Моят случай е много често срещан дефект и предполагам, че няма да представлява голяма трудност за доктора. Има хора с мнооого особени и големи дефекти, които определено биха затруднили нашите лекари и могат да станат големи фалове, но при мен се касае за една гърбица... ако нея не може да махне, не знам какво може, нали това му е работата уж...:/
Абсолютно по същия начин разсъждавах и аз.Трябваше да оправи две сраствания от предходната операция и да сложи пластини.Процедурата е толкова елементарна,че реших че е невъзможно да сгафи.Не само,че сгафи, но и сътвори такава касапщина че още не ми го побира ума как е успял.На томографията и риноскопията изглежда като дялано с кухненски нож,ампутира ми конхите,осакати ме за цял живот,съсипа здравето ми,и ме направи 101% инвалид.Сега нямам живот само вегетирам.Изгубих парите,си,бизнеса си, социалните контакти, съпругата си,и съм в 9тия кръг на ада по 24ч,от които ако спя един,два е цяло чудо,от стрес дори зъбите ми испадаха.Този шарлатани,изрод и убиец е само и единствено за едно място,в доживотна килия.Да ме беше убил още в операционната,не да умирам бавно и болезнено всеки ден,и близките ми да се съсипват от мъка.Не ми пука на колко хора е помогнал и дали има такива изобщо защото се съмнявам,но както Бог е казал добрата постъпка не заличава лошата, само заради това което ми стори не трябва да оперира и да се докосва до пациенти никога,само затвор и нищо друго.Бог да го накаже,дано се озове в ада, в който ме постави.Ха сега замисли се пак дали искаш да рискуваш с тоя психар убиец,вярвай ми,че и 1% шанс ако има да те направи като мен риска не си струва, не знаеш какво е да изгубиш всичко и да предпочиташ да си мъртъв.Дано не сглупиш да му се оставиш в ръцете... дано!

Последно редактирано от Xyrem : 6th March 2021 на 22:49
Отговори с цитат