Тема: ФИЛЪРИ
Виж само едно мнение
  #25  
Стар 4th June 2013, 14:09
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Сега ще ви изненадам с това, че освен pufpaf плямпащият досадник , мога да бъда и pufpaf полезният ! Това някои може и да го знаят, но за тези, които не го знаят ще е полезна информация. Покрай фитнеса се интересувам и от хранителни добавки и знам, че ХК приемана, като добавка е отлична за смазване на ставите, тя задържа водата, но също така от няколко години, вече се произвежда и по нов патентован метод "injuv" при което ХК достига в максимално дълбоко до тъканите и вече дава ефект върху кожата и влагата в нея.

Като се рових в нета и то много ровене да търся най добрата марка и продукт ХК съм запомнил мнения на жени, като една от тях споделяше, че като пиела ХК като добавка, ефекта от филърите и се запазвал по дълго с месеци, а друга споделяше, че без да си е слагала филъри устните и станали по изпълнени, когато приемала тази добавка. Не очаквайте обаче, че като пиете ХК и устните ще ви набъбнат като с филъри, но някои усещат осезаем ефект, трябва да се пие повече вода.
Това е което исках да ви кажа, ако приемате ХК като хран. добавка ще си удължите ефекта от филърито и най важното пийте достатъчно вода, всяко едно дехидратиране ще ви дърпа течности от тъканите и ефекта на филърито ще е по краткотраен. Още не съм я пробвал ХК но ще я изпробвам, защото и за ставите ще ми помага и за кожата.

Ще завърша с това, че вчера доста се посмяха, ама от сърце , просто се опитах да си представя цялата случка и много смях Не знам Нелка с какви обувки ходи, но е добре да се ориентира към маратонките с тях се тича най добре , но дори и с тях шансовете са ти минимални, защото аз тичам много бързо
Инак сериозно добре, че сподели тази история, защото ако не беше, то при всеки налитащ мъж, щеше да си мислиш, че е pufpaf, a от този стрес ти нямаш нужда
Отговори с цитат