Виж само едно мнение
  #4252  
Стар 6th June 2017, 13:31
tanita tanita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от IceCream78 Виж мнението
Танита, би ли споделила какво реши - да се довериш на Тепавичарова въпреки опасенията, които имаш за възрастта й или направи и друга консултация. И ако все пак си избрала доцентката, мина ли операцията? Доволна ли си?
Здравейте, операцията мина, още не мога да се изкажа финално, при мен доста неща не се оказаха така, както при повечето момичета относно възстановителния период, в смисъл, минава по-тежко и бавно, с повече неприятни екстри. Това, което мога да кажа е, че отношението е неподходящо като за човек, който отива и доброволно дава една камара пари. От резултата е рано да се каже дали ще съм доволна, но мисля, че ще бъда, засега изглеждат добре (няма месец от операцията). Единствената ми забележка, но огромна, е липсата на всякаква грижа за психологическия комфорт на пациента, някакси си като в редова държавна болница, където те оставят на самотек и най-много да те овикат, ако решиш да питаш нещо. Е, може би при Комитски е по-добре, като наблюдавах неговите пациентки и неговото отношение. Аз обаче изкарах ужасни дни и нощи тревожейки се за различни неща, които ми се случваха по време на възстановяването, а колко просто щеше да е да има нормално човешко отношение и комуникация, и грижа за пациента.
Отговори с цитат