Виж само едно мнение
  #1338  
Стар 24th April 2018, 12:19
zozalina zozalina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 19
По подразбиране

Здравейте и от мен!Аз пък бих казала,че бързо се реших,при мен пък проблема бяха парите. Даже бих казала малко през глава се хвърлих...само снимки съм разглеждала,не съм влизала във форумите.Моята беше преди 6 години,исках само и единствено премахване на гърбицата.И да бъда близо до доктора,защото бях с малко дете и нямах възможност да пътувам.Каквото му казах това направи,не изпитвах страх,трудното ми беше докато се реших да отида на консултация....от там нататък...само като си представех че няма да имам гърбицата,се успокоявах.Но сега след 6 години и постоянно четене във форумите и гледане на резултати на турските хирурзи се замислям за втора операция и малко ме е яд,че преди това не съм се поинтересувала достатъчно,но не съжалявам че се подложила на такава интервенция. Burattino как си?Кога ще е операцията и кой е доктора ако не е тайна? Josefine при теб как е положението? Четох ти постовете.Ето че и при известните и скъпи хирурзи има незадоволителни резултати.Замисляш ли се отново за корекция?

Последно редактирано от zozalina : 24th April 2018 на 12:30
Отговори с цитат