Виж само едно мнение
  #286  
Стар 29th April 2007, 13:27
lorrain lorrain не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 9
По подразбиране

КИРИЛИЗАТОР
да карам по същество..нова сам..за първи път влизам тук и то повече за да разбера отговорите на някои въпроси които ме интересуват...от сега да кажа-че аз явно не съм нормална,защото като чета тук колко се приготвяте за някаква интервенция и ми се завива свят..но то така и трябва,но ако бях чакала толкова сигурно щеше да ме хване шубето..сега ще ви кажа моя случай-винаги сам искала да да си направя 4-ри операции,които са ми били фикс идея..от 10 години насам..а смятайте-сега сам на 22от колко малка не се харесвам...с това сам ставала и сам лягала..както и да е...миналата седмица получих много голяма нервна криза и когато се съвзех реших че вече е крайно време да променя нещо в себе си..в петък се обадих на една позната да я питам за телефона на николай георгиев,защото знам принципно че той бил най-добрия и тя ми го даде...веднага му се обадих..той много любезно ми каза че прави консултации всеки ден(тва ми го приказваше докато правеше липосукция на бричове в момента)отначало се стреснах че си говори по тела докато прави липосукция,но после ми стана смешно,щото той си е професионалист и за него тва е ежедневие..както и да е..в понеделник отидох на консултация,за да видя за какво става въпрос..искам да ви кажа че всичко стана толкова бързо,че не разбрах какво се случва..видя ме-казах му че за сега искам само нос и цици..липосукцията после..говорихме супер набързо..той ми каза какви да си сложа-нито знаех какви импланти са най-добрите-нито сам му казвала какво да слага или как да ми изглежда носа..опитах се да му покажа,но той каза да не се притеснявам-че ще стане добре..и аз казах-ами добреказа че ще ми сложи ПИП 350 и аз казах ок(не че нещо ми говореше тва)на масичката му бяха наредени разни импланти-той ми покажа кои ще са моите и аз ги пипнах съвсем ей така за малко...дори не помня-мисля че бяха твърди леко и грапави..след това каза че не е свободен в близкия месец,но аз му се примолих нещо да измислим за по-рано..йои погледна и каза-ами единствения вариант е за утре-една пациентка се е разболяла,ама каза от днес за утре незнам дали ще си подготвена най-малко психически..аз помислих около 23 секунди и казах "ами давай за утре"и той ме записахах-сега ми стои тази ситуация абсурдно,но просто чувствах че трябва да го направя,защото аз принципно не мога да чакам...направих си веднага изследване на кръвта..не ми искаха снимка на гърдите-незнам защо...другите принципно искат ли-незнам..надявам се да ми кажете...отидох на следващия ден..орисуваха ме -поговорих си с елвира малко(жена му-мноо готина мацка)и казаха-айде на операция...всичко беше като няккав сан..много странно-толкова бързо...помня последно че се смеех като ненормална на масата операционната,щото ми показваха имплантите и ги разопаковаха и аз си представих как ще ми ги опаковат в мен..незнам нещо ме прихвана-аз малко не съм редовна явно :лол: ..а може би от страх-незнам..след някакъв много сладък сан ме събудина..изобщо не ме болеше-викам-а?кво става?но общо взето после почна да си ме понаболява...носът нито са момент не ме заболя до сега ,но гърдите направо ме побъркват..операцията беше във вторник,а сега е неделя,а ме боли почти по същия начин,знам че при всеки е индивидуално,но искам да попитам до кога е нормално и изобщо кога ще спрат тия режещи болки,които вече ми писнаха...под мускула ми са имплантите и незнам имам постоянно чувството че ще се спраска нещо..мноо тъпо..най-лошото е че с нищо не съм запозната..пак и от там нямат много време да ми обясняват,което е разбираемо защото има толкова чакащи,ако на всеки отделя по 3 часа,то кво ще стане..но въобще не съжалявам че отидох там..д-р Георгиев е много мил и всички там..ама не си падат много по обясненията..разбираемо е..достатъчно са заети,пък и не сикам да ги карам да се занимават с мен,за това искам да попитам как минава принципно при вас периода след операцията..после какво правите..мъжете ли се с нещо за стрий,щото е нормално като се опъне така кожата да се появят-и е по хубаво човек да се маже,но не знам дали може и най-важното дали може да се деформира наистина импланта,аз като знам как ме боли и как се стяга мускула незнам..до кога лежахте..аз много лежа и после ставането ми е ужасно..след няколко дена сам да ми махат гипса от носа-ще говоря малко пак и с тях,но искам да чуя и други мнения..полезно е вече разбираммного ми е притеснено е че едната малко зърното и бие в различна посока,но ме успокоиха от там че щяла да се намести..били се намествали сега..до два месеца щели да застанат доколото разбрах...за тва искам да питам при вас за колко време се наместиха и удовлетворява ли ви резултата..аз съм сигурна че ще съм доволна..тва е най-важното..но ще съм ви много благодарна да ми пообясните малко...и какво мога да правя от сега нататък и от какво трябва да се пазя,защото не ми е много ясно..ако някои ме удари или нещо може ли да се спука-за в бъдеще става въпрос..съжалявам за дългото и изпълнено с латиница писмо,но нямаше какблагодаря ви предварително...може да ви се струва тапа моята постъпка..може и така да е ..но просто сам много импулсивна..и като кажа нещо-край,хич не му мисля много
Отговори с цитат