Виж само едно мнение
  #43  
Стар 23rd April 2008, 07:47
savka savka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Plovdiv
Мнения: 12
По подразбиране Здравейте!

Моята операция за намаляване и повдигане на бюст мина преди около 15 дена. Сега се чувствам добре ,нося сутиена от триумф и с нетърпение чакам момента в който мога да сложа друг.
Аз се оперирах при доктор Енчев в гр.Пловдив и съм изключително доволна. Избрах него защото знаех от близки оперирани при него ,че е добър хирург. 2-3дена след операцията не се чувствах много добре ,но това се дължеже че организма ми още се чистеше от упойката ,неможех и да се храня защото повръщах.Но при всеки ее различно зависи от организма му как ще приеме упойката.
След 4-5 ден вече бях добре и можех да се върна към старото си ежедневие,но внимавам както и все още да не напрягам много ръцете и да не вдигам тежко. Без никакво притеснение бих препоръчала д-р Енчев на всеки затово се обедих в неговити способности,и едно че е добър като лекар но и отношението към пациента е винаги да го предразположи ,да не се страхува и да мисли само за това колко добре ще изглежда след това. А и екипа му е винаи до теб и се грижи за теб нон-стоп при престоя ти в клиниката. Бих казала на момичетата който искат да си повдигнат бюста ,че няма нищо страшно само ако си в подходящите ръце и се радвам че аз бях.Успех на всички!
Отговори с цитат