Виж само едно мнение
  #4  
Стар 14th September 2008, 14:12
midnight_lady midnight_lady не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Shumen
Мнения: 7
По подразбиране

Ами... на мен миналата година като почнаха да ми излизат си беше доста гадно, мажех с глупости и нищо не минаваше... направо се бях отчаяла и отидох на козметик (бях малко скептична), направи ми почистване и едни процедури, киселини някакви... те се правят пролет и есен, защото слънцето не е толкова силно и трябва да се мажеш със слънцезащитен крем фактор 40 е моя. И много ми помогна, сега лятото си ходех няколко пъти на почистване, сега пак сигурно ще отида да ми направи тези киселини - октомври, ноември някъде. Общо излиза над 100лв., само за киселините, а почистването е към 20лв. А сега последния път козметичката ми беше в отпуска и отидох при една друга и тя ми даде един лосион, които има антибиотици, но не са вредни, аз изрично я попитах, тъй като не съм много за антибиотиците, дори като съм болна в краен случай пия. Лосиона струва 4лв. и се слага сутрин и вечер, като си измиеш лицето и след това хидратиращ крем, действието му е много ефикасно, изгаря самата пъпка повърхностно. И държа да кажа, че съм много доволна Тъй като при мен е от хормоните и е повърхностен. Но все пак отиди на козметик, тя ще те огледа и ще прецени кое е най-доброто решение за твоя проблем и твоята кожа, все пак това е много индивидуално, кое ще ти помогне и кое не Успех
__________________
Това, което си пожелаваш, невинаги е онова, от което имаш нужда!
Отговори с цитат