Виж само едно мнение
  #2292  
Стар 2nd October 2014, 22:25
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
Е ако искаш да приличаш на нещо извън габаритно - тоест извън нормалните размери на физиката ти сложи си 500 куб. Тамън ще заприличаш на нещо извън габаритно и в усмех на хората които те виждат на вред. Тоест познати /мани ги- те ще знаят/ но иначе ще си проформа на ходеща силиконка, на която отдавна и е минало времето тип Фолкаджийка - тоест имаше мода която премина вече от години! И ще е смешно. Ама то човек си преценява сам за себе си де. Ай дано да ти върже на двеста пъти по!!!! Винаги съм казвала че винаги дадените промени трябва да са за добро и без излишна ВИДИМА намеса, щото просто иначе става смешно и гротеско като се прекали...ама доста хора прекаляват Тоест доста хора са ужасно заблудени относно корекциите и естествеността. След тях /доста нескопосани/ приличат на ужасни неща и ако се види преди и след доста хора ще кажат преди беше в пъти по-добре от колкото е това в което се превърна. Та помислете си какво точно искате за промяна......А и дали ще ми постнат сто неща от сорта фръц-пръц и на въпрреки: Не ме интересува дами. Живи и здрави да сте!
Сенчице...за съжаление отново ПОВЪРНА в ефир, миличко!Поредното дълбокомислено съждение роди тежко ударената ти главица, айде се спри, не ти ходи на високият ЕнТеЛеКт. И един чисто приятелски съвет - пий си редовно лекарствата, че вече взе да изтърваш положението и слабо се владееш))))
Отговори с цитат