Виж само едно мнение
  #283  
Стар 10th April 2007, 13:29
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране Re: Изборът на импланти

Цитирай:
Първоначално написано от Aset
От както ми поставиха импланти се чудя как става подборът им при марките, които не са като моите.
Обиколих много места за консултация, навсякъде ми определяха обем на око и чрез подръпване зърното на гърдата. Единствен д-р Е.Георгиев драсна нещо по мен и се консултира с компютъра си май. После попаднах там, където ме оперираха и за да изберем импланти ме разчертаха като географска карта. Всичко беше математика.
Сега от време на време се чудя - другите импланти избират ли се като се вземат много, много измервания, тези измервания нанасят ли се някъде и обема изчислява ли се или е преценка на хирурга?
Може би пък при мен не са го правили защото бях само за консултация, а не за кончателна поръчка на импланти.

Ето филмче как се прави изборът на импланти като моите - 15 мин. е , моля ако има нерви някой да го изгледа и да каже такова ли е положението и на другите места:
http://video.google.com/videoplay?do...49818097453472
някои може ли да каже от къде може да се свали тази програма показана във филмчето - Computer Assisted Implants Selectoin за да не си играем да търсим
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат