Виж само едно мнение
  #185  
Стар 12th January 2009, 11:28
ellenrives ellenrives не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 14
По подразбиране :)

Благодаря ти за отговора ... Просто вече незнам какво да правя ... вече имам възпаление на гърлото. Адски зачервено е и много ме боли едва говоря и преди малко дори след закуска само докато бръкнах с ръка и беше ужасноооооо адските болки. Вчера бях на фитнес и се изморих много бързо, но пък адски много се изпотих. Незнам ;( не намирам друг начинд а отслабна, знам че мога да спра не е трудно защото съм в началото но аз искамда бъда слаба. Все повече се надъхвам дори и започнах да спортувам абсолютно всеки ден съм на фитнес или тае бо и оф не мога да го обясня дори... треперя докато мисля за това. Имам приятелка, която за месец два е отслабнала адски много. И Все още поддържа теглото си но тя също не може да спре и непрекъснато е комплексирана, мисли си че е дебела а това не е вярно тя е адски слаба... Мисля, че ми беше полезна донякъде, ще се опитам да спра но просто вече съзнанието ми не издържа на това да бъда дебела не издържам вече, искам и аз да се обличам като слабите момичета, да не се притеснявам докато вървя някой да ми каже "Ей свиня" или нещ0 так0ва... Не желая вече да гледам в земята и да се птиеснявамда ям пред хората... Аз знам че рано или късно ще се разболея защото от 4 години насам в моята глава са само и единствено килограмите нищо друго не ме вълнува толкова. Готова съм да убия дори ако знам,че след това ще съм слаба...
Отговори с цитат