Виж само едно мнение
  #816  
Стар 4th June 2013, 00:50
diliana_mihaylov diliana_mihaylov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 59
По подразбиране

Рими, аз пък искам твоя връх. Знаеш ли как се успокоявам - че при всички положения съм по-добре от преди. Доверих се на един много добър хирург и ще продължавам да му се доверявам. В смисъл, за всички мои притеснения изпращам мейл. Другата седмица съм на контролен. Моят нос всеки ден е различен. Ту подут, ту перфектен. Днес едната ми ноздра е по-голяма. Говорих с мой познат в САЩ, който след тежка катастрофа му е възстановявано почти цялото лице. Изграждан му е нос с 10 операции. Та тай ми каза - масаж. Било много важно да се махат течностите. И да се предотврати скар тишу. На БГ е белезна тъкан - нещо такова. Носовете се променят дълго време и наистина ни е рано за констатации. Бъди позитивна и знай, че наистина имаш страхотен нос.
Относно веждите, и аз съм фен на плътните вежди. Никога не бих си оскубала моите. Плътни вежди са символ на младостта. А относно отправените критики от Bunny, не съм много запозната, за което се извинявам, но вие в качеството си на какъв експерт ги казвате тези неща? Лекар ли сте? Просто любопитство!
Отговори с цитат