Виж само едно мнение
  #3898  
Стар 12th March 2016, 07:53
KiaraTiara KiaraTiara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте момичета,

Извинявам се, че писах в една друга тема, но тази не беше пинната и не я видях снощи.
Първо, много ме е страх. Бях насрочила операцията за Май месец, но след като преспах си мисля да я изтегля за началото на Април. Причината да ми се искаше да е по - късно - тайната ми надежда да поотслабна. После установих, че щом до сега не съм успяла, сигурно няма да успея за още 1 месец.
Зададох си глупавият въпрос снощи в темата за общите приказки, но ми се иска да ви попитам и тук. Ако заслабна с до около 10 кг след операцията, какви са рисковете? Спрях се на Натрела (ако така се пише) 425FF, другата опция бяха 375FF и кръгли импланти, които аз категорично отказах, защото нямам приятелка с кръгли и ... не знам, честно казано док не ме насочи към нито една от 2-те опции. Мъжът ми предложи да сложим по една от двете, къде на майтап, къде на истина (той си е направо способен да одобри подобно нещо). Божеее, толкова ме е страх. Преди седмица бях при зъболекаря, за леко козметично почистване на венците, беше с опция да се изреже част от тях, ако се наложи, до което не се стигна. Седях на стола, умирайки от страх в продължение на 20 минути и се чудех, аз въобще за каква операция на гърдите си мисля, то дори един зъб не мога да изтърпя да ми пипнат.
Дайте ми моля база за сравнение, секциото повече ли, по-малко ли боли? ))
Отговори с цитат