Виж само едно мнение
  #89  
Стар 14th February 2013, 15:06
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dama_pica Виж мнението
Да ползвала съм, преди 3 години и бях много доволна. Лятото реших да отслабвам пак с помощта на това вълшебно хапче. Уви, нямах късмет да попадна на оригиналния продукт. Купих си от няколко различни сайта, но резултат нямаше. По-скоро се уплаших, защото някои от хапчетата ме задушаваха. Ясно е, само едно всичко предлагано на пазара ефалшификат и всеки твърди, че неговите са оригинални, но не ти дават никаква гаранция.
За това си купих хапчетата от Италия, вярно дадох 49 евро за тях плюс 12 евро за доставката, но повярвайте ми нямат нищо общо с това с което ни тровят тук. За един месец свалих 12 кг. без никакви странични ефекти, целулита ми изчезна. В крайна сметка, ми излезе по-евтино, защото аз тук изхарчих много повече за едно голямо нищо. В крайна сметка разбрах едно, нещо от италианците , няма сив блистер на Лидата, те предлагат само новата опаковка, спрян е от производство сивия блистер още преди три години. И най-голямата новост е, че всяка опаковка има код, против фалшифициране.
При теб трайно ли е отслабването? Аз също съм ползвала това лекарство преди години и отслабнах доста бързо, но след като го спрях задържах килограмите си само за около два месеца. Правила съм три такива курса с Лида, но при мен се получават доста странични ефекти и ме е страх да пробвам още веднъж.
Отговори с цитат